III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2023-01-14
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2023-01-15 12:00 55 LZS Solidarni Mędrzechów - KS Gorce Nowy Targ II 9:5
1   A KRAWIEC Kamil W GNIADEK Piotr 0:3 (7:11, 2:11, 7:11) 0:1
2   B BŁOCHO Przemysław X NAGEL Kacper 3:2 (9:11, 11:4, 11:4, 8:11, 11:1) 1:1
3   C TABOR Marcin Y CZYSZCZOŃ Robert 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) 2:1
4   D OGORZELEC Łukasz Z GARB Aleksandra 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 3:1
5   A TABOR Marcin
OGORZELEC Łukasz
W GNIADEK Piotr
NAGEL Kacper
3:1 (7:11, 11:4, 11:7, 11:8) 4:1
6   B BŁOCHO Przemysław
KRAWIEC Kamil
X GARB Aleksandra
CZYSZCZOŃ Robert
3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:4) 5:1
7   A WOLIŃSKI Zenon X NAGEL Kacper 0:3 (10:12, 3:11, 5:11) 5:2
8   B BŁOCHO Przemysław W GNIADEK Piotr 3:1 (11:8, 11:6, 6:11, 11:2) 6:2
9   D OGORZELEC Łukasz Y CZYSZCZOŃ Robert 3:1 (11:4, 11:9, 4:11, 11:5) 7:2
10   C TABOR Marcin Z GARB Aleksandra 1:3 (12:14, 3:11, 11:8, 4:11) 7:3
11   A WOLIŃSKI Zenon Y CZYSZCZOŃ Robert 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 8:3
12   C TABOR Marcin W GNIADEK Piotr 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) 9:3
13   B BŁOCHO Przemysław Z GARB Aleksandra 2:3 (7:11, 11:8, 8:11, 11:8, 6:11) 9:4
14   D OGORZELEC Łukasz X NAGEL Kacper 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 9:5
2023-01-14 14:00 56 MKS Skawa Wadowice - TKKF Dobczyce 9:5
1   A GOŁDA Gabriel W ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:0 (11:8, 11:9, 15:13) 1:0
2   B PIEKARCZYK Zuzanna X NOWAK Jakub 0:3 (3:11, 2:11, 10:12) 1:1
3   C MLECZKO Bartłomiej Y BAJER Grzegorz 3:0 (11:4, 11:5, 11:2) 2:1
4   D RACZEK Marcin Z ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) 2:2
5   A MLECZKO Bartłomiej
PIEKARCZYK Zuzanna
W ZAKRZYŃSKI Dominik
NOWAK Jakub
2:3 (11:7, 11:9, 8:11, 10:12, 9:11) 2:3
6   B GOŁDA Gabriel
RACZEK Marcin
X ZAKRZYŃSKI Wojciech
BAJER Grzegorz
3:1 (11:3, 7:11, 11:2, 11:5) 3:3
7   A GOŁDA Gabriel X NOWAK Jakub 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 4:3
8   B PIEKARCZYK Zuzanna W ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:1 (11:9, 16:18, 11:6, 11:9) 5:3
9   D RACZEK Marcin Y BAJER Grzegorz 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 6:3
10   C MLECZKO Bartłomiej Z ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (7:11, 4:11, 10:12) 6:4
11   A GOŁDA Gabriel Y BAJER Grzegorz 3:1 (11:7, 10:12, 11:7, 11:7) 7:4
12   C MLECZKO Bartłomiej W ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 8:4
13   B JOŃCZYK Bartłomiej Z ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) 8:5
14   D RUPA Robert X NOWAK Jakub 3:2 (11:7, 11:9, 12:14, 7:11, 11:7) 9:5
2023-01-14 11:00 57 LKS Polonia Wilczkowice - ULKS Lachowice 5:9
1   A LENART Marek W WĄSIK Marcin 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 6:11) 0:1
2   B SKRZYPEK Adrian X SURMA Krzysztof 3:2 (11:13, 11:13, 13:11, 11:3, 11:9) 1:1
3   C SKRZYPEK Grzegorz Y RAPUTA Tomasz 3:1 (11:7, 13:15, 14:12, 11:8) 2:1
4   D DUDZIAK Damian Z SUBIK Filip 1:3 (3:11, 7:11, 11:8, 8:11) 2:2
5   A SKRZYPEK Grzegorz
SKRZYPEK Adrian
W SURMA Krzysztof
RAPUTA Tomasz
3:2 (11:6, 15:13, 7:11, 7:11, 11:8) 3:2
6   B LENART Marek
DUDZIAK Damian
X SUBIK Filip
WĄSIK Marcin
0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 3:3
7   A LENART Marek X SURMA Krzysztof 0:3 (7:11, 7:11, 11:13) 3:4
8   B SKRZYPEK Adrian W WĄSIK Marcin 1:3 (8:11, 9:11, 13:11, 6:11) 3:5
9   D DUDZIAK Damian Y RAPUTA Tomasz 0:3 (9:11, 5:11, 8:11) 3:6
10   C SKRZYPEK Grzegorz Z SUBIK Filip 1:3 (11:7, 8:11, 5:11, 6:11) 3:7
11   A LENART Marek Y RAPUTA Tomasz 3:1 (11:6, 12:14, 11:5, 11:8) 4:7
12   C SKRZYPEK Grzegorz W WĄSIK Marcin 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) 4:8
13   B SKRZYPEK Adrian Z SUBIK Filip 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 4:9
14   D DUDZIAK Damian X PIETRZAK Antoni 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 5:9
2023-01-21 12:00 58 UKS Villa Verde Olesno III - TKS Opoka Trzebinia 7:7
1   A WŁODEK Grzegorz W ŚWIRK Robert 1:3 (6:11, 11:9, 4:11, 8:11) 0:1
2   B REMIAN Janusz X DŁUGAJ Rafał 0:3 (2:11, 4:11, 7:11) 0:2
3   C DYCHTOŃ Jakub Y FRĄCZEK Łukasz 3:2 (12:10, 6:11, 11:7, 9:11, 11:5) 1:2
4   D KIEROŃSKI Adam Z KOPACZ Paweł 3:1 (4:11, 11:7, 11:9, 12:10) 2:2
5   A WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
W FRĄCZEK Łukasz
KOPACZ Paweł
3:1 (10:12, 11:5, 11:7, 11:9) 3:2
6   B KIEROŃSKI Adam
REMIAN Janusz
X ŚWIRK Robert
DŁUGAJ Rafał
0:3 (4:11, 6:11, 3:11) 3:3
7   A WŁODEK Grzegorz X DŁUGAJ Rafał 3:2 (12:10, 7:11, 14:12, 10:12, 11:7) 4:3
8   B REMIAN Janusz W ŚWIRK Robert 0:3 (3:11, 7:11, 4:11) 4:4
9   D KIEROŃSKI Adam Y FRĄCZEK Łukasz 2:3 (11:8, 6:11, 9:11, 11:8, 7:11) 4:5
10   C DYCHTOŃ Jakub Z KOPACZ Paweł 3:1 (11:6, 11:4, 9:11, 13:11) 5:5
11   A WŁODEK Grzegorz Y FRĄCZEK Łukasz 3:2 (9:11, 6:11, 11:7, 11:9, 12:10) 6:5
12   C DYCHTOŃ Jakub W ŚWIRK Robert 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 6:6
13   B REMIAN Janusz Z KOPACZ Paweł 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) 6:7
14   D KIEROŃSKI Adam X DŁUGAJ Rafał 3:2 (11:4, 10:12, 11:8, 6:11, 11:9) 7:7
2023-01-14 11:00 59 LKS Kłos Olkusz - LKS Victoria Nidek 6:8
1   A NOWAK Jakub W JURZAK Łukasz 0:3 (5:11, 9:11, 9:11) 0:1
2   B SKOTNICZNY Rafał X WODNIAK Kamil 1:3 (9:11, 13:11, 9:11, 6:11) 0:2
3   C SOWA Bartosz Y HOLCMAN Tomasz 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) 1:2
4   D MORA Szymon Z PIEKARCZYK Michał 3:1 (9:11, 11:7, 11:9, 11:7) 2:2
5   A TOMSIA Sławomir
SOWA Bartosz
W JURZAK Łukasz
PIEKARCZYK Michał
2:3 (1:11, 9:11, 12:10, 17:15, 8:11) 2:3
6   B SKOTNICZNY Rafał
MORA Szymon
X WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
0:3 (5:11, 7:11, 10:12) 2:4
7   A NOWAK Jakub X WODNIAK Kamil 0:3 (9:11, 4:11, 4:11) 2:5
8   B SKOTNICZNY Rafał W JURZAK Łukasz 1:3 (4:11, 12:10, 5:11, 9:11) 2:6
9   D MORA Szymon Y HOLCMAN Tomasz 3:2 (13:11, 11:6, 7:11, 5:11, 11:7) 3:6
10   C SOWA Bartosz Z PIEKARCZYK Michał 3:1 (10:12, 11:9, 12:10, 11:9) 4:6
11   A NOWAK Jakub Y HOLCMAN Tomasz 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:8) 5:6
12   C SOWA Bartosz W JURZAK Łukasz 2:3 (12:10, 10:12, 8:11, 19:17, 8:11) 5:7
13   B SKOTNICZNY Rafał Z PIEKARCZYK Michał 0:3 (9:11, 9:11, 11:13) 5:8
14   D MORA Szymon X WODNIAK Kamil 3:2 (16:14, 5:11, 5:11, 11:9, 11:5) 6:8
2023-01-14 16:00 60 UKS Zarabie Myślenice - KS Bronowianka Kraków 4:10
1   A KUZIO Aleksandra W KOPACKI Paweł 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) 0:1
2   B ŚWIATŁOŃ Piotr X KNAGA Łukasz 0:3 (10:12, 12:14, 7:11) 0:2
3   C KUZIO Waldemar Y DEIGSLER Michał 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 0:3
4   D NALEPA Maciej Z CHUDZICKI Maksym 1:3 (11:7, 6:11, 7:11, 10:12) 0:4
5   A ŚWIATŁOŃ Piotr
KUZIO Aleksandra
W KOPACKI Paweł
KNAGA Łukasz
0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 0:5
6   B KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
X CHUDZICKI Maksym
DEIGSLER Michał
3:2 (12:10, 8:11, 6:11, 11:9, 11:5) 1:5
7   A KUZIO Aleksandra X KNAGA Łukasz 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 1:6
8   B ŚWIATŁOŃ Piotr W KOPACKI Paweł 0:3 (10:12, 10:12, 7:11) 1:7
9   D NALEPA Maciej Y DEIGSLER Michał 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 11:13) 1:8
10   C KUZIO Waldemar Z CHUDZICKI Maksym 3:2 (11:9, 7:11, 11:13, 11:8, 11:7) 2:8
11   A KUZIO Aleksandra Y DEIGSLER Michał 0:3 (10:12, 7:11, 6:11) 2:9
12   C KUZIO Waldemar W KOPACKI Paweł 3:1 (5:11, 11:8, 11:9, 11:7) 3:9
13   B ŚWIATŁOŃ Piotr Z CHUDZICKI Maksym 3:2 (6:11, 9:11, 11:5, 11:9, 12:10) 4:9
14   D NALEPA Maciej X KNAGA Łukasz 2:3 (6:11, 11:9, 4:11, 11:9, 9:11) 4:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu