Filip Golonka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-23 18:00
5. UKS Villa Verde Olesno IV - UKS Płomień Limanowa II 5:9
1   A LIPOWICZ Kacper W GOLONKA Filip 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) ⇓
5   A FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
W SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
0:3 (7:11, 7:11, 1:11) ⇑
8   B TATARCZUCH Marek W GOLONKA Filip 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) ⇑
12   C FLOREK Sławomir W GOLONKA Filip 3:0 (11:6, 12:10, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1879 BAJER Grzegorz 2007
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
1292 BOGACZ Wojciech 2004
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
3215 BOMBA Łukasz 2006
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
3551 BULZAK Jan 1964
162 CELARY Mateusz 1995
336 CEWKA Piotr 1990
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
2258 GĄSIOR Natalia 2004
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
2113 GNIADEK Piotr 2008
513 GOŁDA Gabriel 1997
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
342 JURZAK Łukasz 1983
245 KAIM Adrian 1997
1008 KANTOR Jan 1987
19 KIEROŃSKI Adam 1969
2579 KILISZEK Kamila 2005
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
636 KOZIEŁ Michał 1983
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
588 KUBIC Marcin 1996
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
128 LENART Marek 1992
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
2370 MILÓWKA Emilia 2006
3382 MORA Szymon 1987
3318 MÓL Jakub 2007
780 MÓL Marcin 1978
1406 MRÓZ Jakub 2003
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
339 MRUK Piotr 1981
1096 NALEPA Maciej 1973
1824 NOWAK Jakub 2007
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
674 OLESIAK Grzegorz 1999
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
1849 PASEK Kamil 2003
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1411 ROBAK Mateusz 2002
2181 SIKOŃ Maciej 2007
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
1891 SKUBA Emilia 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
856 ŚWIRK Robert 1969
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1269 TURECKI Kacper 2006
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
115 WOŹNIAK Dominik 1989
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
2361 ZHAO Ziyi 2003
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002