Bartłomiej Sacha
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1991
Przynależność klubowa:
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
188 BIL Maksymilian 1998
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1688 BORTNIK Jakub 2001
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
546 BUDZIK Oskar 1998
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
398 CHYL Kinga 1999
550 CIUREJ Radosław 1999
555 CZARNY Roman 1949
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
368 DREWNIANY Ewelina 1996
402 DUDA Tomasz 1981
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1719 FIRLIT Alicja 2004
1294 FIRLIT Patrycja 2000
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
741 GACZOŁ Dominik 1978
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
633 GŁĄB Damian 1989
1140 GNIADEK Adrian 2003
637 GNIEWEK Andrzej 1957
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
549 JANIA Mateusz 1997
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
245 KAIM Adrian 1997
1135 KANIA Jan 1952
1779 KARAŚ Katarzyna 1994
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1352 KĄCKI Mateusz 2002
901 KIEŁBASA Józef 1972
422 KLUBA Krzysztof 1962
186 KNAPIK Jacek 1961
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
367 LECH Elżbieta 1998
365 LECH Katarzyna 1994
190 LECH Sylwester 1998
646 LIS Daniel 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
361 MALIK Mateusz 1992
774 MARTA Patrycja 1999
750 MARTYKA Kamil 1991
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
766 MIKOSZ Michał 1994
764 MILEWSKA Eliza 2002
648 MISIASZEK Wojciech 1994
645 MORAWIEC Michał 1995
1782 MROCZEK Adrian 1997
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
758 NOSEK Artur 1996
430 NOWAK Aneta 1994
1347 NOWAK Mariusz 1980
424 NOWAK Patryk 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
396 OSIKA Natalia 1997
312 PACH Łukasz 1991
547 PAJĄK Dawid 1998
243 PALACZ Grzegorz 1982
946 PARA Eligiusz 1954
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
108 PIECHOWICZ Marek 1965
551 PIÓRO Eryk 1999
945 PODGÓRSKI Jan 1959
759 PYTEL Aleksandra 2002
393 PYTEL Sara 1999
428 RAJZER Aleksandra 2000
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
720 RYŚ Daniel 1997
743 SALA Wojciech 1983
772 SERAFIN Antoni 1968
721 SERAFIN Mateusz 1997
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
738 STOLARZ Beniamin 1998
363 STOLARZ Mikołaj 1996
1387 STROISZ Natasza 2003
740 STYRNA Stanisław 1943
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
302 SZMYD Maciej 1976
947 SZMYD Zygmunt 1954
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
9 TALAR Konrad 1991
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
480 TOKARZ Adam 1964
251 URBAŃSKI Adam 1950
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
989 ZBYLUT Andrzej 1972
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
761 ZYCH Michał 1996
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002