Mikołaj Kurdziel
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2000
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 16:00
1. UKS „Rokicie” Szczytniki II - TKS „Opoka” Trzebinia II 0:14
3   C STACHEL Artur Y KURDZIEL Mikołaj 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) ⇑
6   B STACHEL Bartłomiej
STACHEL Artur
X ZAJĘCKI Paweł
KURDZIEL Mikołaj
0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇑
9   D STACHEL Bartłomiej Y KURDZIEL Mikołaj 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) ⇑
11   A GAJ Julia Y KURDZIEL Mikołaj 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1482 BALIK Robert 1976
1335 BEŁZA Janusz 1964
218 BIESAGA Marek 1964
2931 BOBER Rafał 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1695 BRUZDA Julia 2005
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
2065 CADER Sebastian 2001
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1218 CHRZAN Hubert 1999
2818 CIEŚLIK Faustyna 2005
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1787 DATA Adrian 1998
2271 DIETRICH Aleksander 2004
625 DROZD Paweł 1979
1274 DULIAN Dariusz 1967
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
2416 GAJ Julia 2010
1625 GAJ Milena 2008
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
431 GĄDEK Natalia 2001
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
2738 GNATYSHEN Yevhenii 2009
1322 GNIADEK Michał 2003
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1636 GUZIK Aleksandra 2006
1202 HERJAN Marcin 1998
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1652 KAROLCZYK Ilona 1979
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
2868 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966
1544 KOPACKA Anna 2006
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2595 KORDAS Konrad 1987
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
2898 KOWAL Łukasz 1983
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1671 KUĆ Grzegorz 2004
536 KURDZIEL Stanisław 1956
2599 KUREK Kinga 2001
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
128 LENART Marek 1992
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2638 ŁABĘDŹ Janusz 1966
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2507 MIERNIK Jan 2007
2616 MUDYNA Tomasz 1996
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978
978 NOSEK Robert 1970
322 NOWACKA Dorota 1966
580 NOWAK Alojzy 1964
1832 NOWICKI Marek 1975
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1759 PAŁKA Patryk 2002
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
1833 PEREK Robert 1973
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2769 PIESZCZEK Bartosz 2008
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2730 PIETROW Aleksander 2002
951 PIETRZYK Marcin 1990
2550 PILCH Aleksander 2008
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
2621 PIWOWARCZYK Bartłomiej 1993
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
574 PUCZEK Robert 1965
1706 RADKO Mateusz 2000
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1891 SKUBA Emilia 2005
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
2174 STACHEL Artur 2011
2104 STACHEL Bartłomiej 2009
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
1241 SZELEST Jacek 1981
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
524 SZLACHETKA Jakub 1993
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
156 ŚLAZYK Paweł 1971
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1330 TURECKI Jarosław 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1329 WCISŁO Konrad 2005
3022 WIDEŁKA Mirosław 1960
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1939 WILK Roman 1961
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
778 WOŹNY Dariusz 1986
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994