Piotr Dziedzic
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2001
Przynależność klubowa: KS „Spektrum” Słopnice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-02 19:00
3. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 8:6
2   B DZIEDZIC Piotr X JASIELSKI Marek 3:1 (11:5, 12:10, 6:11, 11:7) ⇑
6   B SOBCZAK Krzysztof
DZIEDZIC Piotr
X BAŃBOR Andrzej
TABOR Marcin
1:3 (4:11, 14:12, 4:11, 8:11) ⇓
8   B DZIEDZIC Piotr W TABOR Marcin 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇓
13   B DZIEDZIC Piotr Z JASIELSKI Franciszek 2:3 (11:7, 11:9, 13:15, 10:12, 8:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 11:00
9. LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7
2   B JAWIEŃ Marcin X DZIEDZIC Piotr 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) ⇓
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W SOBCZAK Krzysztof
DZIEDZIC Piotr
3:0 (11:3, 11:7, 11:6) ⇓
7   A FLĄDRO Piotr X DZIEDZIC Piotr 3:0 (13:11, 11:7, 11:7) ⇓
14   D SKRZYŃSKI Janusz X DZIEDZIC Piotr 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 8:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-29 11:00 ⇨ 2020-11-11 11:00
27. MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7
3   C OSTROWSKI Artur Y DZIEDZIC Piotr 3:2 (11:7, 8:11, 11:5, 10:12, 11:4) ⇓
5   A MILÓWKA Emilia
SMOLEŃ Julita
W OBROCHTA Paweł
DZIEDZIC Piotr
0:3 (7:11, 4:11, 5:11) ⇑
9   D ŚLAZYK Karol Y DZIEDZIC Piotr 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 9:11) ⇑
11   A ROBAK Mateusz Y DZIEDZIC Piotr 3:1 (11:3, 8:11, 11:7, 11:8) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-20 19:00
21. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Start” Nowy Sącz 9:5
10   C DZIEDZIC Piotr Z BORKOWSKI Marek 3:1 (11:8, 5:11, 11:7, 11:7) ⇑
12   C DZIEDZIC Piotr W TROJANOWSKI Dawid 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 8:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-04 19:00
33. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice II 11:3
4   D DZIEDZIC Piotr Z GŁÓWCZYK Jan 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) ⇑
6   B SOBCZAK Krzysztof
DZIEDZIC Piotr
X WOJTAS Tomasz
GŁÓWCZYK Jan
3:1 (5:11, 11:5, 11:2, 11:6) ⇑
9   D DZIEDZIC Piotr Y APOLA Grzegorz 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) ⇑
14   D DZIEDZIC Piotr X WOJTAS Tomasz 2:3 (7:11, 11:9, 5:11, 11:5, 7:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-20 18:00
39. LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11
3   C JURKOWSKI Piotr Y DZIEDZIC Piotr 2:3 (9:11, 11:3, 16:14, 5:11, 11:13) ⇑
6   B RYBOWICZ Rafał
KANTOR Michał
X SOBCZAK Krzysztof
DZIEDZIC Piotr
3:1 (14:12, 10:12, 14:12, 14:12) ⇓
9   D KANTOR Michał Y DZIEDZIC Piotr 1:3 (11:5, 11:13, 5:11, 5:11) ⇑
11   A RYBOWICZ Rafał Y DZIEDZIC Piotr 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1399 ADAMUS Paulina 2003
602 ADAMUS Sebastian 1999
2875 APOLA Grzegorz 1976
107 BERDYSZ Mariusz 1964
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
938 BIZOŃ Stefan 1968
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1255 BOGDAŃSKI Bogumił 1998
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
281 BORKOWSKI Marek 1960
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
1838 BRUZDA Rafał 1974
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
457 CHRUŚLICKI Jerzy 1996
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
991 DAMIAN Wiktor 2001
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
672 DUDEK Adam 1948
867 DUDEK Radosław 1979
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1633 DZIEDZIC Marta 1969
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
468 GAJ Rafał 1994
460 GAJDOSZ Jakub 1996
885 GEMBACZ Marcin 2000
633 GŁĄB Damian 1989
456 GŁÓD Patryk 1996
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1322 GNIADEK Michał 2003
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
677 GROŃSKI Dawid 1995
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
416 JASICZEK Gabriela 1998
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
458 JASIŃSKI Mateusz 1996
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
489 JELEŃ Janusz 1991
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
2495 KAWKA Maciej 1974
1288 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991
814 KIEŁT Dawid 1991
176 KLIMCZAK Marek 1965
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
7 KONIECZNY Tomasz 1987
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
600 KOZIOŁ Sandra 2000
2119 KROCHMAL Paweł 1987
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
421 KRUCZEK Janusz 1960
588 KUBIC Marcin 1996
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
1934 KULCZYK Rafał 1981
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1285 KWATER Dominik 1977
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
325 ŁATKA Tomasz 1972
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
303 MĄKA Karol 1991
406 MICHALEC Jacek 1990
702 MICHALEC Paweł 1997
767 MICHALSKI Tomasz 1993
648 MISIASZEK Wojciech 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
467 MOTYKA Grzegorz 1994
157 MRYC Henryk 1937
1096 NALEPA Maciej 1973
475 NATANEK Franciszek 1958
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
187 NOWAK Stanisław 1962
279 NOWAK Tomasz 1997
1832 NOWICKI Marek 1975
928 NOWORYTA Anna 1981
357 NYCZ Zbigniew 1972
497 OBRZUT Tomasz 1972
76 OPIELA Bronisław 1947
598 OPIŁO Zygmunt 1962
2562 OSTROWSKI Artur 2005
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
917 PARAIS Leszek 1969
601 PASIECZNY Jan 1967
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
108 PIECHOWICZ Marek 1965
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
372 PIS Marcin 1996
2191 PLICHTA Józef 1965
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
452 PUU Aarne 1948
1411 ROBAK Mateusz 2002
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
679 RYBOWICZ Rafał 1991
143 RYŚ Bartosz 1994
145 RYŚ Tomasz 1972
2409 SAJDAK Łukasz 2000
918 SAŁEK Piotr 1977
703 SENDECKI Arkadiusz 1995
488 SIEDLARZ Artur 1999
129 SKOWRON Daniel 1995
485 SKOWRON Jan 1958
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
355 SURMA Mariusz 1975
944 SWOŁKOWICZ Krzysztof 1995
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
439 SZUBRYT Tomasz 1974
2706 ŚLAZYK Karol 2007
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
2384 TROJAN Marek 1981
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
2711 TUTAK Antoni 1962
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
330 WARMUZ Kamil 1989
493 WAZ Józef 1955
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
486 WIDEŁ Krzysztof 1992
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
478 WIKAR Tadeusz 1961
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
114 WOJTAS Tomasz 1983
74 WÓJCIKIEWICZ Patryk 1995
1853 WÓJS Tomasz 1989
479 WRONA Marian 1958
274 WYCZÓŁKOWSKA Karolina 1995
264 ZACHARA Józef 1988
1408 ZAJĄC Anna 2002
920 ZAJĄC Wacław 1960
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990