Piotr Gniadek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 10:00
9. LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ III 13:1
3   C GLANOWSKI Waldemar Y GNIADEK Piotr 3:1 (9:11, 11:8, 11:1, 11:8) ⇓
5   A GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
W KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
3:2 (7:11, 11:3, 8:11, 11:6, 11:6) ⇓
9   D KOWAL Łukasz Y GNIADEK Piotr 3:1 (11:5, 11:6, 12:14, 14:12) ⇓
11   A SKOTNICZNY Rafał Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-23 18:30
15. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Gorce” Nowy Targ III 11:3
3   C KURCZYNA Łukasz Y GNIADEK Piotr 3:1 (11:9, 6:11, 12:10, 11:8) ⇓
6   B PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
X KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
3:1 (14:12, 11:13, 11:9, 11:9) ⇓
9   D PIĄSTKA Michał Y GNIADEK Piotr 1:3 (6:11, 11:6, 10:12, 10:12) ⇑
11   A BRUZDA Rafał Y GNIADEK Piotr 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:4) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-22 11:00
21. KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice 9:5
1   A GNIADEK Piotr W PIETRAŃCZYK Jakub 3:2 (11:8, 7:11, 11:7, 10:12, 16:14) ⇑
6   B KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
X MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 12:10) ⇑
7   A GNIADEK Piotr X GRONDALCZYK Adrian 3:1 (15:13, 4:11, 11:7, 11:7) ⇑
11   A GNIADEK Piotr Y MAMOŃ Wojciech 3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:8) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-28 15:00
27. LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ III 7:7
3   C HOLCMAN Zbigniew Y GNIADEK Piotr 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) ⇑
5   A HOLCMAN Zbigniew
HOLCMAN Tomasz
W KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
2:3 (5:11, 11:4, 6:11, 11:9, 9:11) ⇑
9   D SZEMIK Krzysztof Y GNIADEK Piotr 1:3 (8:11, 3:11, 12:10, 13:15) ⇑
11   A WODNIAK Kamil Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:2, 11:3, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
135 BANAŚ Jan 1967
1247 BIALIK Patryk 1997
938 BIZOŃ Stefan 1968
2519 BOBAK Mikołaj 2008
329 BOBAK Piotr 1978
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
295 BODZIONY Grzegorz 1994
1838 BRUZDA Rafał 1974
2704 BRYŁA Rafał 2006
2398 CIĘŻOBKA Wojciech 1982
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
1249 GNIADEK Paweł 1999
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
2679 JĘDRAL Robert 1971
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
2898 KOWAL Łukasz 1983
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
2722 KUROS Antoni 2010
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
2667 MIREK Radosław 2003
2904 MOTYKA Janusz 1972
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2074 NOSAL Piotr 1989
2432 NOWAK Łukasz 1989
2634 PALENIK Jerzy 1963
81 PIĄSTKA Michał 1994
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
354 PITALA Stanisław 1952
2770 PLACEK Dominik 2008
2610 PSHENOV Viktor 1986
2123 RAJDA Karol 2005
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
355 SURMA Mariusz 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
53 TERLECKI Mirosław 1965
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
2618 WINIARSKI Adam 1966
1414 WODNIAK Kamil 2003
2905 WOJAS Wojciech 1975
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009