Bartłomiej Wojas
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: MKS „Centrum” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 14:00
3. ULKS „Lachowice” - MKS „Centrum” Kraków 12:2
2   B SURMA Krzysztof X WOJAS Bartłomiej 3:1 (11:4, 8:11, 11:9, 11:5) ⇓
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X WOJAS Bartłomiej
RADEK Arkadiusz
3:0 (12:10, 11:2, 11:9) ⇓
7   A RAPUTA Tomasz X WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:8, 11:1) ⇓
14   D KLUZEK Sławomir X WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 12:00
10. MKS „Centrum” Kraków - „Siemacha” Kraków 3:11
1   A WOJAS Bartłomiej W KONSTANTYN Paweł 0:3 (12:14, 5:11, 6:11) ⇓
6   B WOJAS Bartłomiej
RADEK Arkadiusz
X BOLEK Łukasz
SOWA Bartosz
2:3 (7:11, 11:6, 11:5, 4:11, 5:11) ⇓
7   A WOJAS Bartłomiej X SOWA Bartosz 1:3 (7:11, 12:10, 2:11, 9:11) ⇓
11   A WOJAS Bartłomiej Y BOLEK Łukasz 1:3 (3:11, 12:10, 2:11, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 12:00
24. MKS „Centrum” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10
3   C WOJAS Bartłomiej Y KUZIO Waldemar 1:3 (5:11, 6:11, 11:9, 2:11) ⇓
6   B WOJAS Bartłomiej
PĘCZEK Mateusz
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
0:3 (6:11, 3:11, 4:11) ⇓
10   C WOJAS Bartłomiej Z STALMACH Zbigniew 0:3 (6:11, 4:11, 2:11) ⇓
12   C WOJAS Bartłomiej W NALEPA Maciej 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 3:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-28 12:00
25. MKS „Centrum” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
3   C WOJAS Bartłomiej Y KOŁOS Arkadiusz 0:3 (1:11, 1:11, 3:11) ⇓
6   B WOJAS Bartłomiej
PĘCZEK Mateusz
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
0:3 (6:11, 6:11, 4:11) ⇓
10   C WOJAS Bartłomiej Z TURECKI Kacper 0:3 (10:12, 8:11, 2:11) ⇓
12   C WOJAS Bartłomiej W KUTAJ Maksymilian 1:3 (11:9, 2:11, 5:11, 4:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-05 16:30
32. MKS „Skawa” Wadowice - MKS „Centrum” Kraków 10:4
3   C RACZEK Marcin Y WOJAS Bartłomiej 3:0 (13:11, 11:7, 11:4) ⇓
5   A JURZAK Łukasz
RACZEK Marcin
W UTYLSKI Filip
WOJAS Bartłomiej
3:0 (12:10, 16:14, 12:10) ⇓
9   D MACIEJCZYK Paweł Y WOJAS Bartłomiej 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇑
11   A PIEKARCZYK Michał Y WOJAS Bartłomiej 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-19 12:00
41. MKS „Centrum” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7
1   A WOJAS Bartłomiej W DYCHTOŃ Jakub 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 3:11) ⇓
6   B WOJAS Bartłomiej
STOCHEL Adam
X DYCHTOŃ Jakub
MOTYKA Tadeusz
1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 4:11) ⇓
7   A WOJAS Bartłomiej X JANISZEWSKI Kamil 0:3 (10:12, 8:11, 4:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-10 11:00 ⇨ 2021-02-28 17:00
48. KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków 7:7
2   B KOPACKI Paweł X WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇓
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X WIERZBIŃSKI Marcin
WOJAS Bartłomiej
3:2 (7:11, 11:13, 11:8, 11:2, 11:8) ⇓
7   A CHUDZICKI Maksym X WOJAS Bartłomiej 3:0 (14:12, 11:5, 12:10) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-01-17 12:00 ⇨ 2021-03-14 16:00
51. „Semarch-Podwawelski” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków 7:7
6   B GRZEGORZEWSKI Wojciech
GADAWSKI Adrian
X WIERZBIŃSKI Marcin
WOJAS Bartłomiej
3:0 (11:7, 11:4, 11:4) ⇓
14   D GADAWSKI Adrian X WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1879 BAJER Grzegorz 2007
630 BIAŁY Sebastian 1980
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2065 CADER Sebastian 2001
162 CELARY Mateusz 1995
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1381 DOMITER Julia 2004
625 DROZD Paweł 1979
2246 DUDA Patryk 1978
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
2080 DZIURA Wojciech 1987
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
622 GADAWSKI Adrian 1990
658 GARYCKI Adrian 1996
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1322 GNIADEK Michał 2003
513 GOŁDA Gabriel 1997
651 GONET Maciej 1975
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
975 JEDYNAK Damian 1989
2030 JURCZYK Marek 1970
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
2001 KALICIAK Dariusz 1974
901 KIEŁBASA Józef 1972
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
662 KLUZEK Sławomir 1986
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1415 KNAGA Łukasz 2003
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2819 KOŁEK Maciej 2004
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
2953 KOPACZ Paweł 1972
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
588 KUBIC Marcin 1996
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
151 MAGULSKI Damian 1997
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
1502 MENSFELD Natalia 2004
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1896 MIĘKINA Hubert 2005
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
322 NOWACKA Dorota 1966
1824 NOWAK Jakub 2007
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
1759 PAŁKA Patryk 2002
1899 PASZEK Hubert 2004
909 PEREK Nikodem 2000
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
574 PUCZEK Robert 1965
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1795 RUPA Robert 1965
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
3256 SOWA Bartosz 1994
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
2036 STOJEK Michał 1974
98 SURMA Krzysztof 1981
1569 SYRDA Zuzanna 2006
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
575 SZOTT Krzysztof 1954
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
2829 SZURLEJ Kacper 2007
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
856 ŚWIRK Robert 1969
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1005 WALA Tomasz 1976
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
778 WOŹNY Dariusz 1986
1408 ZAJĄC Anna 2002
2027 ZAJĄC Kacper 2004
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991