Numer zawodnika: | 1694 |
Płeć: | kobieta |
Rok urodzenia: | 2007 |
Przynależność klubowa: | |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 45927 |
Numer licencji okres.: | 1922 |
Data wydania: | 18.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 2. UKS Zarabie Myślenice - MKS Centrum Kraków 4:10 |
|||||||
2 | B | KUZIO Aleksandra | X | MROCZKA Marcel | 2:3 (12:10, 5:11, 11:8, 7:11, 7:11) | ||
5 | A |
ŚWIATŁOŃ Piotr KUZIO Aleksandra |
W |
KUBIC Marcin MROCZKA Marcel |
0:3 (13:15, 8:11, 11:13) | ||
8 | B | KUZIO Aleksandra | W | KUBIC Marcin | 0:3 (6:11, 11:13, 7:11) | ||
13 | B | KUZIO Aleksandra | Z | SZEWCZYK Hubert | 0:3 (14:16, 8:11, 5:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 17:00 ⇨ 2023-10-07 17:00 7. LZS Solidarni Mędrzechów - UKS Zarabie Myślenice 9:5 |
|||||||
3 | C | BŁOCHO Przemysław | Y | KUZIO Aleksandra | 3:0 (11:8, 11:3, 11:2) | ||
6 | B |
TABOR Marcin OGORZELEC Łukasz |
X |
ŚWIATŁOŃ Piotr KUZIO Aleksandra |
3:0 (11:3, 11:5, 12:10) | ||
9 | D | JASTRZĘBSKI Dawid | Y | KUZIO Aleksandra | 3:2 (9:11, 5:11, 11:8, 11:8, 11:8) | ||
11 | A | TABOR Marcin | Y | KUZIO Aleksandra | 3:0 (11:5, 11:9, 13:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 16:00 20. UKS Zarabie Myślenice - MKS Skawa Wadowice 6:8 |
|||||||
2 | B | KUZIO Aleksandra | X | PIEKARCZYK Zuzanna | 3:2 (5:11, 6:11, 11:7, 13:11, 11:7) | ||
5 | A |
ŚWIATŁOŃ Piotr KUZIO Aleksandra |
W |
MLECZKO Bartłomiej ŻOŁYNIAK Hubert |
1:3 (10:12, 11:8, 8:11, 9:11) | ||
8 | B | KUZIO Aleksandra | W | RACZEK Marcin | 1:3 (9:11, 14:12, 9:11, 5:11) | ||
13 | B | KUZIO Aleksandra | Z | MLECZKO Bartłomiej | 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-28 12:00 26. MKS Radość Gorlice - UKS Zarabie Myślenice 10:4 |
|||||||
3 | C | GAŁUSZKA Mateusz | Y | KUZIO Aleksandra | 2:3 (6:11, 11:9, 11:9, 10:12, 10:12) | ||
5 | A |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
W |
ŚWIATŁOŃ Piotr KUZIO Aleksandra |
3:2 (9:11, 14:12, 8:11, 11:9, 11:8) | ||
9 | D | NOWAK Marcin | Y | KUZIO Aleksandra | 3:2 (11:13, 11:5, 6:11, 11:7, 11:6) | ||
11 | A | PUSZKARIOW Konstantyn | Y | KUZIO Aleksandra | 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 16:00 32. UKS Zarabie Myślenice - TKS Opoka Trzebinia 5:9 |
|||||||
3 | C | KUZIO Aleksandra | Y | ŚWIRK Robert | 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) | ||
5 | A |
STALMACH Zbigniew KUZIO Aleksandra |
W |
ŚWIRK Robert FRĄCZEK Łukasz |
1:3 (9:11, 9:11, 11:8, 7:11) | ||
10 | C | KUZIO Aleksandra | Z | KOPCZYK Adrian | 1:3 (11:6, 6:11, 6:11, 8:11) | ||
12 | C | KUZIO Aleksandra | W | FRĄCZEK Łukasz | 0:3 (12:14, 7:11, 10:12) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00 38. KS Bronowianka Kraków II - UKS Zarabie Myślenice 10:4 |
|||||||
3 | C | SMUGA Mariusz | Y | KUZIO Aleksandra | 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:5) | ||
6 | B |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
X |
KUZIO Waldemar KUZIO Aleksandra |
3:2 (11:5, 12:10, 3:11, 7:11, 11:8) | ||
9 | D | KARIMOV Artur | Y | KUZIO Aleksandra | 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) | ||
11 | A | TWARÓG Mariusz | Y | KUZIO Aleksandra | 3:1 (11:5, 11:8, 12:14, 11:7) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 16:00 44. UKS Zarabie Myślenice - LKS Victoria Nidek 6:8 |
|||||||
1 | A | KUZIO Aleksandra | W | WODNIAK Kamil | 0:3 (6:11, 4:11, 3:11) | ||
6 | B |
KUZIO Waldemar KUZIO Aleksandra |
X |
WODNIAK Kamil HOLCMAN Tomasz |
3:1 (5:11, 11:9, 11:8, 11:8) | ||
7 | A | KUZIO Aleksandra | X | GAJDA Rafał | 0:3 (2:11, 3:11, 8:11) | ||
11 | A | KUZIO Aleksandra | Y | ŻYDEK Robert | 3:2 (12:10, 10:12, 15:13, 9:11, 11:9) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00 ⇨ 2023-12-10 14:00 14. KS Gorce Nowy Targ II - UKS Zarabie Myślenice 9:5 |
|||||||
1 | A | NAGEL Kacper | W | KUZIO Aleksandra | 3:0 (11:3, 14:12, 11:4) | ||
5 | A |
GARB Aleksandra NAGEL Kacper |
W |
KUZIO Waldemar KUZIO Aleksandra |
3:1 (11:2, 8:11, 13:11, 11:6) | ||
8 | B | GNIADEK Piotr | W | KUZIO Aleksandra | 3:1 (11:9, 11:5, 7:11, 12:10) | ||
12 | C | RYŚ Paweł | W | KUZIO Aleksandra | 2:3 (11:13, 11:3, 11:13, 11:8, 14:16) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-17 10:30 50. KS Spektrum Karpol Słopnice II - UKS Zarabie Myślenice 11:3 |
|||||||
2 | B | BOLSĘGA Paweł | X | KUZIO Aleksandra | 3:0 (11:7, 12:10, 11:8) | ||
6 | B |
OBROCHTA Piotr OBROCHTA Paweł |
X |
ŚWIATŁOŃ Piotr KUZIO Aleksandra |
3:0 (11:9, 14:12, 12:10) | ||
7 | A | OBROCHTA Paweł | X | KUZIO Aleksandra | 3:0 (13:11, 11:9, 11:4) | ||
14 | D | MADZULA Paweł | X | KUZIO Aleksandra | 3:0 (12:10, 11:5, 11:6) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 13:00 82. MKS Centrum Kraków - UKS Zarabie Myślenice 8:6 |
|||||||
3 | C | RADEK Arkadiusz | Y | KUZIO Aleksandra | 2:3 (11:8, 11:8, 9:11, 6:11, 7:11) | ||
6 | B |
BOBER Rafał MROCZKA Marcel |
X |
KUZIO Aleksandra MAREK Piotr |
1:3 (11:13, 6:11, 11:8, 12:14) | ||
9 | D | UTYLSKI Filip | Y | KUZIO Aleksandra | 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:3) | ||
11 | A | MROCZKA Marcel | Y | KUZIO Aleksandra | 1:3 (11:4, 10:12, 9:11, 10:12) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 11:00 85. UKS Zarabie Myślenice - KS Bronowianka Kraków II 5:9 |
|||||||
3 | C | KUZIO Aleksandra | Y | SMUGA Mariusz | 1:3 (9:11, 3:11, 11:8, 6:11) | ||
6 | B |
KUZIO Waldemar KUZIO Aleksandra |
X |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
3:2 (11:9, 9:11, 11:6, 8:11, 11:9) | ||
10 | C | KUZIO Aleksandra | Z | ANDRZEJAK Kacper | 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) | ||
12 | C | KUZIO Aleksandra | W | TWARÓG Mariusz | 3:1 (11:6, 7:11, 11:1, 12:10) |