UKS Zarabie Myślenice (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (e-mail uks_zarabie@o2.pl, tel. 606 976 994)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BAJER Emilia 2005 K 3732 31.08.2022 2098 14.09.2022
2 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 2496 24.08.2022 667 14.09.2022
3 DŹWIG Andrzej 1986 M 2497 24.08.2022 1790 14.09.2022
4 GONET Szymon 1999 M 2498 24.08.2022 768 14.09.2022
5 KUZIO Aleksandra 2007 K 936 16.08.2022 1694 14.09.2022
6 KUZIO Waldemar 1977 M 2499 24.08.2022 523 14.09.2022
7 MAREK Piotr 1975 M 2500 24.08.2022 3530 14.09.2022
8 NALEPA Maciej 1973 M 7916 09.09.2022 1096 14.09.2022
9 PORADZISZ Michał 1994 M 2501 24.08.2022 784 14.09.2022
10 STALMACH Zbigniew 2000 M 2502 24.08.2022 1313 14.09.2022
11 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989 M 2503 24.08.2022 669 14.09.2022
12 ŚWIĘCH Jarosław 1962 M 2504 24.08.2022 718 14.09.2022
13 TALAGA Samuel 1999 M 2505 24.08.2022 670 14.09.2022
14 WALICZEK Wojciech 1988 M 2506 24.08.2022 224 14.09.2022
15 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 2507 24.08.2022 2489 14.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2022-09-24 16:00 UKS Zarabie Myślenice - LZS Solidarni Mędrzechów 6:8🏓 ⇓
2 3M 1/2 2022-10-02 11:00 TKS Opoka Trzebinia - UKS Zarabie Myślenice 9:5🏓 ⇓
3 3M 1/3 2022-10-22 16:00 UKS Zarabie Myślenice - MKS Skawa Wadowice 4:10🏓 ⇓
4 3M 1/4 2022-10-29 16:00 ULKS Lachowice - UKS Zarabie Myślenice 10:4🏓 ⇓
5 3M 1/6 2022-11-26 16:00 UKS Zarabie Myślenice - TKKF Dobczyce 6:8🏓 ⇓
6 3M 1/7 2022-12-03 10:00 UKS Villa Verde Olesno III - UKS Zarabie Myślenice 9:5🏓 ⇓
7 3M 1/8 2022-12-10 16:00 UKS Zarabie Myślenice - KS Gorce Nowy Targ II 7:7🏓 ⇔
8 3M 1/5 2022-12-17 16:00 UKS Zarabie Myślenice - LKS Polonia Wilczkowice 8:6🏓 ⇑
9 3M 1/9 2023-01-07 11:00 LKS Kłos Olkusz - UKS Zarabie Myślenice 8:6🏓 ⇓
10 3M 1/10 2023-01-14 16:00 UKS Zarabie Myślenice - KS Bronowianka Kraków 4:10🏓 ⇓
11 3M 1/11 2023-01-28 15:00 LKS Victoria Nidek - UKS Zarabie Myślenice 9:5🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CB
2
KA
3
KW
4
NM
5
SZ
6
ŚP
1 (D) LZS Solidarni Mędrzechów 1,5   1,5 0,5   2,5 6
2 (W) TKS Opoka Trzebinia   2,5 2,0   0,0 0,5 5
3 (D) MKS Skawa Wadowice   0,0 1,5   1,5 1,0 4
4 (W) ULKS Lachowice   0,0 2,0   1,0 1,0 4
5 (D) TKKF Dobczyce   1,5 3,0   0,0 1,5 6
6 (W) UKS Villa Verde Olesno III   1,0 2,0 1,0   1,0 5
7 (D) KS Gorce Nowy Targ II   1,0 2,5 2,5   1,0 7
8 (D) LKS Polonia Wilczkowice   2,0 3,0 0,0   3,0 8
9 (W) LKS Kłos Olkusz   1,0 2,5 1,5   1,0 6
10 (D) KS Bronowianka Kraków   0,0 2,5 0,5   1,0 4
11 (W) LKS Victoria Nidek   1,0 2,0 1,0   1,0 5
Razem 1,5 10,0 24,5 7,0 2,5 14,5 60
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 2496 24.08.2022 667
2 KUZIO Aleksandra 2007 K 936 16.08.2022 1694
3 KUZIO Waldemar 1977 M 2499 24.08.2022 523
4 NALEPA Maciej 1973 M 7916 09.09.2022 1096
5 STALMACH Zbigniew 2000 M 2502 24.08.2022 1313
6 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989 M 2503 24.08.2022 669