Łukasz Knaga
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-03 15:00
12. „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków 9:1
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X KNAGA Łukasz 3:2 (11:9, 11:2, 6:11, 7:11, 11:2) ⇓
5 1 A CHYC Tomasz
OSIKA Sławomir
X KNAGA Łukasz
KARMOLIŃSKI Maciej
3:0 (11:8, 11:7, 13:11) ⇓
9 1 B CHYC Tomasz X KNAGA Łukasz 1:3 (9:11, 11:4, 6:11, 2:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-10-24 16:00
20. KS „Gorce” Nowy Targ - KS „Bronowianka” Kraków 6:4
3 1 B MRUGAŁA Bartłomiej Y KNAGA Łukasz 0:3 (10:12, 4:11, 4:11) ⇑
5 1 A CZYSZCZOŃ Jakub
KLAG Tomasz
X KNAGA Łukasz
KARMOLIŃSKI Maciej
3:1 (11:4, 11:1, 11:13, 11:6) ⇓
7 1 A MOZDYNIEWICZ Marek Y KNAGA Łukasz 3:1 (11:3, 11:3, 10:12, 13:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-18 15:00 ⇨ 2020-10-31 13:00
13. KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 2:8
4 2 D KNAGA Łukasz Z BŁĄKAŁA Paweł 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:4) ⇑
6 2 C KNAGA Łukasz
KARMOLIŃSKI Maciej
W MICHALCZYK Jakub
BŁĄKAŁA Paweł
2:3 (8:11, 11:7, 11:7, 6:11, 6:11) ⇓
10 2 D KNAGA Łukasz W KOSMAL Dawid 1:3 (11:9, 6:11, 4:11, 7:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2020-12-06 15:00 ⇨ 2020-11-28 17:00
48. KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:5
1 1 A KNAGA Łukasz X KIEROŃSKI Adam 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) ⇑
5 1 A BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
X PUSZKARIOW Konstantyn
MARCINOWSKI Krzysztof
1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 7:11) ⇓
7 1 A KNAGA Łukasz Y MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (6:11, 2:11, 3:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-15 15:00 ⇨ 2020-12-05 18:00
27. KS „Bronowianka” Kraków - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 2:8
2 2 C KNAGA Łukasz W CHMIELOWSKI Jakub 2:3 (12:10, 11:6, 3:11, 6:11, 11:13) ⇓
5 1 A BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
X JURCZAK Michał
CHMIELOWSKI Jakub
1:3 (6:11, 7:11, 13:11, 6:11) ⇓
8 2 C KNAGA Łukasz Z SPOREK Szymon 1:3 (14:12, 7:11, 1:11, 0:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-09-27 15:00 ⇨ 2020-12-12 12:00
5. KS „Bronowianka” Kraków - UKS MOSiR Dukla 5:5
1 1 A KNAGA Łukasz X KOPCZYK Hubert 2:3 (12:10, 9:11, 2:11, 11:9, 6:11) ⇓
6 2 C KNAGA Łukasz
KOŁEK Maciej
W GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
2:3 (7:11, 6:11, 11:7, 11:9, 9:11) ⇓
7 1 A KNAGA Łukasz Y OLBRYCHT Michał 3:0 (13:11, 11:8, 11:9) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-11-21 12:00 ⇨ 2020-12-16 16:00
34. „Kolping” Jarosław II - KS „Bronowianka” Kraków 6:4
1 1 A ZIELIŃSKI Konrad X KNAGA Łukasz 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 6:11) ⇑
6 2 C BRUD Szymon
ADAMSKI Łukasz
W KNAGA Łukasz
KOŁEK Maciej
3:1 (11:5, 9:11, 11:3, 11:8) ⇓
9 1 B ADAMSKI Łukasz X KNAGA Łukasz 1:3 (11:5, 2:11, 8:11, 11:13) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-12-19 16:00
54. LUKS „Strażak” Niżna Łąka - KS „Bronowianka” Kraków 2:8
3 1 B FURMANKIEWICZ Paweł Y KNAGA Łukasz 0:3 (8:11, 5:11, 11:13) ⇑
5 1 A ANTOSIAK Daniel
FURMANKIEWICZ Paweł
X KNAGA Łukasz
KOŁEK Maciej
3:2 (9:11, 11:6, 11:9, 9:11, 11:8) ⇓
7 1 A ANTOSIAK Daniel Y KNAGA Łukasz 3:2 (9:11, 11:3, 11:9, 2:11, 11:8) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-01-24 15:00 ⇨ 2021-03-07 15:00
60. KS „Bronowianka” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 7:3
2 2 C KNAGA Łukasz W TABOR Marcin 3:0 (11:0, 11:7, 11:9) ⇑
6 2 C BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
W MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
0:3 (10:12, 9:11, 6:11) ⇓
8 2 C KNAGA Łukasz Z MLECZKO Bartłomiej 1:3 (3:11, 4:11, 11:8, 9:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-31 15:00 ⇨ 2021-03-20 15:00
65. KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1
2 2 C KNAGA Łukasz W GDULA Adam 3:0 (11:9, 11:6, 11:3) ⇑
5 1 A KNAGA Łukasz
KARMOLIŃSKI Maciej
X ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:2 (7:11, 9:11, 12:10, 11:7, 11:7) ⇑
8 2 C KNAGA Łukasz Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:3, 11:5, 11:3) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2018 ADAMSKI Łukasz 1989
1978 ANGRYS Karol 2001
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
18 BOCHENEK Mariusz 1969
2078 BUŁA Dominik 1981
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
226 CHYC Tomasz 1993
1920 CNOTA Jakub 2002
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
210 DUDZIAK Damian 1995
2080 DZIURA Wojciech 1987
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
3091 FURMANKIEWICZ Paweł 1990
622 GADAWSKI Adrian 1990
2140 GDULA Adam 1977
513 GOŁDA Gabriel 1997
541 JANIK Angelika 2000
808 JANIK Tomasz 1979
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
2030 JURCZYK Marek 1970
342 JURZAK Łukasz 1983
1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
19 KIEROŃSKI Adam 1969
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1029 KOPCZYK Hubert 1998
2079 KORCZEK Łukasz 1984
892 KOSMAL Dawid 2004
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
2038 MASTERNAK Kuba 1972
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
890 MYSTEK Rafał 2001
1761 NEUMANN Jacek 1965
187 NOWAK Stanisław 1962
2201 OLBRYCHT Michał 2004
5 OPIOŁA Tomasz 1954
312 PACH Łukasz 1991
1988 PALUCH Michał 1999
1441 PĘK Karolina 1998
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1011 PIERZYCKI Kamil 1999
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
78 PORĄBKA Dariusz 1968
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
1604 SĘK Rafał 1977
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
2202 SPOREK Szymon 2004
2036 STOJEK Michał 1974
17 STRZAŁKA Marek 1969
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
376 TABOR Marcin 1981
1 UTYLSKI Filip 1982
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
1939 WILK Roman 1961
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977