Jan Mrugała
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2010
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 16:00
14. UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9
2   B STALMACH Zbigniew X MRUGAŁA Jan 1:3 (11:6, 4:11, 8:11, 7:11) ⇑
6   B KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
X GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:2 (11:4, 4:11, 11:5, 9:11, 11:4) ⇓
7   A KUZIO Waldemar X MRUGAŁA Jan 3:1 (11:9, 11:6, 9:11, 11:5) ⇓
14   D ŻĄDŁO Piotr X MRUGAŁA Jan 0:3 (8:11, 7:11, 11:13) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-15 18:00 ⇨ 2021-10-14 18:00
30. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Gorce” Nowy Targ II 12:2
2   B KOŁOS Arkadiusz X MRUGAŁA Jan 3:1 (11:4, 6:11, 11:4, 14:12) ⇓
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W MRUGAŁA Bartłomiej
MRUGAŁA Jan
3:1 (11:7, 11:4, 9:11, 11:3) ⇓
7   A TURECKI Kacper X MRUGAŁA Jan 3:2 (11:7, 11:9, 8:11, 11:13, 11:3) ⇓
14   D ZIMNICKI Tomasz X MRUGAŁA Jan 3:1 (7:11, 11:8, 11:7, 11:5) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-23 15:00
41. KS „Gorce” Nowy Targ II - ULKS „Lachowice” 4:10
2   B MRUGAŁA Jan X KLUZEK Sławomir 0:3 (5:11, 10:12, 11:13) ⇓
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:0 (11:9, 11:6, 11:9) ⇑
8   B MRUGAŁA Jan W RAPUTA Tomasz 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:8) ⇑
13   B MRUGAŁA Jan Z SURMA Krzysztof 3:1 (11:7, 5:11, 12:10, 11:9) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 16:00
54. KS „Gorce” Nowy Targ II - LKS „Polonia” Wilczkowice 11:3
3   C MRUGAŁA Jan Y SKRZYPEK Grzegorz 3:2 (8:11, 11:13, 15:13, 11:8, 11:3) ⇑
6   B GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
X DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 12:14) ⇓
10   C MRUGAŁA Jan Z DUDZIAK Damian 3:1 (11:6, 11:6, 5:11, 12:10) ⇑
12   C MRUGAŁA Jan W SKRZYPEK Adrian 3:2 (11:5, 5:11, 8:11, 11:8, 11:3) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-02 16:00 ⇨ 2021-11-19 18:00
15. KS „Gorce” Nowy Targ II - TKS „Opoka” Trzebinia 10:4
1   A MRUGAŁA Jan W DŁUGAJ Rafał 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:8) ⇑
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
3:2 (9:11, 11:6, 4:11, 11:9, 11:9) ⇑
7   A MRUGAŁA Jan X FRĄCZEK Łukasz 2:3 (11:4, 8:11, 9:11, 11:7, 9:11) ⇓
11   A MRUGAŁA Jan Y ŚWIRK Robert 2:3 (12:10, 12:10, 7:11, 7:11, 9:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 11:00 ⇨ 2021-11-20 11:00
60. MKS „Radość” Gorlice - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
4   D WOŹNIAK Dominik Z MRUGAŁA Jan 3:0 (11:3, 11:9, 11:6) ⇓
5   A WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
W GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:2 (8:11, 8:11, 12:10, 11:7, 11:9) ⇓
10   C WILK Paweł Z MRUGAŁA Jan 3:2 (11:8, 9:11, 10:12, 11:8, 11:9) ⇓
13   B NOWAK Marcin Z MRUGAŁA Jan 2:3 (12:10, 11:8, 11:13, 11:13, 9:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 11:00 ⇨ 2021-12-04 10:00
45. TKKF Dobczyce - KS „Gorce” Nowy Targ II 10:4
1   A GDULA Adam W MRUGAŁA Jan 1:3 (11:7, 5:11, 9:11, 8:11) ⇑
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇓
8   B NOWAK Jakub W MRUGAŁA Jan 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) ⇑
12   C ZAKRZYŃSKI Dominik W MRUGAŁA Jan 3:1 (11:4, 11:1, 9:11, 11:5) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-21 18:30
67. KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
4   D MRUGAŁA Jan Z KOPACKI Paweł 3:1 (5:11, 11:5, 11:7, 11:8) ⇑
6   B GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
X GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 11:13, 11:7) ⇑
9   D MRUGAŁA Jan Y CHUDZICKI Maksym 1:3 (9:11, 11:7, 8:11, 3:11) ⇓
14   D MRUGAŁA Jan X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-18 10:30 ⇨ 2021-12-28 17:30
75. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
3   C DYCHTOŃ Jakub Y MRUGAŁA Jan 1:3 (11:7, 1:11, 6:11, 3:11) ⇑
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:1 (12:10, 11:4, 8:11, 11:7) ⇓
9   D TATARCZUCH Rafał Y MRUGAŁA Jan 1:3 (11:6, 7:11, 10:12, 3:11) ⇑
11   A KIEROŃSKI Adam Y MRUGAŁA Jan 3:2 (11:3, 8:11, 13:11, 5:11, 11:7) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 16:00 ⇨ 2022-01-02 18:00
2. KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6
1   A MRUGAŁA Jan W SUŁKOWSKI Karol 0:3 (3:11, 8:11, 3:11) ⇓
6   B GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
X ROZUM Dawid
KORNAŚ Bartłomiej
3:2 (11:6, 11:9, 8:11, 7:11, 15:13) ⇑
7   A MRUGAŁA Jan X ROZUM Dawid 3:1 (11:7, 8:11, 11:5, 13:11) ⇑
11   A MRUGAŁA Jan Y KORNAŚ Bartłomiej 3:2 (11:5, 9:11, 12:14, 11:8, 11:8) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-08 14:30
80. KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Start” Nowy Sącz 13:1
1   A MRUGAŁA Jan W TROJANOWSKI Dawid 3:2 (11:13, 12:10, 11:6, 11:13, 11:9) ⇑
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W TROJANOWSKI Dawid
LEŚNIAK Kamil
3:1 (11:2, 11:3, 9:11, 11:4) ⇑
7   A MRUGAŁA Jan X LEŚNIAK Kamil 3:1 (11:4, 11:7, 6:11, 11:9) ⇑
11   A MRUGAŁA Jan Y BULZAK Jan 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-09 16:00 ⇨ 2022-01-11 18:00
28. KS „Gorce” Nowy Targ II - „Siemacha” Kraków 8:6
2   B MRUGAŁA Jan X GRATKOWSKI Jacek 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 16:14) ⇑
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W PILCH Aleksander
ŚLIWIŃSKI Karol
0:3 (9:11, 6:11, 8:11) ⇓
8   B MRUGAŁA Jan W PILCH Aleksander 3:0 (11:9, 11:7, 13:11) ⇑
13   B MRUGAŁA Jan Z KONSTANTYN Paweł 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-15 13:30
90. LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8
2   B GLANOWSKI Waldemar X MRUGAŁA Jan 3:2 (15:13, 9:11, 7:11, 11:8, 11:2) ⇓
5   A PACIA Bartłomiej
MORA Szymon
W GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:1 (11:8, 11:6, 5:11, 11:8) ⇓
7   A PACIA Bartłomiej X MRUGAŁA Jan 2:3 (9:11, 13:11, 11:7, 8:11, 10:12) ⇑
14   D MORA Szymon X MRUGAŁA Jan 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-12 16:00 ⇨ 2022-02-18 18:00
93. KS „Gorce” Nowy Targ II - TKKF Dobczyce 6:8
2   B MRUGAŁA Jan X ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (3:11, 11:5, 9:11, 9:11) ⇓
6   B GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
1:3 (9:11, 9:11, 11:3, 10:12) ⇓
8   B MRUGAŁA Jan W GDULA Adam 1:3 (13:11, 10:12, 9:11, 4:11) ⇓
13   B MRUGAŁA Jan Z NOWAK Jakub 3:1 (11:8, 3:11, 11:8, 13:11) ⇑
2M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-26 16:00
68. KS „Gorce” Nowy Targ - KS „Golden Masters” Korczyna 5:5
3 1 B MRUGAŁA Jan Y KIEŁB Dariusz 0:3 (9:11, 6:11, 4:11) ⇓
6 2 C KLAG Wiktor
MRUGAŁA Jan
W KIEŁB Dariusz
STANKIEWICZ Mirosław
3:0 (11:9, 11:6, 11:4) ⇑
9 1 B MRUGAŁA Jan X PELCZAR Dawid 0:3 (12:14, 5:11, 9:11) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-12 16:00 ⇨ 2022-03-18 18:00
98. KS „Gorce” Nowy Targ II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7
3   C MRUGAŁA Jan Y CELARY Mateusz 1:3 (6:11, 5:11, 11:7, 8:11) ⇓
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
2:3 (11:4, 8:11, 4:11, 12:10, 6:11) ⇓
10   C MRUGAŁA Jan Z ZIMNICKI Tomasz 3:2 (7:11, 9:11, 17:15, 11:4, 11:6) ⇑
12   C MRUGAŁA Jan W KOŁOS Arkadiusz 3:2 (11:5, 11:9, 9:11, 14:16, 11:8) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-26 16:00 ⇨ 2022-03-22 18:00
102. KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Villa Verde” Olesno II 6:8
3   C MRUGAŁA Jan Y KIEROŃSKI Adam 3:1 (11:4, 8:11, 11:6, 11:5) ⇑
5   A SUBIK Filip
MRUGAŁA Jan
W KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
1:3 (13:15, 11:7, 8:11, 5:11) ⇓
10   C MRUGAŁA Jan Z DYCHTOŃ Jakub 3:1 (11:9, 15:13, 9:11, 11:8) ⇑
12   C MRUGAŁA Jan W TATARCZUCH Rafał 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 2:11) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-30 10:00 ⇨ 2022-05-10 17:30
109. „Siemacha” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
4   D NAWARA Franciszek Z MRUGAŁA Jan 0:3 (3:11, 4:11, 7:11) ⇑
6   B PILCH Aleksander
ŚLIWIŃSKI Karol
X GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
2:3 (11:7, 9:11, 11:9, 8:11, 11:13) ⇑
10   C ŚLIWIŃSKI Karol Z MRUGAŁA Jan 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 12:10) ⇓
13   B PILCH Aleksander Z MRUGAŁA Jan 3:2 (11:6, 8:11, 12:10, 9:11, 11:7) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-14 16:00
110. KS „Gorce” Nowy Targ II - LKS „Kłos” Olkusz 11:3
4   D MRUGAŁA Jan Z MOTYKA Rafał 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇑
5   A SUBIK Filip
MRUGAŁA Jan
W TOMSIA Sławomir
SKOTNICZNY Rafał
0:3 (9:11, 9:11, 5:11) ⇓
9   D MRUGAŁA Jan Y ŁASKAWIEC Jakub 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) ⇑
14   D MRUGAŁA Jan X TOMSIA Sławomir 2:3 (8:11, 11:6, 13:11, 9:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
938 BIZOŃ Stefan 1968
2519 BOBAK Mikołaj 2008
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
295 BODZIONY Grzegorz 1994
1838 BRUZDA Rafał 1974
2704 BRYŁA Rafał 2006
3551 BULZAK Jan 1964
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
888 DĄBROWSKI Damian 1979
858 DŁUGAJ Rafał 1978
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2206 GAJDA Rafał 2000
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2150 GAŁUSZKA Piotr 2009
2140 GDULA Adam 1977
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
2113 GNIADEK Piotr 2008
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2679 JĘDRAL Robert 1971
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
3412 KIEŁB Dariusz 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
2115 KLAG Franciszek 2009
662 KLUZEK Sławomir 1986
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
2953 KOPACZ Paweł 1972
1509 KORCZAK Natasza 2006
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
523 KUZIO Waldemar 1977
2116 LECH Maja 2009
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2667 MIREK Radosław 2003
3382 MORA Szymon 1987
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2904 MOTYKA Janusz 1972
3129 MOTYKA Rafał 1975
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2979 NAWARA Franciszek 2009
1824 NOWAK Jakub 2007
2432 NOWAK Łukasz 1989
496 NOWAK Marcin 1984
2906 OBRZUT Włodzimierz 1965
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
293 PALARZ Jan 1969
2634 PALENIK Jerzy 1963
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
829 PELCZAR Dawid 1998
1543 PERZ Izabela 2008
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
2550 PILCH Aleksander 2008
2610 PSHENOV Viktor 1986
2123 RAJDA Karol 2005
253 RAPUTA Tomasz 1980
344 ROZUM Dawid 1998
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
2070 STUDNICKA Anna 2006
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
355 SURMA Mariusz 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
856 ŚWIRK Robert 1969
650 TATARCZUCH Rafał 1998
53 TERLECKI Mirosław 1965
2447 TOMSIA Sławomir 1979
2569 TOPÓR Marzena 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
1269 TURECKI Kacper 2006
3217 URBAN Paweł 1993
2878 WĄS Bartłomiej 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
470 WILK Paweł 1988
2618 WINIARSKI Adam 1966
2632 WINIARSKI Mieszko 2004
1414 WODNIAK Kamil 2003
2905 WOJAS Wojciech 1975
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1408 ZAJĄC Anna 2002
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009