III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2023-01-07
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2023-01-07 10:00 49 TKKF Dobczyce - LZS Solidarni Mędrzechów 4:10
1   A ZAKRZYŃSKI Dominik W JASTRZĘBSKI Dawid 3:0 (11:6, 12:10, 11:3) 1:0
2   B NOWAK Jakub X BŁOCHO Przemysław 1:3 (7:11, 9:11, 11:5, 10:12) 1:1
3   C BAJER Grzegorz Y OGORZELEC Łukasz 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 1:2
4   D GDULA Adam Z TABOR Marcin 2:3 (11:7, 5:11, 9:11, 11:5, 7:11) 1:3
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
NOWAK Jakub
W TABOR Marcin
OGORZELEC Łukasz
2:3 (11:8, 9:11, 14:12, 2:11, 10:12) 1:4
6   B BAJER Grzegorz
GDULA Adam
X JASTRZĘBSKI Dawid
BŁOCHO Przemysław
0:3 (6:11, 10:12, 7:11) 1:5
7   A ZAKRZYŃSKI Dominik X BŁOCHO Przemysław 0:3 (8:11, 4:11, 10:12) 1:6
8   B NOWAK Jakub W JASTRZĘBSKI Dawid 1:3 (10:12, 8:11, 11:8, 9:11) 1:7
9   D GDULA Adam Y OGORZELEC Łukasz 1:3 (11:7, 7:11, 3:11, 5:11) 1:8
10   C BAJER Grzegorz Z TABOR Marcin 3:2 (4:11, 12:10, 6:11, 11:8, 11:9) 2:8
11   A ZAKRZYŃSKI Dominik Y OGORZELEC Łukasz 3:1 (12:10, 6:11, 12:10, 11:7) 3:8
12   C BAJER Grzegorz W KRAWIEC Kamil 3:1 (8:11, 11:2, 11:2, 11:5) 4:8
13   B NOWAK Jakub Z TABOR Marcin 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) 4:9
14   D GDULA Adam X BŁOCHO Przemysław 0:3 (0:0 krecz) 4:10
2023-01-21 16:00 50 ULKS Lachowice - MKS Skawa Wadowice 7:7
1   A SURMA Krzysztof W RACZEK Marcin 3:2 (11:5, 11:8, 10:12, 5:11, 11:7) 1:0
2   B SUBIK Filip X JOŃCZYK Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 2:0
3   C WĄSIK Marcin Y PIEKARCZYK Zuzanna 3:0 (11:6, 11:6, 13:11) 3:0
4   D RAPUTA Tomasz Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 3:1
5   A SURMA Krzysztof
RAPUTA Tomasz
W RACZEK Marcin
MLECZKO Bartłomiej
2:3 (11:9, 4:11, 6:11, 11:9, 5:11) 3:2
6   B SUBIK Filip
WĄSIK Marcin
X PIEKARCZYK Zuzanna
JOŃCZYK Bartłomiej
3:0 (12:10, 11:6, 11:9) 4:2
7   A SURMA Krzysztof X JOŃCZYK Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:4, 11:5) 5:2
8   B SUBIK Filip W RACZEK Marcin 2:3 (7:11, 14:12, 5:11, 11:7, 10:12) 5:3
9   D RAPUTA Tomasz Y PIEKARCZYK Zuzanna 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 6:3
10   C WĄSIK Marcin Z MLECZKO Bartłomiej 2:3 (8:11, 11:8, 8:11, 11:6, 7:11) 6:4
11   A SURMA Krzysztof Y PIEKARCZYK Zuzanna 2:3 (11:5, 9:11, 10:12, 11:9, 6:11) 6:5
12   C WĄSIK Marcin W RACZEK Marcin 0:3 (8:11, 12:14, 5:11) 6:6
13   B SUBIK Filip Z MLECZKO Bartłomiej 2:3 (8:11, 11:5, 8:11, 11:9, 7:11) 6:7
14   D RAPUTA Tomasz X JOŃCZYK Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 7:7
2023-01-06 14:30 51 TKS Opoka Trzebinia - LKS Polonia Wilczkowice 5:9
1   A FRĄCZEK Łukasz W LENART Marek 3:1 (11:7, 11:7, 6:11, 11:8) 1:0
2   B DŁUGAJ Rafał X PEREK Nikodem 3:1 (6:11, 11:2, 11:5, 11:3) 2:0
3   C ŚWIRK Robert Y SKRZYPEK Grzegorz 2:3 (4:11, 6:11, 11:8, 13:11, 8:11) 2:1
4   D KOZIEŁ Michał Z SKRZYPEK Adrian 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 9:11) 2:2
5   A KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
W SKRZYPEK Grzegorz
SKRZYPEK Adrian
0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 2:3
6   B ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
X LENART Marek
PEREK Nikodem
2:3 (11:8, 8:11, 11:4, 8:11, 5:11) 2:4
7   A FRĄCZEK Łukasz X PEREK Nikodem 3:1 (14:12, 6:11, 11:8, 11:6) 3:4
8   B DŁUGAJ Rafał W LENART Marek 3:2 (11:5, 11:13, 11:6, 5:11, 11:7) 4:4
9   D KOZIEŁ Michał Y SKRZYPEK Grzegorz 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 9:11) 4:5
10   C ŚWIRK Robert Z SKRZYPEK Adrian 0:3 (3:11, 9:11, 8:11) 4:6
11   A FRĄCZEK Łukasz Y SKRZYPEK Grzegorz 2:3 (6:11, 2:11, 11:7, 11:8, 10:12) 4:7
12   C ŚWIRK Robert W LENART Marek 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) 5:7
13   B DŁUGAJ Rafał Z SKRZYPEK Adrian 2:3 (7:11, 11:8, 9:11, 11:6, 7:11) 5:8
14   D KURDZIEL Mikołaj X PEREK Nikodem 1:3 (8:11, 5:11, 11:6, 4:11) 5:9
2023-01-03 19:00 52 LKS Victoria Nidek - UKS Villa Verde Olesno III 8:6
1   A WODNIAK Kamil W PILCH Aleksander 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 1:0
2   B PIEKARCZYK Michał X WŁODEK Grzegorz 1:3 (5:11, 11:9, 6:11, 9:11) 1:1
3   C HOLCMAN Tomasz Y KIEROŃSKI Adam 2:3 (11:7, 11:9, 2:11, 7:11, 10:12) 1:2
4   D JURZAK Łukasz Z DYCHTOŃ Jakub 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 2:2
5   A JURZAK Łukasz
PIEKARCZYK Michał
W KIEROŃSKI Adam
PILCH Aleksander
3:0 (11:3, 11:8, 11:5) 3:2
6   B WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
X WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
3:2 (11:7, 8:11, 11:8, 9:11, 11:4) 4:2
7   A WODNIAK Kamil X WŁODEK Grzegorz 3:1 (11:8, 12:10, 9:11, 11:2) 5:2
8   B PIEKARCZYK Michał W PILCH Aleksander 3:1 (11:9, 11:7, 11:13, 11:6) 6:2
9   D JURZAK Łukasz Y KIEROŃSKI Adam 2:3 (6:11, 11:4, 9:11, 11:7, 7:11) 6:3
10   C HOLCMAN Tomasz Z DYCHTOŃ Jakub 2:3 (12:14, 5:11, 11:5, 11:4, 11:13) 6:4
11   A WODNIAK Kamil Y KIEROŃSKI Adam 1:3 (11:8, 6:11, 9:11, 7:11) 6:5
12   C HOLCMAN Tomasz W PILCH Aleksander 2:3 (9:11, 5:11, 11:6, 11:6, 13:15) 6:6
13   B PIEKARCZYK Michał Z DYCHTOŃ Jakub 3:0 (13:11, 11:6, 11:7) 7:6
14   D JURZAK Łukasz X WŁODEK Grzegorz 3:1 (11:8, 11:8, 10:12, 11:7) 8:6
2023-01-07 11:00 53 LKS Kłos Olkusz - UKS Zarabie Myślenice 8:6
1   A MORA Szymon W ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (11:9, 11:6, 8:11, 11:8) 1:0
2   B TOMSIA Sławomir X KUZIO Aleksandra 2:3 (11:7, 5:11, 8:11, 14:12, 11:13) 1:1
3   C SOWA Bartosz Y NALEPA Maciej 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 4:11) 1:2
4   D SKOTNICZNY Rafał Z KUZIO Waldemar 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:9) 2:2
5   A TOMSIA Sławomir
SOWA Bartosz
W KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 12:14) 2:3
6   B SKOTNICZNY Rafał
MORA Szymon
X ŚWIATŁOŃ Piotr
KUZIO Aleksandra
3:0 (11:8, 13:11, 11:9) 3:3
7   A MORA Szymon X KUZIO Aleksandra 3:0 (11:9, 12:10, 11:8) 4:3
8   B TOMSIA Sławomir W ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (11:7, 5:11, 10:12, 10:12) 4:4
9   D SKOTNICZNY Rafał Y NALEPA Maciej 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 5:4
10   C NOWAK Jakub Z KUZIO Waldemar 1:3 (1:11, 12:10, 9:11, 4:11) 5:5
11   A MORA Szymon Y NALEPA Maciej 3:1 (5:11, 11:5, 11:4, 11:5) 6:5
12   C NOWAK Jakub W ŚWIATŁOŃ Piotr 3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:9, 12:10) 7:5
13   B TOMSIA Sławomir Z KUZIO Waldemar 0:3 (3:11, 6:11, 3:11) 7:6
14   D SKOTNICZNY Rafał X KUZIO Aleksandra 3:1 (11:5, 11:7, 10:12, 11:5) 8:6
2023-01-07 13:00 54 KS Gorce Nowy Targ II - KS Bronowianka Kraków 4:10
1   A NAGEL Kacper W KNAGA Łukasz 2:3 (8:11, 11:7, 11:5, 3:11, 5:11) 0:1
2   B MRUGAŁA Bartłomiej X CHUDZICKI Maksym 3:2 (11:9, 10:12, 11:4, 8:11, 11:5) 1:1
3   C GNIADEK Piotr Y KOPACKI Paweł 2:3 (11:7, 8:11, 11:7, 8:11, 7:11) 1:2
4   D GARB Aleksandra Z KONSTANTYN Paweł 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) 1:3
5   A GARB Aleksandra
MRUGAŁA Bartłomiej
W KOPACKI Paweł
KNAGA Łukasz
1:3 (10:12, 11:7, 8:11, 12:14) 1:4
6   B GNIADEK Piotr
NAGEL Kacper
X CHUDZICKI Maksym
DEIGSLER Michał
3:2 (4:11, 9:11, 11:5, 11:9, 11:8) 2:4
7   A NAGEL Kacper X CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:7, 4:11, 11:9, 11:6) 3:4
8   B MRUGAŁA Bartłomiej W KNAGA Łukasz 1:3 (12:10, 4:11, 8:11, 5:11) 3:5
9   D GARB Aleksandra Y KOPACKI Paweł 1:3 (11:4, 8:11, 6:11, 7:11) 3:6
10   C GNIADEK Piotr Z KONSTANTYN Paweł 2:3 (11:13, 11:9, 11:8, 8:11, 7:11) 3:7
11   A NAGEL Kacper Y KOPACKI Paweł 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 3:8
12   C GNIADEK Piotr W KNAGA Łukasz 1:3 (4:11, 11:8, 5:11, 7:11) 3:9
13   B MRUGAŁA Bartłomiej Z DEIGSLER Michał 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 3:10
14   D GARB Aleksandra X CHUDZICKI Maksym 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:8) 4:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu