MKS Skawa Wadowice (M)
Klub: MKS „Skawa” Wadowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ZSP we Frydrychowicach
34-108 Frydrychowice
ul. Wadowicka 77
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Łukasz Jurzak (e-mail lukasz.jurzak83@tlen.pl, tel. 535 342 616)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BARAN Sebastian 1998 M 3189 29.08.2022 3447 18.09.2022
2 GOŁDA Gabriel 1997 M 3192 29.08.2022 513 18.09.2022
3 JOŃCZYK Bartłomiej 1987 M 3193 29.08.2022 2824 22.10.2022
4 MLECZKO Bartłomiej 1994 M 3194 29.08.2022 673 18.09.2022
5 PALACZ Mirosław 1969 M 3195 29.08.2022 236 18.09.2022
6 PIEKARCZYK Zuzanna 2010 K 3204 29.08.2022 1862 18.09.2022
7 RACZEK Marcin 1978 M 3198 29.08.2022 629 18.09.2022
8 RUPA Robert 1965 M 3199 29.08.2022 1795 22.10.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/2 2022-10-01 12:00 LZS Solidarni Mędrzechów - MKS Skawa Wadowice 5:9🏓 ⇑
2 3M 1/1 2022-10-05 17:30 MKS Skawa Wadowice - KS Bronowianka Kraków 6:8🏓 ⇓
3 3M 1/3 2022-10-22 16:00 UKS Zarabie Myślenice - MKS Skawa Wadowice 4:10🏓 ⇑
4 3M 1/5 2022-11-12 10:00 UKS Villa Verde Olesno III - MKS Skawa Wadowice 8:6🏓 ⇓
5 3M 1/6 2022-11-24 18:00 MKS Skawa Wadowice - LKS Kłos Olkusz 11:3🏓 ⇑
6 3M 1/4 2022-12-18 14:00 MKS Skawa Wadowice - LKS Polonia Wilczkowice 11:3🏓 ⇑
7 3M 1/8 2022-12-20 18:00 MKS Skawa Wadowice - TKS Opoka Trzebinia 11:3🏓 ⇑
8 3M 1/10 2023-01-14 14:00 MKS Skawa Wadowice - TKKF Dobczyce 9:5🏓 ⇑
9 3M 1/9 2023-01-21 16:00 ULKS Lachowice - MKS Skawa Wadowice 7:7🏓 ⇔
10 3M 1/7 2023-01-24 19:00 LKS Victoria Nidek - MKS Skawa Wadowice 8:6🏓 ⇓
11 3M 1/11 2023-01-28 11:00 KS Gorce Nowy Targ II - MKS Skawa Wadowice 9:5🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BS
2
GG
3
JB
4
MB
5
PZ
6
RM
7
RR
1 (W) LZS Solidarni Mędrzechów   2,5   2,5 0,5 3,5   9
2 (D) KS Bronowianka Kraków 1,0 1,0   2,0 0,0 2,0   6
3 (W) UKS Zarabie Myślenice       3,5 1,0 3,5 2,0 10
4 (W) UKS Villa Verde Olesno III 3,0     1,0 0,0 2,0   6
5 (D) LKS Kłos Olkusz 1,5 1,5   3,5 1,0 3,5   11
6 (D) LKS Polonia Wilczkowice 2,5 1,5   3,5   3,5   11
7 (D) TKS Opoka Trzebinia   2,5 2,5 3,5   2,5   11
8 (D) TKKF Dobczyce   3,5 0,0 2,0 1,0 1,5 1,0 9
9 (W) ULKS Lachowice     0,0 3,5 1,0 2,5   7
10 (W) LKS Victoria Nidek   3,0   2,0 0,0 1,0   6
11 (W) KS Gorce Nowy Targ II   1,5   3,0 0,0   0,5 5
Razem 8,0 17,0 2,5 30,0 4,5 25,5 3,5 91
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BARAN Sebastian 1998 M 3189 29.08.2022 3447
2 GOŁDA Gabriel 1997 M 3192 29.08.2022 513
3 JOŃCZYK Bartłomiej 1987 M 3193 29.08.2022 2824
4 MLECZKO Bartłomiej 1994 M 3194 29.08.2022 673
5 PIEKARCZYK Zuzanna 2010 K 3204 29.08.2022 1862
6 RACZEK Marcin 1978 M 3198 29.08.2022 629
7 RUPA Robert 1965 M 3199 29.08.2022 1795