Arkadiusz Radek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1994
Przynależność klubowa: MKS „Centrum” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 14:00
3. ULKS „Lachowice” - MKS „Centrum” Kraków 12:2
3   C KACHEL Mateusz Y RADEK Arkadiusz 3:2 (12:14, 11:3, 11:9, 6:11, 11:6) ⇓
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X WOJAS Bartłomiej
RADEK Arkadiusz
3:0 (12:10, 11:2, 11:9) ⇓
9   D KLUZEK Sławomir Y RADEK Arkadiusz 3:2 (5:11, 5:11, 12:10, 11:5, 11:9) ⇓
11   A RAPUTA Tomasz Y RADEK Arkadiusz 3:2 (12:10, 11:13, 10:12, 11:8, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 12:00
10. MKS „Centrum” Kraków - „Siemacha” Kraków 3:11
3   C RADEK Arkadiusz Y BOLEK Łukasz 1:3 (11:9, 3:11, 6:11, 1:11) ⇓
6   B WOJAS Bartłomiej
RADEK Arkadiusz
X BOLEK Łukasz
SOWA Bartosz
2:3 (7:11, 11:6, 11:5, 4:11, 5:11) ⇓
10   C RADEK Arkadiusz Z RESZKA Jakub 1:3 (11:13, 3:11, 11:6, 6:11) ⇓
12   C RADEK Arkadiusz W KONSTANTYN Paweł 1:3 (13:11, 6:11, 7:11, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-19 12:00
41. MKS „Centrum” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7
2   B RADEK Arkadiusz X JANISZEWSKI Kamil 1:3 (11:1, 8:11, 9:11, 6:11) ⇓
8   B RADEK Arkadiusz W DYCHTOŃ Jakub 3:2 (12:10, 4:11, 6:11, 11:9, 11:7) ⇑
13   B RADEK Arkadiusz Z WŁODEK Grzegorz 2:3 (11:2, 7:11, 11:5, 3:11, 6:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-01-24 11:00 ⇨ 2021-02-21 11:00
58. KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS „Centrum” Kraków 13:1
2   B GARB Aleksandra X RADEK Arkadiusz 3:0 (15:13, 12:10, 11:7) ⇓
6   B SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
X WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
3:0 (11:5, 11:5, 11:9) ⇓
7   A KRÓLIKOWSKI Bartosz X RADEK Arkadiusz 3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:3) ⇓
14   D SUBIK Filip X RADEK Arkadiusz 3:2 (8:11, 6:11, 11:6, 11:4, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-10 11:00 ⇨ 2021-02-28 17:00
48. KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków 7:7
4   D JABŁOŃSKI Paweł Z RADEK Arkadiusz 1:3 (11:7, 4:11, 4:11, 12:14) ⇑
10   C KILISZEK Kamila Z RADEK Arkadiusz 2:3 (11:5, 7:11, 10:12, 11:9, 8:11) ⇑
13   B KOPACKI Paweł Z RADEK Arkadiusz 3:1 (9:11, 11:8, 13:11, 11:2) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-01-17 12:00 ⇨ 2021-03-14 16:00
51. „Semarch-Podwawelski” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków 7:7
3   C RÓŻYCZKA Mirosław Y RADEK Arkadiusz 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) ⇑
9   D GADAWSKI Adrian Y RADEK Arkadiusz 3:2 (14:12, 11:8, 8:11, 3:11, 11:3) ⇓
11   A ZALEWSKI Krzysztof Y RADEK Arkadiusz 3:2 (6:11, 7:11, 11:5, 11:9, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00 ⇨ 2021-03-20 17:00
18. MKS „Radość” Gorlice - MKS „Centrum” Kraków 7:7
2   B WOŹNIAK Dominik X RADEK Arkadiusz 2:3 (8:11, 11:7, 11:6, 10:12, 9:11) ⇑
6   B WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
X WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
2:3 (9:11, 11:6, 10:12, 11:5, 4:11) ⇑
7   A MÓL Marcin X RADEK Arkadiusz 0:3 (12:14, 6:11, 10:12) ⇑
14   D NOWAK Marcin X RADEK Arkadiusz 2:3 (11:7, 9:11, 4:11, 11:7, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2133 BĄCIO Konrad 2006
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
1413 BODNAR Michał 2003
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
162 CELARY Mateusz 1995
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1381 DOMITER Julia 2004
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
712 GACH Klaudia 2001
622 GADAWSKI Adrian 1990
1692 GALA Dawid 2005
727 GALUS Mateusz 2001
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
245 KAIM Adrian 1997
19 KIEROŃSKI Adam 1969
2579 KILISZEK Kamila 2005
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
892 KOSMAL Dawid 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1671 KUĆ Grzegorz 2004
178 KUTAJ Maksymilian 2002
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
128 LENART Marek 1992
1670 ŁEBEK Alicja 1999
151 MAGULSKI Damian 1997
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
496 NOWAK Marcin 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
674 OLESIAK Grzegorz 1999
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
695 PETKA Krzysztof 1999
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
629 RACZEK Marcin 1978
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
241 ROSIEK Michał 1996
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
1795 RUPA Robert 1965
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
265 TATARCZUCH Marek 1974
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
280 TWARÓG Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
493 WAZ Józef 1955
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
54 WOLSKI Tomasz 1972
2066 WORECKI Michał 1979
115 WOŹNIAK Dominik 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
2361 ZHAO Ziyi 2003
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986