III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2022-12-03
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-12-02 18:00 37 TKS Opoka Trzebinia - LZS Solidarni Mędrzechów 9:5
1   A ŚWIRK Robert W BŁOCHO Przemysław 3:2 (10:12, 10:12, 11:8, 11:8, 11:6) 1:0
2   B KOPACZ Paweł X OGORZELEC Łukasz 1:3 (12:10, 6:11, 10:12, 6:11) 1:1
3   C FRĄCZEK Łukasz Y WOLIŃSKI Zenon 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) 2:1
4   D DŁUGAJ Rafał Z TABOR Marcin 3:2 (7:11, 11:6, 11:8, 10:12, 11:7) 3:1
5   A ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
W WOLIŃSKI Zenon
BŁOCHO Przemysław
3:1 (11:7, 12:10, 11:13, 11:5) 4:1
6   B DŁUGAJ Rafał
KOPACZ Paweł
X TABOR Marcin
OGORZELEC Łukasz
0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 4:2
7   A ŚWIRK Robert X OGORZELEC Łukasz 3:1 (9:11, 12:10, 11:9, 11:7) 5:2
8   B KOPCZYK Adrian W BŁOCHO Przemysław 0:3 (2:11, 8:11, 6:11) 5:3
9   D DŁUGAJ Rafał Y WOLIŃSKI Zenon 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) 6:3
10   C FRĄCZEK Łukasz Z TABOR Marcin 3:2 (11:8, 16:14, 5:11, 5:11, 11:9) 7:3
11   A ŚWIRK Robert Y WOLIŃSKI Zenon 3:0 (11:6, 11:5, 11:2) 8:3
12   C FRĄCZEK Łukasz W BŁOCHO Przemysław 1:3 (5:11, 12:14, 11:6, 11:13) 8:4
13   B KOPCZYK Adrian Z TABOR Marcin 3:1 (11:5, 11:5, 4:11, 11:6) 9:4
14   D KOZIEŁ Michał X OGORZELEC Łukasz 0:3 (6:11, 8:11, 3:11) 9:5
2023-01-24 19:00 38 LKS Victoria Nidek - MKS Skawa Wadowice 8:6
1   A HOLCMAN Tomasz W GOŁDA Gabriel 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 7:11) 0:1
2   B WODNIAK Kamil X MLECZKO Bartłomiej 3:2 (11:5, 10:12, 11:6, 8:11, 11:9) 1:1
3   C PIEKARCZYK Michał Y PIEKARCZYK Zuzanna 3:2 (9:11, 11:9, 12:10, 6:11, 11:5) 2:1
4   D JURZAK Łukasz Z RACZEK Marcin 0:3 (8:11, 11:13, 5:11) 2:2
5   A WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
W GOŁDA Gabriel
RACZEK Marcin
3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 3:2
6   B JURZAK Łukasz
PIEKARCZYK Michał
X MLECZKO Bartłomiej
PIEKARCZYK Zuzanna
3:2 (11:6, 10:12, 11:9, 7:11, 11:8) 4:2
7   A HOLCMAN Tomasz X MLECZKO Bartłomiej 0:3 (2:11, 4:11, 2:11) 4:3
8   B WODNIAK Kamil W GOŁDA Gabriel 2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 7:11, 8:11) 4:4
9   D JURZAK Łukasz Y PIEKARCZYK Zuzanna 3:2 (11:8, 8:11, 11:8, 8:11, 11:9) 5:4
10   C PIEKARCZYK Michał Z RACZEK Marcin 3:2 (11:7, 11:7, 9:11, 6:11, 11:8) 6:4
11   A HOLCMAN Tomasz Y PIEKARCZYK Zuzanna 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) 7:4
12   C PIEKARCZYK Michał W GOŁDA Gabriel 1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 9:11) 7:5
13   B WODNIAK Kamil Z RACZEK Marcin 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:6) 8:5
14   D JURZAK Łukasz X MLECZKO Bartłomiej 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 8:11) 8:6
2023-01-21 18:00 39 LKS Kłos Olkusz - LKS Polonia Wilczkowice 9:5
1   A MORA Szymon W TOKARCZYK Karolina 3:0 (11:6, 11:5, 11:2) 1:0
2   B NOWAK Jakub X LENART Marek 1:3 (3:11, 8:11, 11:7, 7:11) 1:1
3   C SKOTNICZNY Rafał Y SKRZYPEK Grzegorz 2:3 (6:11, 14:12, 11:4, 9:11, 7:11) 1:2
4   D SOWA Bartosz Z SKRZYPEK Adrian 1:3 (9:11, 5:11, 11:7, 7:11) 1:3
5   A SKOTNICZNY Rafał
MORA Szymon
W SKRZYPEK Grzegorz
SKRZYPEK Adrian
3:0 (11:9, 11:4, 11:8) 2:3
6   B TOMSIA Sławomir
SOWA Bartosz
X LENART Marek
TOKARCZYK Karolina
2:3 (12:14, 11:9, 14:12, 11:13, 9:11) 2:4
7   A MORA Szymon X LENART Marek 3:0 (13:11, 11:9, 11:8) 3:4
8   B NOWAK Jakub W TOKARCZYK Karolina 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 4:4
9   D SOWA Bartosz Y SKRZYPEK Grzegorz 3:0 (15:13, 14:12, 13:11) 5:4
10   C SKOTNICZNY Rafał Z SKRZYPEK Adrian 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 5:5
11   A MORA Szymon Y SKRZYPEK Grzegorz 3:0 (11:9, 16:14, 11:4) 6:5
12   C SKOTNICZNY Rafał W TOKARCZYK Karolina 3:1 (11:13, 11:4, 11:7, 11:6) 7:5
13   B NOWAK Jakub Z SKRZYPEK Adrian 3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 13:11) 8:5
14   D SOWA Bartosz X LENART Marek 3:2 (4:11, 11:4, 11:6, 7:11, 12:10) 9:5
2022-12-03 10:00 40 UKS Villa Verde Olesno III - UKS Zarabie Myślenice 9:5
1   A DYCHTOŃ Jakub W KUZIO Aleksandra 3:2 (11:6, 11:7, 7:11, 3:11, 11:9) 1:0
2   B WŁODEK Grzegorz X KUZIO Waldemar 1:3 (9:11, 20:18, 11:13, 7:11) 1:1
3   C KIEROŃSKI Adam Y NALEPA Maciej 3:1 (11:7, 11:4, 8:11, 11:5) 2:1
4   D PILCH Aleksander Z ŚWIATŁOŃ Piotr 0:3 (9:11, 10:12, 10:12) 2:2
5   A WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
W ŚWIATŁOŃ Piotr
KUZIO Aleksandra
3:1 (8:11, 11:6, 11:4, 11:5) 3:2
6   B KIEROŃSKI Adam
PILCH Aleksander
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
3:2 (11:8, 7:11, 14:12, 9:11, 11:1) 4:2
7   A DYCHTOŃ Jakub X KUZIO Waldemar 2:3 (9:11, 9:11, 11:7, 13:11, 9:11) 4:3
8   B WŁODEK Grzegorz W KUZIO Aleksandra 2:3 (6:11, 10:12, 12:10, 12:10, 8:11) 4:4
9   D PILCH Aleksander Y NALEPA Maciej 3:2 (7:11, 11:8, 9:11, 11:2, 11:9) 5:4
10   C KIEROŃSKI Adam Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (11:8, 10:12, 13:11, 11:9) 6:4
11   A DYCHTOŃ Jakub Y NALEPA Maciej 2:3 (9:11, 11:9, 11:4, 6:11, 7:11) 6:5
12   C KIEROŃSKI Adam W KUZIO Aleksandra 3:0 (11:6, 11:8, 11:2) 7:5
13   B WŁODEK Grzegorz Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (12:10, 11:8, 16:14) 8:5
14   D PILCH Aleksander X KUZIO Waldemar 3:1 (11:4, 10:12, 11:2, 16:14) 9:5
2022-12-18 13:00 41 ULKS Lachowice - KS Bronowianka Kraków 9:5
1   A WĄSIK Marcin W DEIGSLER Michał 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 1:0
2   B SURMA Krzysztof X KNAGA Łukasz 2:3 (11:8, 10:12, 11:9, 6:11, 6:11) 1:1
3   C RAPUTA Tomasz Y KONSTANTYN Paweł 1:3 (10:12, 10:12, 11:7, 8:11) 1:2
4   D SUBIK Filip Z KOPACKI Paweł 3:0 (11:9, 11:5, 16:14) 2:2
5   A SUBIK Filip
WĄSIK Marcin
W KOPACKI Paweł
KNAGA Łukasz
3:0 (11:7, 11:4, 12:10) 3:2
6   B SURMA Krzysztof
RAPUTA Tomasz
X KONSTANTYN Paweł
DEIGSLER Michał
3:0 (11:4, 12:10, 11:9) 4:2
7   A WĄSIK Marcin X KNAGA Łukasz 2:3 (4:11, 10:12, 11:8, 11:8, 7:11) 4:3
8   B SURMA Krzysztof W DEIGSLER Michał 3:2 (7:11, 11:2, 6:11, 11:9, 11:4) 5:3
9   D SUBIK Filip Y KONSTANTYN Paweł 3:0 (12:10, 11:4, 11:8) 6:3
10   C RAPUTA Tomasz Z KOPACKI Paweł 3:1 (6:11, 14:12, 11:6, 11:9) 7:3
11   A WĄSIK Marcin Y KONSTANTYN Paweł 3:0 (11:8, 11:3, 11:6) 8:3
12   C RAPUTA Tomasz W DEIGSLER Michał 3:1 (9:11, 11:3, 11:7, 11:9) 9:3
13   B SURMA Krzysztof Z KOPACKI Paweł 1:3 (11:6, 5:11, 10:12, 6:11) 9:4
14   D SUBIK Filip X KNAGA Łukasz 0:3 (9:11, 9:11, 6:11) 9:5
2022-12-04 13:30 42 TKKF Dobczyce - KS Gorce Nowy Targ II 8:6
1   A BAJER Grzegorz W KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B ZAKRZYŃSKI Dominik X MRUGAŁA Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 1:1
3   C GDULA Adam Y GNIADEK Piotr 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:9) 2:1
4   D NOWAK Jakub Z NAGEL Kacper 3:2 (7:11, 11:7, 8:11, 12:10, 11:9) 3:1
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W GNIADEK Piotr
NAGEL Kacper
3:1 (9:11, 11:5, 11:8, 11:3) 4:1
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X KRÓLIKOWSKI Bartosz
MRUGAŁA Bartłomiej
0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 4:2
7   A BAJER Grzegorz X MRUGAŁA Bartłomiej 1:3 (7:11, 8:11, 11:6, 7:11) 4:3
8   B ZAKRZYŃSKI Dominik W KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (11:13, 9:11, 9:11) 4:4
9   D NOWAK Jakub Y GNIADEK Piotr 0:3 (9:11, 3:11, 5:11) 4:5
10   C GDULA Adam Z NAGEL Kacper 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 5:5
11   A BAJER Grzegorz Y GNIADEK Piotr 0:3 (5:11, 11:13, 7:11) 5:6
12   C GDULA Adam W KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:2 (8:11, 11:5, 13:15, 11:7, 11:9) 6:6
13   B ZAKRZYŃSKI Dominik Z NAGEL Kacper 3:1 (8:11, 11:9, 11:9, 11:4) 7:6
14   D NOWAK Jakub X MRUGAŁA Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu