Stanisław Bończak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1957
Przynależność klubowa: MKS „Radość” Gorlice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 14:00
5. MKS „Radość” Gorlice III - MKS „Radość” Gorlice IV 7:11
2   B BOŃCZAK Stanisław X MÓL Jakub 2:3 (5:11, 8:11, 11:4, 11:8, 6:11) ⇓
6   B BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
X HONKOWICZ Zuzanna
HONKOWICZ Kacper
1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 9:11) ⇓
8   B BOŃCZAK Stanisław W KUKHAR Anton 1:3 (6:11, 12:10, 4:11, 7:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-02 17:00
9. KS „Start” Nowy Sącz II - MKS „Radość” Gorlice III 11:7
4   D KAWKA Maciej Z BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:5, 11:8, 13:11) ⇓
6   B WOŹNIAK Agnieszka
SOBOCIŃSKA Małgorzata
X BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
2:3 (9:11, 12:10, 11:4, 7:11, 9:11) ⇑
10   C SOBOCIŃSKA Małgorzata Z BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) ⇓
13   B PARAIS Leszek Z BOŃCZAK Stanisław 3:1 (11:9, 11:13, 11:4, 11:6) ⇓
15   A WOŹNIAK Agnieszka Z BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:7, 11:7, 11:3) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-31 14:00
21. MKS „Radość” Gorlice III - LKS „Dobrzanka” Dobra 13:5
4   D BOŃCZAK Stanisław Z BRZAZGOŃ Janusz 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:7) ⇑
5   A PRZYBYLSKI Piotr
BOŃCZAK Stanisław
W MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
0:3 (6:11, 3:11, 8:11) ⇓
9   D BOŃCZAK Stanisław Y SOLSKI Jacek 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
14   D BOŃCZAK Stanisław X MRÓZEK Jan 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:6) ⇑
16   D BOŃCZAK Stanisław W MIŚKOWIEC Jerzy 1:3 (5:11, 2:11, 11:6, 3:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 11:00
27. KS „Talar Team” Szczawa II - MKS „Radość” Gorlice III 3:15
2   B KALICIŃSKI Mirosław X BOŃCZAK Stanisław 2:3 (4:11, 6:11, 12:10, 14:12, 4:11) ⇑
5   A TALAR Paweł
OPYD Dawid
W BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇑
7   A TALAR Paweł X BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇓
14   D OPYD Dawid X BOŃCZAK Stanisław 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) ⇑
18   C KALICIŃSKI Radosław X BOŃCZAK Stanisław 1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 7:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 14:00 ⇨ 2021-12-05 11:00
29. MKS „Radość” Gorlice III - KSTS „Forhend” Muszyna 15:3
1   A BOŃCZAK Stanisław W ŚMIAŁEK Jerzy 0:3 (5:11, 9:11, 14:16) ⇓
5   A BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
W PARA Maciej
PORĘBA Adam
3:0 (11:6, 11:5, 12:10) ⇑
7   A BOŃCZAK Stanisław X SUŁKOWSKI Jerzy 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) ⇑
11   A BOŃCZAK Stanisław Y PORĘBA Adam 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) ⇑
15   A BOŃCZAK Stanisław Z PARA Maciej 3:0 (11:8, 11:9, 11:2) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 17:00
36. PTG „Sokół” Grybów - MKS „Radość” Gorlice III 8:10
6   B KRÓL Stanisław
PĘKALA Andrzej
X GŁÓWCZYK Jan
BOŃCZAK Stanisław
2:3 (11:9, 8:11, 8:11, 11:5, 7:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-02-13 14:00 ⇨ 2022-02-20 11:00
37. MKS „Radość” Gorlice III - LUKS "Solsum" Lipie II 16:2
4   D BOŃCZAK Stanisław Z CEWKA Piotr 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 11:9) ⇑
6   B BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
X CEWKA Piotr
BOMBA Łukasz
3:2 (11:4, 11:6, 9:11, 8:11, 11:7) ⇑
9   D BOŃCZAK Stanisław Y BOMBA Łukasz 2:3 (11:7, 3:11, 11:8, 10:12, 8:11) ⇓
14   D BOŃCZAK Stanisław X OPIŁO Zygmunt 3:1 (9:11, 11:5, 11:3, 11:8) ⇑
16   D BOŃCZAK Stanisław W SEKUŁA Grzegorz 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 9:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-02-27 14:00
41. MKS „Radość” Gorlice III - KS „Start” Nowy Sącz II 4:14
1   A BOŃCZAK Stanisław W KAWKA Maciej 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) ⇓
6   B BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
X MACIUSZEK Wiesław
KAWKA Maciej
0:3 (8:11, 1:11, 8:11) ⇓
7   A BOŃCZAK Stanisław X MACIUSZEK Wiesław 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇓
11   A BOŃCZAK Stanisław Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 1:3 (11:6, 6:11, 4:11, 6:11) ⇓
15   A BOŃCZAK Stanisław Z WOŹNIAK Agnieszka 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 5:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-27 11:00
53. UKS „Płomień” Limanowa III - MKS „Radość” Gorlice III 13:5
4   D UBIK Jarosław Z BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) ⇓
6   B DOMITER Julia
UBIK Jarosław
X BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
3:0 (11:8, 11:3, 11:6) ⇓
10   C DOMITER Julia Z BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) ⇓
13   B SYKTUS Jan Z BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-02 15:00
58. KSTS „Forhend” Muszyna - MKS „Radość” Gorlice III 2:16
1   A SZUBRYT Tomasz W BOŃCZAK Stanisław 2:3 (11:7, 7:11, 9:11, 11:9, 10:12) ⇑
6   B ŚMIAŁEK Jerzy
MĘŻYK Damian
X BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 9:11) ⇑
8   B ŚMIAŁEK Jerzy W BOŃCZAK Stanisław 3:1 (11:8, 12:10, 5:11, 11:7) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-29 17:00
62. MKS „Radość” Gorlice IV - MKS „Radość” Gorlice III 8:10
2   B PYZIK Anna X BOŃCZAK Stanisław 2:3 (11:6, 7:11, 11:8, 8:11, 8:11) ⇑
6   B HONKOWICZ Zuzanna
PYZIK Anna
X BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
2:3 (7:11, 7:11, 11:8, 11:8, 8:11) ⇑
7   A MÓL Jakub X BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:6, 12:10, 11:8) ⇓
14   D HONKOWICZ Kacper X BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) ⇓
18   C PYZIK Tomasz X BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-05-13 18:00
66. LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice III 13:5
2   B MRÓZEK Jan X BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) ⇓
6   B SOLSKI Jacek
BRZAZGOŃ Janusz
X BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
3:1 (11:5, 5:11, 11:7, 11:9) ⇓
7   A MIŚKOWIEC Jerzy X BOŃCZAK Stanisław 3:1 (5:11, 11:1, 12:10, 11:5) ⇓
14   D BRZAZGOŃ Janusz X BOŃCZAK Stanisław 3:2 (11:8, 7:11, 11:5, 9:11, 11:5) ⇓
18   C SOLSKI Jacek X BOŃCZAK Stanisław 3:1 (11:6, 13:11, 8:11, 13:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-20 14:00 ⇨ 2022-05-15 10:00
50. MKS „Radość” Gorlice III - PTG „Sokół” Grybów 9:9
2   B BOŃCZAK Stanisław X KRÓL Stanisław 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) ⇓
5   A PRZYBYLSKI Piotr
BOŃCZAK Stanisław
W KRÓL Stanisław
DZIEDZIAK Stanisław
2:3 (5:11, 4:11, 11:7, 11:9, 6:11) ⇓
8   B BOŃCZAK Stanisław W PĘKALA Andrzej 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇓
13   B BOŃCZAK Stanisław Z GRUCA Marek 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) ⇓
17   B BOŃCZAK Stanisław Y WAZ Józef 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 11:13) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2125 BODZIONY Mateusz 1989
3215 BOMBA Łukasz 2006
3164 BRZAZGOŃ Janusz 1988
336 CEWKA Piotr 1990
2076 CHROBAK Anna 2001
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1381 DOMITER Julia 2004
672 DUDEK Adam 1948
58 DUDZIK Grzegorz 1994
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
468 GAJ Rafał 1994
1993 GIERA Paweł 1983
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
481 GRUCA Marek 1978
3160 HONKOWICZ Kacper 2009
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
1008 KANTOR Jan 1987
2495 KAWKA Maciej 1974
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
511 KRÓL Stanisław 1959
3458 KUKHAR Anton 1993
1934 KULCZYK Rafał 1981
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
1523 LIGĘZA Julia 2006
325 ŁATKA Tomasz 1972
2426 ŁĄCKI Piotr 2010
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
2021 MATUSIEWICZ Zuzanna 2004
1502 MENSFELD Natalia 2004
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
3318 MÓL Jakub 2007
2972 MÓŁKA Krzysztof 2006
694 MRÓZEK Jan 1951
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
497 OBRZUT Tomasz 1972
76 OPIELA Bronisław 1947
598 OPIŁO Zygmunt 1962
59 OPYD Artur 1996
2644 OPYD Dawid 1995
2126 PANCERZ Tomasz 1993
441 PARA Maciej 1976
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
442 PEREGRYM Andrzej 1957
2933 PĘKALA Andrzej 1985
476 PIECHURA Aleksander 1950
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
1788 PORĘBA Adam 1978
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
3298 PYZIK Anna 2009
75 PYZIK Stanisław 1952
3313 PYZIK Tomasz 1980
3228 ROSIEK Jakub 2003
288 ROZUM Krzysztof 1972
679 RYBOWICZ Rafał 1991
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
3338 SOBOCIŃSKA Małgorzata 1986
2223 SOLSKI Jacek 1961
3216 SROMEK Bartłomiej 2005
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
355 SURMA Mariusz 1975
3088 SYKTUS Jan 2007
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
439 SZUBRYT Tomasz 1974
3538 ŚMIAŁEK Jerzy 1950
249 TABOR Krzysztof 1974
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
480 TOKARZ Adam 1964
2384 TROJAN Marek 1981
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
408 TRZECIAK Piotr 1993
2711 TUTAK Antoni 1962
3089 UBIK Jarosław 2008
251 URBAŃSKI Adam 1950
493 WAZ Józef 1955
478 WIKAR Tadeusz 1961
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
1853 WÓJS Tomasz 1989
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003