TKS Opoka Trzebinia (M)
Klub: TKS „Opoka” Trzebinia
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa "Zbyszek"
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Noworyta (e-mail kazimierz.noworyta@gmail.com, tel. 660 410 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Anna Maria Noworyta (e-mail annamaria.noworyta@gmail.com, tel. 696 383 181)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 DŁUGAJ Rafał 1978 M 8703 13.09.2022 858 19.09.2022
2 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 8704 13.09.2022 924 19.09.2022
3 KOPACZ Paweł 1972 M 8705 13.09.2022 2953 19.09.2022
4 KOPCZYK Adrian 1991 M 8706 13.09.2022 239 19.09.2022
5 KOZIEŁ Michał 1983 M 8707 13.09.2022 636 19.09.2022
6 KURDZIEL Mikołaj 2000 M 8708 13.09.2022 1789 19.09.2022
7 NOWORYTA Kazimierz 1944 M 8709 13.09.2022 927 19.09.2022
8 ŚWIRK Robert 1969 M 8710 13.09.2022 856 19.09.2022
9 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 8711 13.09.2022 238 19.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2022-09-24 15:00 LKS Victoria Nidek - TKS Opoka Trzebinia 9:5🏓 ⇓
2 3M 1/2 2022-10-02 11:00 TKS Opoka Trzebinia - UKS Zarabie Myślenice 9:5🏓 ⇑
3 3M 1/3 2022-10-22 11:00 TKS Opoka Trzebinia - ULKS Lachowice 6:8🏓 ⇓
4 3M 1/4 2022-10-29 10:00 TKKF Dobczyce - TKS Opoka Trzebinia 10:4🏓 ⇓
5 3M 1/5 2022-11-10 18:00 TKS Opoka Trzebinia - KS Gorce Nowy Targ II 8:6🏓 ⇑
6 3M 1/6 2022-11-23 20:00 KS Bronowianka Kraków - TKS Opoka Trzebinia 10:4🏓 ⇓
7 3M 1/7 2022-12-02 18:00 TKS Opoka Trzebinia - LZS Solidarni Mędrzechów 9:5🏓 ⇑
8 3M 1/8 2022-12-20 18:00 MKS Skawa Wadowice - TKS Opoka Trzebinia 11:3🏓 ⇓
9 3M 1/9 2023-01-06 14:30 TKS Opoka Trzebinia - LKS Polonia Wilczkowice 5:9🏓 ⇓
10 3M 1/10 2023-01-21 12:00 UKS Villa Verde Olesno III - TKS Opoka Trzebinia 7:7🏓 ⇔
11 3M 1/11 2023-01-27 18:00 TKS Opoka Trzebinia - LKS Kłos Olkusz 9:5🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DR
2
3
KP
4
KA
5
KM
6
KM
7
ŚR
1 (W) LKS Victoria Nidek 0,0 1,5 0,0       3,5 5
2 (D) UKS Zarabie Myślenice 1,0 2,5 2,0   0,0   3,5 9
3 (D) ULKS Lachowice   2,5 0,5 0,5     2,5 6
4 (W) TKKF Dobczyce   0,0 1,5   0,5   2,0 4
5 (D) KS Gorce Nowy Targ II 1,5 2,5   1,0 0,5   2,5 8
6 (W) KS Bronowianka Kraków 0,0 1,5 0,0 0,0     2,5 4
7 (D) LZS Solidarni Mędrzechów 2,0 2,5 0,0 1,0 0,0   3,5 9
8 (W) MKS Skawa Wadowice 0,0 0,0 0,0       3,0 3
9 (D) LKS Polonia Wilczkowice 2,0 2,0     0,0 0,0 1,0 5
10 (W) UKS Villa Verde Olesno III 1,5 1,0 1,0       3,5 7
11 (D) LKS Kłos Olkusz 3,0 2,5   0,0     3,5 9
Razem 11,0 18,5 5,0 2,5 1,0 0,0 31,0 69
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DŁUGAJ Rafał 1978 M 8703 13.09.2022 858
2 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 8704 13.09.2022 924
3 KOPACZ Paweł 1972 M 8705 13.09.2022 2953
4 KOPCZYK Adrian 1991 M 8706 13.09.2022 239
5 KOZIEŁ Michał 1983 M 8707 13.09.2022 636
6 KURDZIEL Mikołaj 2000 M 8708 13.09.2022 1789
7 ŚWIRK Robert 1969 M 8710 13.09.2022 856