Rafał Skotniczny
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1979
Przynależność klubowa: LKS „Kłos” Olkusz
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-09-30 19:00 ⇨ 2020-10-07 19:00
4. LKS „Polonia” Wilczkowice II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9
3   C DĄBROWSKI Damian Y SKOTNICZNY Rafał 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) ⇑
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
2:3 (11:9, 9:11, 11:3, 3:11, 9:11) ⇑
9   D SZELEST Jacek Y SKOTNICZNY Rafał 3:1 (11:6, 9:11, 11:8, 11:9) ⇓
11   A KALICIAK Dariusz Y SKOTNICZNY Rafał 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 10:00
9. LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ III 13:1
1   A SKOTNICZNY Rafał W MRUGAŁA Jan 3:2 (11:8, 10:12, 11:8, 6:11, 11:9) ⇑
6   B SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
X JACHYMIAK Krzysztof
MRUGAŁA Jan
3:0 (11:7, 11:3, 11:6) ⇑
7   A SKOTNICZNY Rafał X KOWALCZYK Michał 3:1 (11:1, 10:12, 11:7, 11:8) ⇑
11   A SKOTNICZNY Rafał Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 10:00 ⇨ 2020-11-07 10:00
17. „Dorbud-Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9
1   A MARCHEWKA Artur W SKOTNICZNY Rafał 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) ⇑
6   B MARCHEWKA Artur
KUCHARSKI Mateusz
X SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
0:3 (2:11, 10:12, 5:11) ⇑
8   B CELARY Mateusz W SKOTNICZNY Rafał 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) ⇓
12   C KUCHARSKI Mateusz W SKOTNICZNY Rafał 1:3 (9:11, 3:11, 11:7, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1635 BOROŃ Sławomir 1962
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
888 DĄBROWSKI Damian 1979
2271 DIETRICH Aleksander 2004
625 DROZD Paweł 1979
2249 DYMEK Michał 1987
1774 FERDEK Marek 1968
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
2113 GNIADEK Piotr 2008
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
975 JEDYNAK Damian 1989
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2953 KOPACZ Paweł 1972
239 KOPCZYK Adrian 1991
1510 KOWALCZYK Michał 2007
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
1887 KRUPA Cezary 1992
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2641 KUJAWSKA Natalia 1986
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
153 KUTYŁA Dawid 1991
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2638 ŁABĘDŹ Janusz 1966
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2250 MIKRUT Jakub 2003
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2886 MUCHA Daniel 1990
1832 NOWICKI Marek 1975
59 OPYD Artur 1996
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
2261 PIERZCHAŁA Sebastian 1982
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
4 RAJTAR Marek 1997
1604 SĘK Rafał 1977
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1241 SZELEST Jacek 1981
2829 SZURLEJ Kacper 2007
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
2594 URBAN Witold 1994
1329 WCISŁO Konrad 2005
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998