Piotr Gniadek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 16:00
14. UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9
4   D CZYŻYCKI Bogdan Z GNIADEK Piotr 3:2 (9:11, 15:13, 11:5, 3:11, 11:5) ⇓
6   B KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
X GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:2 (11:4, 4:11, 11:5, 9:11, 11:4) ⇓
10   C NALEPA Maciej Z GNIADEK Piotr 3:2 (11:13, 11:9, 10:12, 11:7, 14:12) ⇓
13   B STALMACH Zbigniew Z GNIADEK Piotr 3:2 (6:11, 9:11, 11:7, 11:2, 11:5) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-23 15:00
41. KS „Gorce” Nowy Targ II - ULKS „Lachowice” 4:10
3   C GNIADEK Piotr Y KACHEL Mateusz 3:0 (11:5, 12:10, 11:5) ⇑
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:0 (11:9, 11:6, 11:9) ⇑
10   C GNIADEK Piotr Z SURMA Krzysztof 1:3 (5:11, 5:11, 11:8, 9:11) ⇓
12   C GNIADEK Piotr W RAPUTA Tomasz 1:3 (6:11, 5:11, 11:7, 4:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 16:00
54. KS „Gorce” Nowy Targ II - LKS „Polonia” Wilczkowice 11:3
4   D GNIADEK Piotr Z DUDZIAK Damian 3:1 (11:6, 13:11, 8:11, 11:8) ⇑
6   B GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
X DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 12:14) ⇓
9   D GNIADEK Piotr Y SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (10:12, 10:12, 7:11) ⇓
14   D GNIADEK Piotr X ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:4, 11:1, 11:3) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-02 16:00 ⇨ 2021-11-19 18:00
15. KS „Gorce” Nowy Targ II - TKS „Opoka” Trzebinia 10:4
2   B GNIADEK Piotr X FRĄCZEK Łukasz 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) ⇑
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
3:2 (9:11, 11:6, 4:11, 11:9, 11:9) ⇑
8   B GNIADEK Piotr W WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) ⇑
13   B GNIADEK Piotr Z KOPACZ Paweł 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 11:00 ⇨ 2021-11-20 11:00
60. MKS „Radość” Gorlice - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
3   C WILK Paweł Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) ⇓
5   A WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
W GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:2 (8:11, 8:11, 12:10, 11:7, 11:9) ⇓
9   D WOŹNIAK Dominik Y GNIADEK Piotr 1:3 (11:7, 5:11, 10:12, 7:11) ⇑
11   A MÓL Marcin Y GNIADEK Piotr 3:2 (9:11, 8:11, 11:6, 11:8, 11:4) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 11:00 ⇨ 2021-12-04 10:00
45. TKKF Dobczyce - KS „Gorce” Nowy Targ II 10:4
3   C ZAKRZYŃSKI Dominik Y GNIADEK Piotr 3:1 (8:11, 11:4, 11:3, 11:5) ⇓
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇓
9   D ZYCH Szymon Y GNIADEK Piotr 3:1 (12:10, 12:10, 9:11, 11:3) ⇓
11   A GDULA Adam Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-21 18:30
67. KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
6   B GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
X GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 11:13, 11:7) ⇑
13   B GNIADEK Piotr Z KOPACKI Paweł 3:2 (7:11, 11:3, 9:11, 11:8, 11:9) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-18 10:30 ⇨ 2021-12-28 17:30
75. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
4   D TATARCZUCH Rafał Z GNIADEK Piotr 0:3 (4:11, 8:11, 10:12) ⇑
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:1 (12:10, 11:4, 8:11, 11:7) ⇓
10   C DYCHTOŃ Jakub Z GNIADEK Piotr 3:0 (11:7, 13:11, 11:7) ⇓
13   B WŁODEK Grzegorz Z GNIADEK Piotr 3:0 (11:7, 12:10, 11:9) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 16:00 ⇨ 2022-01-02 18:00
2. KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6
4   D GNIADEK Piotr Z GOLONKA Filip 3:2 (11:2, 11:8, 11:13, 6:11, 11:5) ⇑
6   B GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
X ROZUM Dawid
KORNAŚ Bartłomiej
3:2 (11:6, 11:9, 8:11, 7:11, 15:13) ⇑
9   D GNIADEK Piotr Y KORNAŚ Bartłomiej 0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇓
14   D GNIADEK Piotr X ROZUM Dawid 3:2 (7:11, 12:10, 10:12, 12:10, 11:9) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-08 14:30
80. KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Start” Nowy Sącz 13:1
3   C GNIADEK Piotr Y BULZAK Jan 3:1 (9:11, 11:3, 11:8, 11:4) ⇑
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W TROJANOWSKI Dawid
LEŚNIAK Kamil
3:1 (11:2, 11:3, 9:11, 11:4) ⇑
10   C GNIADEK Piotr Z BORKOWSKI Marek 3:2 (8:11, 11:5, 11:7, 8:11, 11:9) ⇑
12   C GNIADEK Piotr W TROJANOWSKI Dawid 3:2 (11:7, 9:11, 13:11, 5:11, 11:8) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-09 16:00 ⇨ 2022-01-11 18:00
28. KS „Gorce” Nowy Targ II - „Siemacha” Kraków 8:6
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W PILCH Aleksander
ŚLIWIŃSKI Karol
0:3 (9:11, 6:11, 8:11) ⇓
12   C GNIADEK Piotr W PILCH Aleksander 2:3 (11:9, 8:11, 12:10, 7:11, 9:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-15 13:30
90. LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8
3   C TOMSIA Sławomir Y GNIADEK Piotr 2:3 (3:11, 11:7, 8:11, 11:9, 8:11) ⇑
5   A PACIA Bartłomiej
MORA Szymon
W GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:1 (11:8, 11:6, 5:11, 11:8) ⇓
9   D MORA Szymon Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇓
11   A PACIA Bartłomiej Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:8, 13:11, 11:8) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-12 16:00 ⇨ 2022-02-18 18:00
93. KS „Gorce” Nowy Targ II - TKKF Dobczyce 6:8
3   C GNIADEK Piotr Y BAJER Grzegorz 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇑
6   B GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
1:3 (9:11, 9:11, 11:3, 10:12) ⇓
10   C GNIADEK Piotr Z NOWAK Jakub 2:3 (11:6, 11:4, 9:11, 7:11, 8:11) ⇓
12   C GNIADEK Piotr W GDULA Adam 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-27 11:00 ⇨ 2022-02-23 20:00
97. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
3   C JABŁOŃSKI Paweł Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇓
5   A KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
W GARB Aleksandra
GNIADEK Piotr
3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:9) ⇓
9   D ZAJĄC Anna Y GNIADEK Piotr 2:3 (7:11, 6:11, 13:11, 11:7, 3:11) ⇑
11   A KOPACKI Paweł Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-12 16:00 ⇨ 2022-03-18 18:00
98. KS „Gorce” Nowy Targ II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
2:3 (11:4, 8:11, 4:11, 12:10, 6:11) ⇓
9   D GNIADEK Piotr Y CELARY Mateusz 2:3 (8:11, 8:11, 11:7, 11:8, 9:11) ⇓
14   D GNIADEK Piotr X TURECKI Kacper 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 8:11) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-26 16:00 ⇨ 2022-03-22 18:00
102. KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Villa Verde” Olesno II 6:8
13   B GNIADEK Piotr Z DYCHTOŃ Jakub 2:3 (12:10, 7:11, 6:11, 11:8, 9:11) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-30 10:00 ⇨ 2022-05-10 17:30
109. „Siemacha” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
3   C ŚLIWIŃSKI Karol Y GNIADEK Piotr 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:7) ⇓
6   B PILCH Aleksander
ŚLIWIŃSKI Karol
X GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
2:3 (11:7, 9:11, 11:9, 8:11, 11:13) ⇑
9   D NAWARA Franciszek Y GNIADEK Piotr 1:3 (8:11, 12:10, 7:11, 6:11) ⇑
11   A KONSTANTYN Paweł Y GNIADEK Piotr 2:3 (7:11, 11:9, 10:12, 11:8, 8:11) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-14 16:00
110. KS „Gorce” Nowy Targ II - LKS „Kłos” Olkusz 11:3
3   C GNIADEK Piotr Y ŁASKAWIEC Jakub 3:1 (10:12, 11:9, 11:8, 11:9) ⇑
6   B GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Bartłomiej
X ŁASKAWIEC Jakub
MOTYKA Rafał
3:1 (5:11, 11:2, 11:5, 11:5) ⇑
10   C GNIADEK Piotr Z MOTYKA Rafał 3:2 (9:11, 11:7, 9:11, 11:8, 11:5) ⇑
12   C GNIADEK Piotr W SKOTNICZNY Rafał 3:1 (11:5, 11:7, 4:11, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
135 BANAŚ Jan 1967
1247 BIALIK Patryk 1997
938 BIZOŃ Stefan 1968
2519 BOBAK Mikołaj 2008
329 BOBAK Piotr 1978
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
295 BODZIONY Grzegorz 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
2704 BRYŁA Rafał 2006
3253 BUJACZ Mikołaj 2003
3551 BULZAK Jan 1964
162 CELARY Mateusz 1995
2398 CIĘŻOBKA Wojciech 1982
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1625 GAJ Milena 2008
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2140 GDULA Adam 1977
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
1249 GNIADEK Paweł 1999
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
1372 GOLONKA Filip 2006
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
2679 JĘDRAL Robert 1971
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2117 KACHEL Piotr 1965
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
2953 KOPACZ Paweł 1972
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
2898 KOWAL Łukasz 1983
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
2722 KUROS Antoni 2010
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
2667 MIREK Radosław 2003
3382 MORA Szymon 1987
2904 MOTYKA Janusz 1972
3129 MOTYKA Rafał 1975
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
780 MÓL Marcin 1978
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
1096 NALEPA Maciej 1973
2979 NAWARA Franciszek 2009
2074 NOSAL Piotr 1989
1824 NOWAK Jakub 2007
2432 NOWAK Łukasz 1989
1832 NOWICKI Marek 1975
2708 PACIA Bartłomiej 1976
2634 PALENIK Jerzy 1963
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
1543 PERZ Izabela 2008
81 PIĄSTKA Michał 1994
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
2550 PILCH Aleksander 2008
354 PITALA Stanisław 1952
2770 PLACEK Dominik 2008
2610 PSHENOV Viktor 1986
2123 RAJDA Karol 2005
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
344 ROZUM Dawid 1998
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
98 SURMA Krzysztof 1981
355 SURMA Mariusz 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
856 ŚWIRK Robert 1969
650 TATARCZUCH Rafał 1998
53 TERLECKI Mirosław 1965
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
1269 TURECKI Kacper 2006
3217 URBAN Paweł 1993
2878 WĄS Bartłomiej 2004
2588 WĄTOR Oliwia 2006
1329 WCISŁO Konrad 2005
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
470 WILK Paweł 1988
2618 WINIARSKI Adam 1966
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1414 WODNIAK Kamil 2003
2905 WOJAS Wojciech 1975
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1408 ZAJĄC Anna 2002
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
94 ZYCH Szymon 1995
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009