Robert Świrk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1969
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 11:00
2. KS „Bronowianka” Kraków III - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12
2   B ANDRZEJAK Kacper X ŚWIRK Robert 0:3 (10:12, 6:11, 9:11) ⇑
5   A ANDRZEJAK Kacper
KILISZEK Kamila
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
0:3 (4:11, 6:11, 10:12) ⇑
7   A KILISZEK Kamila X ŚWIRK Robert 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) ⇑
14   D SYRDA Zuzanna X ŚWIRK Robert 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-16 18:00
8. TKS „Opoka” Trzebinia - „Dorbud-Gryf” Gdów II 12:2
1   A ŚWIRK Robert W KUCHARSKI Mateusz 3:1 (11:6, 11:9, 10:12, 11:4) ⇑
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W WCISŁO Konrad
PAJORSKI Mateusz
3:0 (11:6, 11:4, 11:5) ⇑
7   A ŚWIRK Robert X MARCHEWKA Artur 3:0 (11:7, 11:2, 11:5) ⇑
11   A ŚWIRK Robert Y WCISŁO Konrad 3:0 (11:4, 11:6, 12:10) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-20 18:00
20. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Victoria” Nidek 12:2
1   A ŚWIRK Robert W WOLANIN Piotr 3:1 (11:4, 11:5, 6:11, 11:4) ⇑
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W HOLCMAN Zbigniew
HOLCMAN Tomasz
3:1 (6:11, 11:9, 11:8, 11:5) ⇑
7   A ŚWIRK Robert X HOLCMAN Tomasz 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇑
11   A ŚWIRK Robert Y HOLCMAN Zbigniew 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-28 13:30 ⇨ 2020-11-26 19:30
26. LKS „Kłos” Olkusz - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6
4   D PACIA Bartłomiej Z ŚWIRK Robert 0:3 (3:11, 9:11, 5:11) ⇑
5   A GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
2:3 (9:11, 11:9, 12:10, 3:11, 11:13) ⇑
10   C GLANOWSKI Waldemar Z ŚWIRK Robert 0:3 (10:12, 8:11, 10:12) ⇑
13   B TOMSIA Sławomir Z ŚWIRK Robert 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 16:00 ⇨ 2020-12-02 18:00
14. MKS „Centrum” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 4:10
1   A DĄBEK Michał W ŚWIRK Robert 0:3 (3:11, 2:11, 2:11) ⇑
5   A RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
0:3 (7:11, 8:11, 5:11) ⇑
8   B PACYNA Dariusz W ŚWIRK Robert 0:3 (3:11, 1:11, 1:11) ⇑
12   C ŁACH Bartłomiej W ŚWIRK Robert 0:3 (7:11, 2:11, 2:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-19 13:00
38. KTS „Victoria” Spytkowice - TKS „Opoka” Trzebinia 1:13
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X ŚWIRK Robert 0:3 (1:11, 4:11, 4:11) ⇑
6   B CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
X ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 9:11) ⇑
7   A GRONDALCZYK Adrian X ŚWIRK Robert 0:3 (6:11, 7:11, 3:11) ⇑
14   D CHOJNA Dawid X ŚWIRK Robert 2:3 (6:11, 11:3, 12:14, 11:7, 7:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-04 18:00 ⇨ 2021-03-10 19:00
32. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV 8:6
1   A ŚWIRK Robert W BODZIONY Mateusz 3:0 (11:7, 11:5, 12:10) ⇑
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W BIEL Jakub
PIETRZYK Marcin
3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇑
7   A ŚWIRK Robert X WOJCIACZYK Antoni 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) ⇑
11   A ŚWIRK Robert Y PIETRZYK Marcin 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-29 18:00 ⇨ 2021-03-19 19:00
61. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków III 14:0
4   D ŚWIRK Robert Z BUJACZ Mikołaj 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) ⇑
6   B ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
X URBAN Paweł
BUJACZ Mikołaj
3:0 (11:4, 11:2, 11:8) ⇑
9   D ŚWIRK Robert Y WĄS Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) ⇑
14   D ŚWIRK Robert X URBAN Paweł 3:0 (11:6, 11:4, 11:4) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-06-05 18:00 ⇨ 2021-06-02 18:00
56. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice II 10:4
2   B ŚWIRK Robert X PARTYKA Ryszard 3:1 (11:4, 11:3, 7:11, 12:10) ⇑
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W DĄBROWSKI Damian
NOWICKI Marek
3:0 (11:7, 11:9, 11:3) ⇑
8   B ŚWIRK Robert W KALICIAK Dariusz 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) ⇑
13   B ŚWIRK Robert Z NOWICKI Marek 3:1 (11:4, 4:11, 11:8, 11:6) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-06-19 18:00 ⇨ 2021-06-06 11:00
44. TKS „Opoka” Trzebinia - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 11:3
3   C ŚWIRK Robert Y PIĄSTKA Michał 3:0 (11:3, 11:8, 13:11) ⇑
5   A ŚWIRK Robert
KACZMAREK Krzysztof
W PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
3:0 (11:5, 11:4, 13:11) ⇑
10   C ŚWIRK Robert Z BRUZDA Rafał 3:0 (11:7, 11:1, 11:2) ⇑
12   C ŚWIRK Robert W WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
905 BIESTEK Arkadiusz 1994
813 BLAT Piotr 1967
329 BOBAK Piotr 1978
2125 BODZIONY Mateusz 1989
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
903 BRONHARD Dariusz 1975
1838 BRUZDA Rafał 1974
3253 BUJACZ Mikołaj 2003
332 CHOJNA Dawid 1992
226 CHYC Tomasz 1993
907 CUKIERDA Grzegorz 1990
824 CYRNEK Piotr 1995
2828 DĄBEK Michał 2004
825 DOBEK Marcin 1994
2249 DYMEK Michał 1987
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
812 IWANIUCH Rafał 1987
833 JAMROGIEWICZ Rafał 1993
808 JANIK Tomasz 1979
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
47 KACZOR Jan 1996
256 KAIM Michał 2000
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2001 KALICIAK Dariusz 1974
814 KIEŁT Dawid 1991
2579 KILISZEK Kamila 2005
843 KLESZCZ Marcin 1986
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
1029 KOPCZYK Hubert 1998
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
639 KUREK Jacek 1968
523 KUZIO Waldemar 1977
906 KWAPISZ Damian 1985
1197 LELEK Paweł 1973
646 LIS Daniel 1999
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2250 MIKRUT Jakub 2003
842 MIRUS Paweł 1989
769 MOREK Radosław 2000
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2886 MUCHA Daniel 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
1832 NOWICKI Marek 1975
45 OBROCHTA Paweł 1981
59 OPYD Artur 1996
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
809 OSIKA Janusz 1988
840 OZIĘBŁO Paweł 1996
312 PACH Łukasz 1991
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
243 PALACZ Grzegorz 1982
1709 PARTYKA Ryszard 1976
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
1011 PIERZYCKI Kamil 1999
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
951 PIETRZYK Marcin 1990
807 PODSIADŁO Maciej 1989
1795 RUPA Robert 1965
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
98 SURMA Krzysztof 1981
1569 SYRDA Zuzanna 2006
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
1241 SZELEST Jacek 1981
2829 SZURLEJ Kacper 2007
650 TATARCZUCH Rafał 1998
53 TERLECKI Mirosław 1965
2447 TOMSIA Sławomir 1979
3217 URBAN Paweł 1993
330 WARMUZ Kamil 1989
2878 WĄS Bartłomiej 2004
150 WĄSIK Marcin 1996
1329 WCISŁO Konrad 2005
837 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 1998
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
795 WŁODYKA Paweł 1983
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
114 WOJTAS Tomasz 1983
1886 WOLANIN Piotr 2001
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996