Paweł Kopacz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1972
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 11:00
2. KS „Bronowianka” Kraków III - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12
3   C KOPACKA Anna Y KOPACZ Paweł 0:3 (6:11, 10:12, 3:11) ⇑
5   A ANDRZEJAK Kacper
KILISZEK Kamila
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
0:3 (4:11, 6:11, 10:12) ⇑
9   D SYRDA Zuzanna Y KOPACZ Paweł 3:1 (9:11, 11:2, 11:5, 11:9) ⇓
11   A KILISZEK Kamila Y KOPACZ Paweł 3:1 (11:4, 11:3, 8:11, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-16 18:00
8. TKS „Opoka” Trzebinia - „Dorbud-Gryf” Gdów II 12:2
4   D KOPACZ Paweł Z PAJORSKI Mateusz 2:3 (9:11, 10:12, 11:9, 11:9, 12:14) ⇓
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W WCISŁO Konrad
PAJORSKI Mateusz
3:0 (11:6, 11:4, 11:5) ⇑
9   D KOPACZ Paweł Y WCISŁO Konrad 3:0 (11:3, 12:10, 11:3) ⇑
14   D KOPACZ Paweł X MARCHEWKA Artur 3:1 (14:12, 12:14, 11:7, 11:9) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-20 18:00
20. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Victoria” Nidek 12:2
4   D KOPACZ Paweł Z WODNIAK Kamil 0:3 (8:11, 10:12, 4:11) ⇓
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W HOLCMAN Zbigniew
HOLCMAN Tomasz
3:1 (6:11, 11:9, 11:8, 11:5) ⇑
9   D KOPACZ Paweł Y SZEMIK Krzysztof 3:1 (11:9, 9:11, 11:4, 11:9) ⇑
14   D KOPACZ Paweł X HOLCMAN Tomasz 2:3 (10:12, 11:9, 11:2, 5:11, 5:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-28 13:30 ⇨ 2020-11-26 19:30
26. LKS „Kłos” Olkusz - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6
5   A GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
2:3 (9:11, 11:9, 12:10, 3:11, 11:13) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 16:00 ⇨ 2020-12-02 18:00
14. MKS „Centrum” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 4:10
2   B PACYNA Dariusz X KOPACZ Paweł 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) ⇓
5   A RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
0:3 (7:11, 8:11, 5:11) ⇑
7   A DĄBEK Michał X KOPACZ Paweł 0:3 (7:11, 2:11, 2:11) ⇑
14   D RAJTAR Marek X KOPACZ Paweł 3:2 (9:11, 6:11, 11:4, 11:3, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-04 18:00 ⇨ 2021-03-10 19:00
32. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV 8:6
2   B KOPACZ Paweł X WOJCIACZYK Antoni 3:2 (11:4, 6:11, 2:11, 11:6, 11:9) ⇑
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W BIEL Jakub
PIETRZYK Marcin
3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇑
8   B KOPACZ Paweł W BODZIONY Mateusz 0:3 (7:11, 7:11, 10:12) ⇓
13   B KOPACZ Paweł Z BIEL Jakub 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 6:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-29 18:00 ⇨ 2021-03-19 19:00
61. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków III 14:0
6   B ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
X URBAN Paweł
BUJACZ Mikołaj
3:0 (11:4, 11:2, 11:8) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-06-05 18:00 ⇨ 2021-06-02 18:00
56. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice II 10:4
4   D KOPACZ Paweł Z NOWICKI Marek 2:3 (5:11, 11:7, 11:7, 3:11, 10:12) ⇓
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W DĄBROWSKI Damian
NOWICKI Marek
3:0 (11:7, 11:9, 11:3) ⇑
9   D KOPACZ Paweł Y DĄBROWSKI Damian 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) ⇓