Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1985
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1980
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-09 10:30 ⇨ 2021-10-06 18:30
23. UKS „Villa Verde” Olesno II - MKS „Radość” Gorlice 9:5
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 7:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 10:30 ⇨ 2021-10-12 18:00
10. UKS „Villa Verde” Olesno II - TKKF Dobczyce 10:4
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:0 (11:9, 11:5, 11:7) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-17 11:00
35. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12
5   A SYRDA Zuzanna
GAJEWSKA Natalia
W WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
1:3 (11:7, 5:11, 5:11, 7:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-22 18:00 ⇨ 2021-10-20 18:00
36. TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10
6   B ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
X WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
3:1 (11:8, 6:11, 11:9, 12:10) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 13:30
51. LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
5   A TOMSIA Sławomir
MORA Szymon
W WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
3:2 (7:11, 11:8, 8:11, 11:5, 11:5) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 14:00 ⇨ 2021-11-06 18:30
5. ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
2:3 (11:9, 11:13, 8:11, 11:8, 6:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 10:00
62. UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa II 11:3
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X GOLONKA Filip
KORNAŚ Bartłomiej
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-14 19:30
66. UKS „Zarabie” Myślenice - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10
5   A CZYŻYCKI Bogdan
STALMACH Zbigniew
W WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
1:3 (12:10, 7:11, 9:11, 8:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-01 19:00 ⇨ 2021-12-19 16:00
20. LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
W WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
2:3 (11:7, 8:11, 11:6, 11:13, 9:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-18 10:30 ⇨ 2021-12-28 17:30
75. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:1 (12:10, 11:4, 8:11, 11:7) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-08 10:00 ⇨ 2022-01-04 14:30
81. „Siemacha” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12
6   B PILCH Aleksander
ŚLIWIŃSKI Karol
X WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
2:3 (11:7, 5:11, 11:6, 8:11, 6:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-15 10:30
88. UKS „Villa Verde” Olesno II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 5:9
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
2:3 (11:8, 8:11, 8:11, 11:6, 7:11) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-12 10:30 ⇨ 2022-02-09 18:00
92. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II 13:1
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
3:1 (12:10, 7:11, 11:5, 11:6) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-26 16:00 ⇨ 2022-03-22 18:00
102. KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Villa Verde” Olesno II 6:8
6   B WĄSIK Marcin
MRUGAŁA Bartłomiej
X WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
3:0 (11:9, 11:6, 11:8) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-02 10:30
104. UKS „Villa Verde” Olesno II - „Siemacha” Kraków 8:6
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X GŁĄB Damian
ŚLIWIŃSKI Karol
2:3 (6:11, 11:8, 5:11, 11:8, 9:11) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-26 16:00 ⇨ 2022-04-23 10:00
95. „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Villa Verde” Olesno II 8:6
5   A ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
W WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
3:1 (11:5, 7:11, 11:5, 11:7) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-30 10:30 ⇨ 2022-04-24 18:00
108. UKS „Villa Verde” Olesno II - LKS „Kłos” Olkusz 12:2
5   A WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
W GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 9:11, 10:12) ⇓