Aleksander Pilch
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-24 10:00
4. UKS Villa Verde Olesno III - TKKF Dobczyce 7:7
2   B PILCH Aleksander X NOWAK Jakub 3:0 (11:8, 11:8, 11:3) ⇑
5   A KIEROŃSKI Adam
PILCH Aleksander
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
0:3 (7:11, 10:12, 10:12) ⇓
8   B PILCH Aleksander W GDULA Adam 2:3 (11:7, 10:12, 1:11, 11:7, 6:11) ⇓
13   B PILCH Aleksander Z ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (6:11, 12:10, 7:11, 5:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1482 BALIK Robert 1976
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
281 BORKOWSKI Marek 1960
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2847 BULIŃSKI Sebastian 2008
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2883 CHORNYI Yehor 2006
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
1920 CNOTA Jakub 2002
1401 CYRWUS Anna 2005
2271 DIETRICH Aleksander 2004
2994 DONIEC Krzysztof 2004
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1625 GAJ Milena 2008
2140 GDULA Adam 1977
2113 GNIADEK Piotr 2008
768 GONET Szymon 1999
2024 GUMULA Marcin 1975
2817 HADRYŚ Matylda 2008
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
100 KACHEL Mateusz 1996
19 KIEROŃSKI Adam 1969
2283 KMIEĆ Paweł 1972
3468 KOCHANOWSKI Tomasz 1978
1830 KOHUTEK Konrad 1976
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
2868 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966
1544 KOPACKA Anna 2006
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
977 KOZIOŁEK Fabian 2000
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
568 KRZYK Bartosz 1991
2000 KUC Leszek 1970
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2813 KURELUS Piotr 2005
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
3530 MAREK Piotr 1975
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
2124 MARZEC Stefan 1953
2136 MATYASIK Mikołaj 2009
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
3129 MOTYKA Rafał 1975
2138 MRUGAŁA Jan 2010
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2615 NATKANIEC Michał 1980
978 NOSEK Robert 1970
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
2345 NOWAK Mateusz 2007
3469 NOWAK Tomasz 1976
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
2621 PIWOWARCZYK Bartłomiej 1993
2852 PŁAWIŃSKI Natan 2008
2859 ROKOSZ Bartłomiej 2006
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
2584 RUDZKA Oliwia 2005
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
2577 SKOWRONEK Anna 2005
2860 STALMACH Zbigniew 1966
1641 STOCHEL Adam 2006
146 SUBIK Filip 1996
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
670 TALAGA Samuel 1999
650 TATARCZUCH Rafał 1998
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
1839 TURECKI Jakub 2011
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1886 WOLANIN Piotr 2001
778 WOŹNY Dariusz 1986
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998