LZS Solidarni Mędrzechów (M)
Klub: LZS Mędrzechów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Mari Konopnickiej w Mędrzechowie
Rynek 440
33-221 Mędrzechów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zenon Woliński (e-mail zenonwol@gmail.com, tel. 667 020 235)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BŁOCHO Przemysław 2001 M 1580 19.08.2022 1217 15.09.2022
2 CZUPRYNA Andrzej 1964 M 1581 19.08.2022 2265 15.09.2022
3 JASTRZĘBSKI Dawid 1975 M 1582 19.08.2022 731 15.09.2022
4 KRAWIEC Kamil 2000 M 1583 19.08.2022 1910 15.09.2022
5 OGORZELEC Łukasz 1992 M 9267 16.09.2022 3935 20.09.2022
6 RUSEK Andrzej 1967 M 1584 19.08.2022 1111 15.09.2022
7 TABOR Marcin 1981 M 1585 19.08.2022 376 15.09.2022
8 TOBIASZ Andrzej 1976 M 1586 19.08.2022 1377 15.09.2022
9 WOLIŃSKI Zenon 1961 M 1590 19.08.2022 729 15.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2022-09-24 16:00 UKS Zarabie Myślenice - LZS Solidarni Mędrzechów 6:8🏓 ⇑
2 3M 1/2 2022-10-01 12:00 LZS Solidarni Mędrzechów - MKS Skawa Wadowice 5:9🏓 ⇓
3 3M 1/3 2022-10-22 11:00 LKS Polonia Wilczkowice - LZS Solidarni Mędrzechów 8:6🏓 ⇓
4 3M 1/4 2022-10-29 13:00 LZS Solidarni Mędrzechów - UKS Villa Verde Olesno III 7:7🏓 ⇔
5 3M 1/5 2022-11-12 10:00 LKS Kłos Olkusz - LZS Solidarni Mędrzechów 6:8🏓 ⇑
6 3M 1/6 2022-11-27 15:00 LZS Solidarni Mędrzechów - LKS Victoria Nidek 8:6🏓 ⇑
7 3M 1/7 2022-12-02 18:00 TKS Opoka Trzebinia - LZS Solidarni Mędrzechów 9:5🏓 ⇓
8 3M 1/8 2022-12-10 12:00 LZS Solidarni Mędrzechów - ULKS Lachowice 8:6🏓 ⇑
9 3M 1/9 2023-01-07 10:00 TKKF Dobczyce - LZS Solidarni Mędrzechów 4:10🏓 ⇑
10 3M 1/10 2023-01-15 12:00 LZS Solidarni Mędrzechów - KS Gorce Nowy Targ II 9:5🏓 ⇑
11 3M 1/11 2023-01-29 11:00 KS Bronowianka Kraków - LZS Solidarni Mędrzechów 14:0 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
JD
3
KK
4
5
TM
6
WZ
1 (W) UKS Zarabie Myślenice 3,0   1,0 1,0 3,0 0,0 8
2 (D) MKS Skawa Wadowice 3,0   0,0 0,0 1,0 1,0 5
3 (W) LKS Polonia Wilczkowice 3,5   0,5 0,0 2,0 0,0 6
4 (D) UKS Villa Verde Olesno III 3,0   0,0 2,0 1,0 1,0 7
5 (W) LKS Kłos Olkusz 2,5   0,5 2,5 2,5 0,0 8
6 (D) LKS Victoria Nidek 3,0   0,0 1,5 2,5 1,0 8
7 (W) TKS Opoka Trzebinia 2,0     2,5 0,5 0,0 5
8 (D) ULKS Lachowice 3,0 0,0 0,0 2,5 2,5   8
9 (W) TKKF Dobczyce 3,5 1,5 0,0 2,5 2,5   10
10 (D) KS Gorce Nowy Targ II 2,5   0,5 2,5 2,5 1,0 9
11 (W) KS Bronowianka Kraków             0
Razem 29,0 1,5 2,5 17,0 20,0 4,0 74
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BŁOCHO Przemysław 2001 M 1580 19.08.2022 1217
2 JASTRZĘBSKI Dawid 1975 M 1582 19.08.2022 731
3 KRAWIEC Kamil 2000 M 1583 19.08.2022 1910
4 OGORZELEC Łukasz 1992 M 9267 16.09.2022 3935
5 TABOR Marcin 1981 M 1585 19.08.2022 376
6 WOLIŃSKI Zenon 1961 M 1590 19.08.2022 729