Jakub Nowak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: TKKF Dobczyce
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-09 13:30 ⇨ 2021-09-18 13:30
25. LKS „Kłos” Olkusz - TKKF Dobczyce 10:4
3   C GLANOWSKI Waldemar Y NOWAK Jakub 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇓
6   B SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:1 (11:5, 10:12, 11:6, 12:10) ⇓
9   D MORA Szymon Y NOWAK Jakub 3:0 (11:4, 12:10, 11:5) ⇓
11   A SKOTNICZNY Rafał Y NOWAK Jakub 3:2 (5:11, 11:3, 7:11, 11:7, 11:6) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 10:30 ⇨ 2021-10-12 18:00
10. UKS „Villa Verde” Olesno II - TKKF Dobczyce 10:4
4   D KIEROŃSKI Adam Z NOWAK Jakub 3:1 (15:13, 11:7, 4:11, 11:9) ⇓
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:0 (11:9, 11:5, 11:7) ⇓
10   C WŁODEK Grzegorz Z NOWAK Jakub 3:2 (11:8, 6:11, 13:15, 12:10, 11:6) ⇓
13   B TATARCZUCH Rafał Z NOWAK Jakub 3:1 (11:8, 9:11, 11:4, 11:8) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-17 11:00
32. TKKF Dobczyce - UKS „Płomień” Limanowa II 7:7
2   B NOWAK Jakub X ROZUM Dawid 1:3 (7:11, 8:11, 11:6, 9:11) ⇓
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
NOWAK Jakub
W ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
2:3 (11:7, 6:11, 11:8, 6:11, 7:11) ⇓
8   B NOWAK Jakub W DOMITER Julia 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) ⇑
13   B NOWAK Jakub Z GOLONKA Filip 3:2 (9:11, 13:11, 15:13, 10:12, 13:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00 ⇨ 2021-10-21 17:30
19. TKKF Dobczyce - KS „Start” Nowy Sącz 10:4
3   C NOWAK Jakub Y TROJANOWSKI Dawid 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇓
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X BORKOWSKI Marek
BULZAK Jan
0:3 (4:11, 9:11, 9:11) ⇓
10   C NOWAK Jakub Z BORKOWSKI Marek 1:3 (8:11, 12:10, 1:11, 12:14) ⇓
12   C NOWAK Jakub W PASEK Kamil 3:1 (11:7, 11:13, 11:3, 11:8) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-23 16:00
40. UKS „Zarabie” Myślenice - TKKF Dobczyce 5:9
3   C NALEPA Maciej Y NOWAK Jakub 1:3 (11:6, 9:11, 8:11, 5:11) ⇑
6   B CZYŻYCKI Bogdan
STALMACH Zbigniew
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:2 (11:4, 9:11, 11:7, 7:11, 11:7) ⇓
9   D CZYŻYCKI Bogdan Y NOWAK Jakub 3:1 (15:13, 9:11, 13:11, 11:8) ⇓
11   A STALMACH Zbigniew Y NOWAK Jakub 3:1 (10:12, 11:9, 11:6, 11:9) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 11:00 ⇨ 2021-11-04 17:30
6. TKKF Dobczyce - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10
3   C NOWAK Jakub Y JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (7:11, 13:11, 11:9, 6:11, 11:8) ⇑
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 11:13) ⇓
10   C NOWAK Jakub Z CHUDZICKI Maksym 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 4:11) ⇓
12   C NOWAK Jakub W KARMOLIŃSKI Maciej 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 10:00 ⇨ 2021-11-11 11:00
55. „Siemacha” Kraków - TKKF Dobczyce 8:6
3   C ŚLIWIŃSKI Karol Y NOWAK Jakub 2:3 (12:10, 9:11, 12:14, 11:4, 8:11) ⇑
6   B PILCH Aleksander
ŚLIWIŃSKI Karol
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:0 (11:3, 11:3, 11:5) ⇓
9   D KONSTANTYN Paweł Y NOWAK Jakub 3:0 (13:11, 12:10, 11:6) ⇓
11   A GRATKOWSKI Jacek Y NOWAK Jakub 3:2 (7:11, 11:4, 10:12, 11:5, 11:3) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 11:00 ⇨ 2021-11-13 10:00
58. TKKF Dobczyce - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7
3   C NOWAK Jakub Y KOŁOS Arkadiusz 3:1 (11:6, 11:8, 6:11, 11:6) ⇑
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
3:2 (11:8, 7:11, 11:2, 10:12, 11:9) ⇑
10   C NOWAK Jakub Z ZIMNICKI Tomasz 3:2 (11:5, 0:11, 16:14, 10:12, 12:10) ⇑
12   C NOWAK Jakub W CELARY Mateusz 2:3 (11:8, 3:11, 13:11, 8:11, 8:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 11:00 ⇨ 2021-12-04 10:00
45. TKKF Dobczyce - KS „Gorce” Nowy Targ II 10:4
2   B NOWAK Jakub X MRUGAŁA Bartłomiej 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 3:11) ⇓
6   B ZYCH Szymon
NOWAK Jakub
X SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
3:1 (4:11, 12:10, 11:8, 11:9) ⇑
8   B NOWAK Jakub W MRUGAŁA Jan 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) ⇓
13   B NOWAK Jakub Z SUBIK Filip 2:3 (11:9, 11:7, 5:11, 6:11, 10:12) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-18 10:00 ⇨ 2022-01-05 17:30
71. TKKF Dobczyce - TKS „Opoka” Trzebinia 10:4
3   C NOWAK Jakub Y FRĄCZEK Łukasz 3:1 (11:13, 11:7, 11:7, 14:12) ⇑
6   B ZYCH Szymon
NOWAK Jakub
X ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
0:3 (7:11, 2:11, 8:11) ⇓
10   C NOWAK Jakub Z KOZIEŁ Michał 1:3 (5:11, 11:8, 12:14, 9:11) ⇓
12   C NOWAK Jakub W DŁUGAJ Rafał 3:2 (11:8, 11:1, 3:11, 4:11, 13:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-08 10:00
84. TKKF Dobczyce - LKS „Polonia” Wilczkowice 8:6
4   D NOWAK Jakub Z LENART Marek 3:2 (3:11, 8:11, 11:7, 11:7, 14:12) ⇑
9   D NOWAK Jakub Y SKRZYPEK Grzegorz 1:3 (7:11, 11:6, 9:11, 7:11) ⇓
14   D NOWAK Jakub X DUDZIAK Damian 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 12:10) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-16 11:00 ⇨ 2022-01-09 09:30
86. MKS „Radość” Gorlice - TKKF Dobczyce 6:8
4   D WOŹNIAK Marcin Z NOWAK Jakub 1:3 (9:11, 14:12, 11:13, 5:11) ⇑
6   B WOŹNIAK Marcin
WILK Paweł
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
1:3 (11:5, 6:11, 8:11, 8:11) ⇑
10   C WILK Paweł Z NOWAK Jakub 3:2 (11:3, 11:6, 7:11, 9:11, 11:9) ⇓
13   B NOWAK Marcin Z NOWAK Jakub 3:1 (12:10, 9:11, 12:10, 12:10) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 15:00 ⇨ 2022-01-15 16:00
70. ULKS „Lachowice” - TKKF Dobczyce 8:6
3   C SURMA Krzysztof Y NOWAK Jakub 3:0 (14:12, 11:8, 11:8) ⇓
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:1 (11:5, 11:6, 7:11, 11:9) ⇓
9   D KLUZEK Sławomir Y NOWAK Jakub 3:1 (11:9, 11:2, 7:11, 11:7) ⇓
11   A KACHEL Mateusz Y NOWAK Jakub 1:3 (10:12, 9:11, 15:13, 11:13) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-12 16:00 ⇨ 2022-02-18 18:00
93. KS „Gorce” Nowy Targ II - TKKF Dobczyce 6:8
4   D MRUGAŁA Bartłomiej Z NOWAK Jakub 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) ⇑
6   B GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
1:3 (9:11, 9:11, 11:3, 10:12) ⇑
10   C GNIADEK Piotr Z NOWAK Jakub 2:3 (11:6, 11:4, 9:11, 7:11, 8:11) ⇑
13   B MRUGAŁA Jan Z NOWAK Jakub 3:1 (11:8, 3:11, 11:8, 13:11) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-26 10:00
96. TKKF Dobczyce - „Siemacha” Kraków 8:6
1   A NOWAK Jakub W ŚLIWIŃSKI Karol 3:0 (11:6, 15:13, 11:8) ⇑
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X PILCH Aleksander
ŚLIWIŃSKI Karol
0:3 (7:11, 3:11, 9:11) ⇓
7   A NOWAK Jakub X PILCH Aleksander 3:2 (9:11, 5:11, 11:2, 11:7, 11:7) ⇑
11   A NOWAK Jakub Y GŁĄB Damian 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-03 11:00
106. KS „Bronowianka” Kraków II - TKKF Dobczyce 4:10
1   A HADRYŚ Matylda W NOWAK Jakub 1:3 (10:12, 5:11, 11:4, 8:11) ⇑
5   A KOPACKI Paweł
HADRYŚ Matylda
W NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:0 (11:6, 11:6, 15:13) ⇓
8   B SZCZEBAK Jerzy W NOWAK Jakub 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇑
12   C KOPACKI Paweł W NOWAK Jakub 3:2 (11:6, 8:11, 11:3, 9:11, 11:7) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-30 17:00
107. „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKKF Dobczyce 12:2
4   D ZIMNICKI Tomasz Z NOWAK Jakub 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) ⇓
6   B CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:0 (11:5, 11:7, 11:6) ⇓
10   C KOŁOS Arkadiusz Z NOWAK Jakub 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) ⇓
13   B TURECKI Kacper Z NOWAK Jakub 3:0 (12:10, 11:6, 11:4) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-14 10:00 ⇨ 2022-05-11 18:00
111. TKKF Dobczyce - UKS „Villa Verde” Olesno II 10:4
2   B NOWAK Jakub X WŁODEK Grzegorz 3:1 (11:5, 12:10, 6:11, 13:11) ⇑
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X WŁODEK Grzegorz
TATARCZUCH Marek
3:1 (11:6, 11:9, 6:11, 11:6) ⇑
8   B NOWAK Jakub W KUDŁA Paweł 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) ⇓
13   B NOWAK Jakub Z TATARCZUCH Marek 3:2 (8:11, 11:7, 15:17, 11:8, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1482 BALIK Robert 1976
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
281 BORKOWSKI Marek 1960
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
1920 CNOTA Jakub 2002
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
2828 DĄBEK Michał 2004
888 DĄBROWSKI Damian 1979
2271 DIETRICH Aleksander 2004
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1381 DOMITER Julia 2004
210 DUDZIAK Damian 1995
2249 DYMEK Michał 1987
704 DZIADEK Dominik 1998
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2343 GADZINA Karol 2006
2342 GADZINA Krystian 2006
1625 GAJ Milena 2008
658 GARYCKI Adrian 1996
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2113 GNIADEK Piotr 2008
1372 GOLONKA Filip 2006
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
2817 HADRYŚ Matylda 2008
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
975 JEDYNAK Damian 1989
2030 JURCZYK Marek 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
3065 KARWASIŃSKI Szymon 2006
19 KIEROŃSKI Adam 1969
662 KLUZEK Sławomir 1986
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
2868 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
636 KOZIEŁ Michał 1983
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
568 KRZYK Bartosz 1991
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1802 KUDŁA Paweł 1985
1694 KUZIO Aleksandra 2007
2268 KWIECIŃSKI Jakub 2004
2094 LASKOWSKI Jan 1958
128 LENART Marek 1992
939 LEWICKI Piotr 1969
1666 MAJDAK Rafał 2006
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2250 MIKRUT Jakub 2003
3382 MORA Szymon 1987
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2615 NATKANIEC Michał 1980
1761 NEUMANN Jacek 1965
2083 NOWAK Artur 1987
496 NOWAK Marcin 1984
2345 NOWAK Mateusz 2007
2677 OCHALIK Konrad 2008
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
1988 PALUCH Michał 1999
1849 PASEK Kamil 2003
1899 PASZEK Hubert 2004
2575 PAWELEC Tomasz 2008
2339 PERZ Szymon 2003
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
2696 PICHLA Paweł 1976
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2550 PILCH Aleksander 2008
2178 PIRÓG Paweł 2008
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2377 PUT Maciej 2004
452 PUU Aarne 1948
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
659 RAŚ Tomasz 1979
2867 REPTAK Grzegorz 1974
2177 RESZKA Adam 2009
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
344 ROZUM Dawid 1998
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2341 STACHURA Magdalena 2005
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
2036 STOJEK Michał 1974
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
1569 SYRDA Zuzanna 2006
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
670 TALAGA Samuel 1999
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1839 TURECKI Jakub 2011
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
1873 UTYLSKI Kornel 2008
2651 WALCZAK Michał 1994
224 WALICZEK Wojciech 1988
1329 WCISŁO Konrad 2005
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1886 WOLANIN Piotr 2001
110 WOŹNIAK Marcin 1993
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003