III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2022-09-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-09-24 16:00 1 UKS Zarabie Myślenice - LZS Solidarni Mędrzechów 6:8
1   A KUZIO Waldemar W BŁOCHO Przemysław 2:3 (11:8, 9:11, 7:11, 11:4, 10:12) 0:1
2   B ŚWIATŁOŃ Piotr X OGORZELEC Łukasz 3:1 (11:7, 11:4, 9:11, 11:2) 1:1
3   C CZYŻYCKI Bogdan Y TABOR Marcin 1:3 (5:11, 14:16, 11:6, 9:11) 1:2
4   D NALEPA Maciej Z KRAWIEC Kamil 1:3 (11:2, 4:11, 9:11, 5:11) 1:3
5   A CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Piotr
W WOLIŃSKI Zenon
OGORZELEC Łukasz
3:0 (11:6, 11:4, 11:2) 2:3
6   B KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
X BŁOCHO Przemysław
KRAWIEC Kamil
3:0 (13:11, 11:3, 11:7) 3:3
7   A KUZIO Waldemar X OGORZELEC Łukasz 3:1 (7:11, 11:4, 11:9, 11:4) 4:3
8   B ŚWIATŁOŃ Piotr W BŁOCHO Przemysław 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 4:4
9   D NALEPA Maciej Y TABOR Marcin 1:3 (5:11, 4:11, 11:7, 10:12) 4:5
10   C CZYŻYCKI Bogdan Z KRAWIEC Kamil 3:0 (13:11, 11:8, 11:7) 5:5
11   A KUZIO Waldemar Y TABOR Marcin 2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 12:10, 7:11) 5:6
12   C CZYŻYCKI Bogdan W BŁOCHO Przemysław 2:3 (11:4, 11:9, 8:11, 8:11, 5:11) 5:7
13   B ŚWIATŁOŃ Piotr Z KRAWIEC Kamil 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 6:7
14   D NALEPA Maciej X OGORZELEC Łukasz 1:3 (6:11, 10:12, 11:9, 8:11) 6:8
2022-10-05 17:30 2 MKS Skawa Wadowice - KS Bronowianka Kraków 6:8
1   A BARAN Sebastian W CHUDZICKI Maksym 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 1:0
2   B GOŁDA Gabriel X KOPACKI Paweł 3:0 (12:10, 11:5, 11:6) 2:0
3   C MLECZKO Bartłomiej Y DEIGSLER Michał 3:1 (7:11, 11:5, 11:7, 12:10) 3:0
4   D RACZEK Marcin Z KNAGA Łukasz 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 5:11) 3:1
5   A MLECZKO Bartłomiej
PIEKARCZYK Zuzanna
W CHUDZICKI Maksym
DEIGSLER Michał
1:3 (5:11, 12:10, 6:11, 8:11) 3:2
6   B GOŁDA Gabriel
RACZEK Marcin
X KOPACKI Paweł
KNAGA Łukasz
0:3 (8:11, 8:11, 16:18) 3:3
7   A PIEKARCZYK Zuzanna X KOPACKI Paweł 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 3:4
8   B GOŁDA Gabriel W CHUDZICKI Maksym 1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 8:11) 3:5
9   D RACZEK Marcin Y DEIGSLER Michał 3:0 (11:8, 11:2, 11:7) 4:5
10   C MLECZKO Bartłomiej Z KNAGA Łukasz 2:3 (11:8, 11:9, 9:11, 7:11, 7:11) 4:6
11   A PIEKARCZYK Zuzanna Y DEIGSLER Michał 0:3 (6:11, 4:11, 11:13) 4:7
12   C MLECZKO Bartłomiej W CHUDZICKI Maksym 3:1 (13:11, 7:11, 11:7, 11:4) 5:7
13   B GOŁDA Gabriel Z KNAGA Łukasz 2:3 (5:11, 11:8, 8:11, 11:5, 7:11) 5:8
14   D RACZEK Marcin X KOPACKI Paweł 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) 6:8
2022-09-24 11:00 3 LKS Polonia Wilczkowice - KS Gorce Nowy Targ II 7:7
1   A DUDZIAK Damian W MRUGAŁA Bartłomiej 1:3 (11:13, 11:6, 8:11, 5:11) 0:1
2   B LENART Marek X GNIADEK Piotr 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) 0:2
3   C SKRZYPEK Grzegorz Y NAGEL Kacper 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 1:2
4   D SKRZYPEK Adrian Z KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (9:11, 9:11, 6:11) 1:3
5   A LENART Marek
DUDZIAK Damian
W GNIADEK Piotr
NAGEL Kacper
0:3 (9:11, 10:12, 10:12) 1:4
6   B PEREK Nikodem
SKRZYPEK Adrian
X KRÓLIKOWSKI Bartosz
MRUGAŁA Bartłomiej
3:1 (11:4, 11:4, 9:11, 11:8) 2:4
7   A PEREK Nikodem X GNIADEK Piotr 2:3 (11:6, 11:9, 6:11, 6:11, 11:13) 2:5
8   B LENART Marek W MRUGAŁA Bartłomiej 3:2 (11:7, 9:11, 11:6, 9:11, 12:10) 3:5
9   D SKRZYPEK Adrian Y NAGEL Kacper 3:1 (10:12, 12:10, 11:7, 11:4) 4:5
10   C SKRZYPEK Grzegorz Z KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:2) 5:5
11   A PEREK Nikodem Y NAGEL Kacper 3:2 (4:11, 5:11, 11:4, 11:6, 11:8) 6:5
12   C SKRZYPEK Grzegorz W MRUGAŁA Bartłomiej 1:3 (12:14, 11:9, 9:11, 5:11) 6:6
13   B LENART Marek Z KRÓLIKOWSKI Bartosz 2:3 (13:11, 4:11, 10:12, 11:3, 4:11) 6:7
14   D SKRZYPEK Adrian X GNIADEK Piotr 3:0 (11:7, 11:5, 14:12) 7:7
2022-09-24 10:00 4 UKS Villa Verde Olesno III - TKKF Dobczyce 7:7
1   A KIEROŃSKI Adam W GDULA Adam 1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B PILCH Aleksander X NOWAK Jakub 3:0 (11:8, 11:8, 11:3) 1:1
3   C WŁODEK Grzegorz Y BAJER Grzegorz 3:1 (12:10, 11:7, 11:13, 11:7) 2:1
4   D DYCHTOŃ Jakub Z ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (10:12, 7:11, 3:11) 2:2
5   A KIEROŃSKI Adam
PILCH Aleksander
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
0:3 (7:11, 10:12, 10:12) 2:3
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:2 (9:11, 11:5, 5:11, 11:6, 11:6) 3:3
7   A KIEROŃSKI Adam X NOWAK Jakub 3:1 (11:4, 11:4, 6:11, 11:5) 4:3
8   B PILCH Aleksander W GDULA Adam 2:3 (11:7, 10:12, 1:11, 11:7, 6:11) 4:4
9   D DYCHTOŃ Jakub Y BAJER Grzegorz 3:1 (11:5, 6:11, 11:7, 11:5) 5:4
10   C WŁODEK Grzegorz Z ZAKRZYŃSKI Dominik 2:3 (14:16, 13:11, 3:11, 11:6, 8:11) 5:5
11   A KIEROŃSKI Adam Y BAJER Grzegorz 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 6:5
12   C WŁODEK Grzegorz W GDULA Adam 2:3 (11:8, 11:3, 3:11, 9:11, 4:11) 6:6
13   B PILCH Aleksander Z ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (6:11, 12:10, 7:11, 5:11) 6:7
14   D DYCHTOŃ Jakub X NOWAK Jakub 3:0 (13:11, 13:11, 11:7) 7:7
2022-09-24 11:00 5 LKS Kłos Olkusz - ULKS Lachowice 3:11
1   A MORA Szymon W RAPUTA Tomasz 2:3 (11:13, 11:6, 11:9, 5:11, 6:11) 0:1
2   B SKOTNICZNY Rafał X WĄSIK Marcin 2:3 (12:10, 8:11, 8:11, 11:8, 6:11) 0:2
3   C NOWAK Jakub Y SURMA Krzysztof 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) 0:3
4   D SOWA Bartosz Z SUBIK Filip 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 3:11) 0:4
5   A SKOTNICZNY Rafał
SOWA Bartosz
W SURMA Krzysztof
SUBIK Filip
0:3 (8:11, 5:11, 5:11) 0:5
6   B MORA Szymon
NOWAK Jakub
X WĄSIK Marcin
RAPUTA Tomasz
1:3 (5:11, 8:11, 11:3, 8:11) 0:6
7   A MORA Szymon X WĄSIK Marcin 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) 0:7
8   B SKOTNICZNY Rafał W RAPUTA Tomasz 0:3 (7:11, 7:11, 10:12) 0:8
9   D SOWA Bartosz Y SURMA Krzysztof 3:1 (9:11, 11:8, 11:4, 11:7) 1:8
10   C NOWAK Jakub Z SUBIK Filip 1:3 (11:6, 5:11, 2:11, 4:11) 1:9
11   A MORA Szymon Y SURMA Krzysztof 3:1 (11:8, 6:11, 12:10, 11:8) 2:9
12   C NOWAK Jakub W RAPUTA Tomasz 3:1 (17:15, 10:12, 12:10, 11:7) 3:9
13   B SKOTNICZNY Rafał Z SUBIK Filip 2:3 (6:11, 11:8, 11:7, 7:11, 6:11) 3:10
14   D SOWA Bartosz X WĄSIK Marcin 2:3 (11:7, 11:5, 13:15, 8:11, 3:11) 3:11
2022-09-24 15:00 6 LKS Victoria Nidek - TKS Opoka Trzebinia 9:5
1   A PIEKARCZYK Michał W FRĄCZEK Łukasz 3:0 (13:11, 11:6, 13:11) 1:0
2   B WODNIAK Kamil X DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 2:0
3   C HOLCMAN Tomasz Y ŚWIRK Robert 0:3 (10:12, 8:11, 7:11) 2:1
4   D JURZAK Łukasz Z KOPACZ Paweł 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 3:1
5   A WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
W ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 3:2
6   B JURZAK Łukasz
PIEKARCZYK Michał
X DŁUGAJ Rafał
KOPACZ Paweł
3:0 (11:4, 11:3, 11:2) 4:2
7   A PIEKARCZYK Michał X DŁUGAJ Rafał 3:1 (8:11, 11:3, 11:7, 11:8) 5:2
8   B WODNIAK Kamil W FRĄCZEK Łukasz 3:1 (11:1, 11:7, 8:11, 11:6) 6:2
9   D JURZAK Łukasz Y ŚWIRK Robert 0:3 (12:14, 5:11, 12:14) 6:3
10   C HOLCMAN Tomasz Z KOPACZ Paweł 3:0 (11:6, 11:2, 11:6) 7:3
11   A PIEKARCZYK Michał Y ŚWIRK Robert 0:3 (3:11, 6:11, 12:14) 7:4
12   C HOLCMAN Tomasz W FRĄCZEK Łukasz 2:3 (9:11, 11:3, 9:11, 11:3, 9:11) 7:5
13   B WODNIAK Kamil Z KOPACZ Paweł 3:1 (11:7, 11:6, 4:11, 11:2) 8:5
14   D JURZAK Łukasz X DŁUGAJ Rafał 3:2 (11:5, 7:11, 6:11, 11:4, 11:9) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu