Jan Mrugała
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2010
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 10:00
9. LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ III 13:1
1   A SKOTNICZNY Rafał W MRUGAŁA Jan 3:2 (11:8, 10:12, 11:8, 6:11, 11:9) ⇓
6   B SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
X JACHYMIAK Krzysztof
MRUGAŁA Jan
3:0 (11:7, 11:3, 11:6) ⇓
8   B PACIA Bartłomiej W MRUGAŁA Jan 3:1 (11:4, 11:8, 4:11, 11:4) ⇓
12   C GLANOWSKI Waldemar W MRUGAŁA Jan 1:3 (9:11, 9:11, 11:6, 9:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-23 18:30
15. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Gorce” Nowy Targ III 11:3
1   A BRUZDA Rafał W MRUGAŁA Jan 3:2 (11:4, 5:11, 11:6, 6:11, 11:9) ⇓
5   A WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
W JACHYMIAK Krzysztof
MRUGAŁA Jan
2:3 (11:9, 12:10, 10:12, 7:11, 11:13) ⇑
8   B WOJDYŁA Dominik W MRUGAŁA Jan 1:3 (12:10, 6:11, 10:12, 10:12) ⇑
12   C KURCZYNA Łukasz W MRUGAŁA Jan 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-22 11:00
21. KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice 9:5
3   C MRUGAŁA Jan Y MAMOŃ Wojciech 3:1 (11:4, 6:11, 11:4, 11:7) ⇑
5   A JACHYMIAK Krzysztof
MRUGAŁA Jan
W CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
0:3 (8:11, 1:11, 8:11) ⇓
10   C MRUGAŁA Jan Z CHOJNA Dawid 3:1 (8:11, 11:3, 11:6, 12:10) ⇑
12   C MRUGAŁA Jan W PIETRAŃCZYK Jakub 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-28 15:00
27. LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ III 7:7
2   B HOLCMAN Tomasz X MRUGAŁA Jan 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
6   B WODNIAK Kamil
WOLANIN Piotr
X JACHYMIAK Krzysztof
MRUGAŁA Jan
1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 6:11) ⇑
7   A WODNIAK Kamil X MRUGAŁA Jan 2:3 (7:11, 9:11, 11:3, 11:8, 9:11) ⇑
14   D WOLANIN Piotr X MRUGAŁA Jan 1:3 (6:11, 11:13, 11:6, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
938 BIZOŃ Stefan 1968
2519 BOBAK Mikołaj 2008
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
295 BODZIONY Grzegorz 1994
1838 BRUZDA Rafał 1974
2704 BRYŁA Rafał 2006
332 CHOJNA Dawid 1992
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2150 GAŁUSZKA Piotr 2009
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
2113 GNIADEK Piotr 2008
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
125 GRAJNY Piotr 1968
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2679 JĘDRAL Robert 1971
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
1509 KORCZAK Natasza 2006
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
2116 LECH Maja 2009
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2667 MIREK Radosław 2003
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2904 MOTYKA Janusz 1972
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2432 NOWAK Łukasz 1989
2906 OBRZUT Włodzimierz 1965
2708 PACIA Bartłomiej 1976
293 PALARZ Jan 1969
2634 PALENIK Jerzy 1963
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
2610 PSHENOV Viktor 1986
2123 RAJDA Karol 2005
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
2070 STUDNICKA Anna 2006
355 SURMA Mariusz 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
53 TERLECKI Mirosław 1965
2569 TOPÓR Marzena 1997
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
2618 WINIARSKI Adam 1966
2632 WINIARSKI Mieszko 2004
1414 WODNIAK Kamil 2003
2905 WOJAS Wojciech 1975
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009