III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2022-10-01
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-10-01 12:00 7 LZS Solidarni Mędrzechów - MKS Skawa Wadowice 5:9
1   A WOLIŃSKI Zenon W PIEKARCZYK Zuzanna 3:1 (11:7, 8:11, 11:7, 11:6) 1:0
2   B TABOR Marcin X RACZEK Marcin 1:3 (11:8, 3:11, 2:11, 6:11) 1:1
3   C BŁOCHO Przemysław Y GOŁDA Gabriel 3:1 (11:7, 11:13, 11:6, 11:3) 2:1
4   D KRAWIEC Kamil Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) 2:2
5   A BŁOCHO Przemysław
KRAWIEC Kamil
W MLECZKO Bartłomiej
PIEKARCZYK Zuzanna
2:3 (11:8, 11:8, 9:11, 6:11, 9:11) 2:3
6   B TABOR Marcin
WOLIŃSKI Zenon
X GOŁDA Gabriel
RACZEK Marcin
2:3 (6:11, 11:8, 7:11, 11:9, 7:11) 2:4
7   A WOLIŃSKI Zenon X RACZEK Marcin 2:3 (11:8, 6:11, 9:11, 11:9, 6:11) 2:5
8   B TABOR Marcin W PIEKARCZYK Zuzanna 3:1 (11:3, 11:5, 4:11, 11:7) 3:5
9   D KRAWIEC Kamil Y GOŁDA Gabriel 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 3:6
10   C BŁOCHO Przemysław Z MLECZKO Bartłomiej 3:2 (10:12, 11:4, 7:11, 12:10, 11:9) 4:6
11   A WOLIŃSKI Zenon Y GOŁDA Gabriel 1:3 (7:11, 4:11, 11:9, 6:11) 4:7
12   C BŁOCHO Przemysław W PIEKARCZYK Zuzanna 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 5:7
13   B TABOR Marcin Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (15:17, 9:11, 1:11) 5:8
14   D OGORZELEC Łukasz X RACZEK Marcin 1:3 (14:12, 9:11, 8:11, 9:11) 5:9
2022-10-02 11:00 8 KS Bronowianka Kraków - LKS Polonia Wilczkowice 11:3
1   A KOPACKI Paweł W DUDZIAK Damian 3:0 (11:6, 11:8, 11:1) 1:0
2   B KNAGA Łukasz X LENART Marek 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 2:0
3   C CHUDZICKI Maksym Y SKRZYPEK Grzegorz 1:3 (4:11, 11:13, 11:7, 8:11) 2:1
4   D DEIGSLER Michał Z SKRZYPEK Adrian 3:2 (5:11, 7:11, 11:8, 11:9, 11:7) 3:1
5   A CHUDZICKI Maksym
DEIGSLER Michał
W LENART Marek
DUDZIAK Damian
3:1 (11:3, 8:11, 11:4, 11:7) 4:1
6   B KOPACKI Paweł
KNAGA Łukasz
X SKRZYPEK Grzegorz
SKRZYPEK Adrian
2:3 (11:8, 11:8, 10:12, 7:11, 9:11) 4:2
7   A KOPACKI Paweł X LENART Marek 3:1 (11:13, 11:3, 11:9, 11:7) 5:2
8   B KNAGA Łukasz W DUDZIAK Damian 3:0 (12:10, 11:8, 11:4) 6:2
9   D DEIGSLER Michał Y SKRZYPEK Grzegorz 3:1 (11:3, 11:4, 13:15, 11:9) 7:2
10   C CHUDZICKI Maksym Z SKRZYPEK Adrian 3:0 (12:10, 12:10, 12:10) 8:2
11   A KOPACKI Paweł Y SKRZYPEK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:4, 11:5) 9:2
12   C CHUDZICKI Maksym W DUDZIAK Damian 3:1 (11:7, 11:7, 10:12, 11:6) 10:2
13   B KNAGA Łukasz Z SKRZYPEK Adrian 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:8) 11:2
14   D DEIGSLER Michał X LENART Marek 1:3 (13:15, 5:11, 11:9, 4:11) 11:3
2022-10-06 18:30 9 KS Gorce Nowy Targ II - UKS Villa Verde Olesno III 9:5
1   A MRUGAŁA Bartłomiej W KIEROŃSKI Adam 3:0 (14:12, 11:6, 11:5) 1:0
2   B KRÓLIKOWSKI Bartosz X GAŁUSZKA Mateusz 3:1 (11:5, 11:1, 6:11, 11:6) 2:0
3   C GNIADEK Piotr Y PILCH Aleksander 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) 3:0
4   D NAGEL Kacper Z DYCHTOŃ Jakub 3:1 (6:11, 11:4, 12:10, 12:10) 4:0
5   A KRÓLIKOWSKI Bartosz
MRUGAŁA Bartłomiej
W DYCHTOŃ Jakub
GAŁUSZKA Mateusz
3:1 (8:11, 11:9, 11:5, 11:3) 5:0
6   B GNIADEK Piotr
NAGEL Kacper
X KIEROŃSKI Adam
PILCH Aleksander
1:3 (8:11, 13:11, 10:12, 6:11) 5:1
7   A MRUGAŁA Bartłomiej X GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:5, 11:4, 11:2) 6:1
8   B KRÓLIKOWSKI Bartosz W KIEROŃSKI Adam 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 6:2
9   D NAGEL Kacper Y PILCH Aleksander 3:1 (11:8, 6:11, 11:6, 15:13) 7:2
10   C GNIADEK Piotr Z DYCHTOŃ Jakub 3:0 (11:3, 11:8, 16:14) 8:2
11   A MRUGAŁA Bartłomiej Y PILCH Aleksander 2:3 (12:10, 3:11, 9:11, 13:11, 9:11) 8:3
12   C GNIADEK Piotr W KIEROŃSKI Adam 1:3 (10:12, 9:11, 12:10, 9:11) 8:4
13   B KRÓLIKOWSKI Bartosz Z DYCHTOŃ Jakub 1:3 (5:11, 8:11, 11:7, 9:11) 8:5
14   D NAGEL Kacper X GAŁUSZKA Mateusz 3:1 (11:6, 9:11, 11:8, 11:7) 9:5
2022-10-01 10:00 10 TKKF Dobczyce - LKS Kłos Olkusz 11:3
1   A BAJER Grzegorz W NOWAK Jakub 0:3 (7:11, 7:11, 12:14) 0:1
2   B GDULA Adam X KOWAL Łukasz 3:0 (11:6, 11:3, 11:3) 1:1
3   C NOWAK Jakub Y SKOTNICZNY Rafał 2:3 (4:11, 11:7, 10:12, 11:8, 7:11) 1:2
4   D ZAKRZYŃSKI Dominik Z SOWA Bartosz 3:0 (11:8, 11:1, 11:8) 2:2
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W SKOTNICZNY Rafał
SOWA Bartosz
3:2 (11:9, 11:5, 9:11, 7:11, 11:6) 3:2
6   B ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
X KOWAL Łukasz
NOWAK Jakub
3:1 (11:6, 11:5, 8:11, 11:8) 4:2
7   A BAJER Grzegorz X KOWAL Łukasz 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 5:2
8   B GDULA Adam W NOWAK Jakub 3:1 (11:6, 6:11, 13:11, 11:9) 6:2
9   D ZAKRZYŃSKI Dominik Y SKOTNICZNY Rafał 3:0 (11:3, 11:7, 15:13) 7:2
10   C NOWAK Jakub Z SOWA Bartosz 2:3 (11:6, 11:9, 5:11, 7:11, 6:11) 7:3
11   A BAJER Grzegorz Y SKOTNICZNY Rafał 3:0 (14:12, 11:9, 12:10) 8:3
12   C NOWAK Jakub W NOWAK Jakub 3:2 (11:9, 7:11, 11:5, 8:11, 12:10) 9:3
13   B GDULA Adam Z SOWA Bartosz 3:2 (12:10, 7:11, 6:11, 17:15, 11:7) 10:3
14   D ZAKRZYŃSKI Dominik X KOWAL Łukasz 3:0 (11:3, 11:5, 11:4) 11:3
2022-10-01 16:00 11 ULKS Lachowice - LKS Victoria Nidek 9:5
1   A SURMA Krzysztof W HOLCMAN Tomasz 3:2 (11:5, 4:11, 11:6, 9:11, 12:10) 1:0
2   B RAPUTA Tomasz X WODNIAK Kamil 3:2 (11:8, 11:2, 4:11, 6:11, 11:1) 2:0
3   C WĄSIK Marcin Y JURZAK Łukasz 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) 3:0
4   D SUBIK Filip Z PIEKARCZYK Michał 3:2 (11:5, 8:11, 6:11, 11:5, 11:6) 4:0
5   A WĄSIK Marcin
RAPUTA Tomasz
W JURZAK Łukasz
PIEKARCZYK Michał
1:3 (3:11, 11:8, 10:12, 8:11) 4:1
6   B SURMA Krzysztof
SUBIK Filip
X WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
3:1 (11:6, 13:11, 9:11, 11:8) 5:1
7   A SURMA Krzysztof X WODNIAK Kamil 3:1 (11:6, 6:11, 11:5, 11:8) 6:1
8   B RAPUTA Tomasz W HOLCMAN Tomasz 3:2 (11:5, 7:11, 8:11, 11:9, 11:8) 7:1
9   D SUBIK Filip Y JURZAK Łukasz 2:3 (11:7, 15:17, 11:8, 9:11, 11:13) 7:2
10   C WĄSIK Marcin Z PIEKARCZYK Michał 2:3 (11:7, 13:11, 8:11, 4:11, 5:11) 7:3
11   A PIETRZAK Antoni Y JURZAK Łukasz 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 7:4
12   C WĄSIK Marcin W HOLCMAN Tomasz 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) 8:4
13   B RAPUTA Tomasz Z PIEKARCZYK Michał 1:3 (7:11, 6:11, 11:3, 8:11) 8:5
14   D SUBIK Filip X WOLANIN Piotr 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) 9:5
2022-10-02 11:00 12 TKS Opoka Trzebinia - UKS Zarabie Myślenice 9:5
1   A FRĄCZEK Łukasz W KUZIO Aleksandra 2:3 (11:3, 3:11, 11:7, 7:11, 11:13) 0:1
2   B DŁUGAJ Rafał X ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 1:1
3   C ŚWIRK Robert Y STALMACH Zbigniew 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) 2:1
4   D KOZIEŁ Michał Z KUZIO Waldemar 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 2:2
5   A ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
W KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
3:0 (11:9, 11:5, 12:10) 3:2
6   B KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
X ŚWIATŁOŃ Piotr
KUZIO Aleksandra
0:3 (5:11, 4:11, 7:11) 3:3
7   A FRĄCZEK Łukasz X ŚWIATŁOŃ Piotr 3:2 (4:11, 11:13, 11:7, 11:9, 11:6) 4:3
8   B DŁUGAJ Rafał W KUZIO Aleksandra 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 9:11) 4:4
9   D KOPACZ Paweł Y STALMACH Zbigniew 3:2 (5:11, 11:4, 11:13, 11:9, 11:8) 5:4
10   C ŚWIRK Robert Z KUZIO Waldemar 3:0 (11:1, 12:10, 11:6) 6:4
11   A FRĄCZEK Łukasz Y STALMACH Zbigniew 3:0 (11:9, 13:11, 11:7) 7:4
12   C ŚWIRK Robert W KUZIO Aleksandra 3:1 (11:2, 11:3, 12:14, 11:5) 8:4
13   B DŁUGAJ Rafał Z KUZIO Waldemar 0:3 (8:11, 12:14, 8:11) 8:5
14   D KOPACZ Paweł X ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (11:9, 11:9, 3:11, 11:8) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu