Mateusz Mleczko
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: UKS „Sokół” Żabno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00
13. UKS „Sokół” Żabno - UKS „Fortem” Pawęzów II 12:6
11   A MLECZKO Mateusz Y STOSZKO Artur 0:3 (1:11, 4:11, 10:12) ⇓
15   A MLECZKO Mateusz Z PRZEKLASA Anna 3:1 (11:8, 10:12, 11:6, 11:9) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-17 11:00 ⇨ 2021-10-10 11:00
18. MKS „Tarnovia” Tarnów II - UKS „Sokół” Żabno 5:13
4   D OBAL Nikola Z MLECZKO Mateusz 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) ⇑
10   C MILÓWKA Julia Z MLECZKO Mateusz 1:3 (12:14, 11:8, 9:11, 6:11) ⇑
13   B ŚWIĄTEK Maja Z MLECZKO Mateusz 2:3 (4:11, 11:5, 8:11, 11:4, 9:11) ⇑
15   A MILÓWKA Emilia Z MLECZKO Mateusz 0:3 (4:11, 8:11, 12:14) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1661 BACZ Andrzej 1948
2207 BRZĘK Patrycja 2005
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
742 FLĄDRO Piotr 1982
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
2206 GAJDA Rafał 2000
2430 HABA Klaudia 2010
1342 HAZIK Jakub 1971
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
422 KLUBA Krzysztof 1962
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
2295 KOCOŁ Piotr 1957
1932 KORUS Paweł 2002
1925 KOWAL Damian 1999
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
3107 KUCHARSKI Michał 1989
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
2391 MADEJ Tomasz 1979
2357 MANIAK Paweł 2003
3174 MARKOWICZ Marcin 2004
2948 MARTYKA Igor 2005
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1406 MRÓZ Jakub 2003
2145 NAGEL Kacper 2006
2721 NAGEL Nikodem 2010
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
2464 OBAL Nikola 2011
28 OLECHNY Jakub 1993
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
3422 PRZEKLASA Anna 2007
2377 PUT Maciej 2004
75 PYZIK Stanisław 1952
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
995 RAJZER Krzysztof 2003
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1111 RUSEK Andrzej 1967
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
2780 TOMKOWSKI Dawid 2011
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
2354 WĄSIK Dawid 2003
2949 WŁODEK Krystian 2003
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
1268 ZBYLUT Patryk 2005