Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1969
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1997
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-22 18:00 ⇨ 2021-10-20 18:00
36. TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10
6   B ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
X WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
3:1 (11:8, 6:11, 11:9, 12:10) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-16 10:00 ⇨ 2021-12-10 20:00
29. „Siemacha” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8
6   B KONSTANTYN Paweł
ŚLIWIŃSKI Karol
X ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
0:3 (8:11, 5:11, 6:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-18 10:00 ⇨ 2022-01-05 17:30
71. TKKF Dobczyce - TKS „Opoka” Trzebinia 10:4
6   B ZYCH Szymon
NOWAK Jakub
X ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
0:3 (7:11, 2:11, 8:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-07 18:00
78. TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6
5   A ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
W SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
3:0 (13:11, 11:9, 11:7) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-14 19:00
85. LKS „Polonia” Wilczkowice - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6
6   B DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
X ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
2:3 (11:9, 6:11, 12:10, 6:11, 8:11) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-12 17:30
115. MKS „Radość” Gorlice - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9
6   B TOKARZ Adam
GAŁUSZKA Mateusz
X ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
1:3 (11:5, 2:11, 9:11, 10:12) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-29 18:00 ⇨ 2022-03-11 20:00
129. TKS „Opoka” Trzebinia - ULKS „Lachowice” 6:8
5   A ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:2 (11:6, 9:11, 8:11, 11:5, 11:5) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-01 18:00 ⇨ 2022-03-13 10:30
126. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice 6:8
5   A ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
W LENART Marek
DUDZIAK Damian
2:3 (11:8, 11:13, 9:11, 11:7, 9:11) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-12 15:00 ⇨ 2022-03-19 10:00
121. UKS „Płomień” Limanowa II - TKS „Opoka” Trzebinia 4:10
5   A SUŁKOWSKI Bartosz
GOLONKA Filip
W ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
0:3 (5:11, 8:11, 3:11) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-26 12:00
124. KS „Start” Nowy Sącz - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9
5   A PASEK Kamil
BULZAK Jan
W ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
0:3 (7:11, 8:11, 2:11) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-13 18:00 ⇨ 2022-04-09 14:00
131. TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3
5   A ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
W KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇑