Waldemar Glanowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1962
Przynależność klubowa: LKS „Kłos” Olkusz
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-09 13:30 ⇨ 2021-09-18 13:30
25. LKS „Kłos” Olkusz - TKKF Dobczyce 10:4
3   C GLANOWSKI Waldemar Y NOWAK Jakub 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇑
10   C GLANOWSKI Waldemar Z BAJER Grzegorz 3:1 (13:15, 11:6, 11:5, 11:6) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-02 14:00
18. ULKS „Lachowice” - LKS „Kłos” Olkusz 7:7
1   A RAPUTA Tomasz W GLANOWSKI Waldemar 3:0 (11:8, 12:10, 11:5) ⇓
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
3:0 (11:9, 11:2, 11:8) ⇓
8   B KACHEL Mateusz W GLANOWSKI Waldemar 2:3 (11:8, 5:11, 9:11, 11:4, 2:11) ⇑
12   C SURMA Krzysztof W GLANOWSKI Waldemar 3:2 (5:11, 11:9, 6:11, 11:9, 11:9) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 14:00
48. KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9
4   D CHUDZICKI Maksym Z GLANOWSKI Waldemar 3:2 (11:8, 7:11, 16:18, 22:20, 11:9) ⇓
5   A GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
W GLANOWSKI Waldemar
MORA Szymon
2:3 (3:11, 9:11, 11:9, 11:6, 7:11) ⇑
10   C GAJEWSKA Natalia Z GLANOWSKI Waldemar 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) ⇑
13   B KOPACKI Paweł Z GLANOWSKI Waldemar 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 13:30
51. LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
2   B GLANOWSKI Waldemar X WŁODEK Grzegorz 3:0 (12:10, 11:9, 11:7) ⇑
8   B GLANOWSKI Waldemar W TATARCZUCH Rafał 2:3 (11:7, 11:6, 8:11, 6:11, 3:11) ⇓
13   B GLANOWSKI Waldemar Z DYCHTOŃ Jakub 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-23 13:30 ⇨ 2021-11-27 09:30
38. LKS „Kłos” Olkusz - MKS „Radość” Gorlice 9:5
3   C GLANOWSKI Waldemar Y NOWAK Marcin 0:3 (12:14, 7:11, 9:11) ⇓
6   B GLANOWSKI Waldemar
MORA Szymon
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:2 (11:7, 11:8, 6:11, 4:11, 11:3) ⇑
10   C GLANOWSKI Waldemar Z ŁABOWSKI Józef 3:2 (11:8, 8:11, 7:11, 11:8, 11:3) ⇑
12   C GLANOWSKI Waldemar W WOŹNIAK Dominik 3:1 (11:8, 6:11, 11:6, 11:5) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 11:00
63. KS „Start” Nowy Sącz - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
3   C PASEK Kamil Y GLANOWSKI Waldemar 3:2 (14:16, 11:7, 7:11, 12:10, 11:5) ⇓
6   B BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Dawid
X GLANOWSKI Waldemar
KOWAL Łukasz
2:3 (11:7, 8:11, 12:10, 8:11, 4:11) ⇑
9   D BULZAK Jan Y GLANOWSKI Waldemar 3:2 (12:10, 11:4, 12:14, 5:11, 11:1) ⇓
11   A BORKOWSKI Marek Y GLANOWSKI Waldemar 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-10 18:00 ⇨ 2021-12-03 18:00
64. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
3   C FRĄCZEK Łukasz Y GLANOWSKI Waldemar 0:3 (3:11, 3:11, 8:11) ⇑
9   D KOPACZ Paweł Y GLANOWSKI Waldemar 0:3 (4:11, 1:11, 6:11) ⇑
11   A ŚWIRK Robert Y GLANOWSKI Waldemar 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 10:00 ⇨ 2021-12-05 15:00
3. „Siemacha” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz 10:4
4   D GŁĄB Damian Z GLANOWSKI Waldemar 3:1 (11:2, 6:11, 11:3, 11:8) ⇓
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
3:0 (11:4, 11:1, 11:2) ⇓
10   C GRATKOWSKI Jacek Z GLANOWSKI Waldemar 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) ⇓
13   B KONSTANTYN Paweł Z GLANOWSKI Waldemar 0:3 (5:11, 10:12, 4:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-18 13:30 ⇨ 2022-01-06 10:30
77. LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6
3   C GLANOWSKI Waldemar Y GOLONKA Filip 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇓
10   C GLANOWSKI Waldemar Z KORNAŚ Bartłomiej 1:3 (11:8, 8:11, 11:13, 10:12) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-15 13:30
90. LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8
2   B GLANOWSKI Waldemar X MRUGAŁA Jan 3:2 (15:13, 9:11, 7:11, 11:8, 11:2) ⇑
6   B GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
X SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
1:3 (6:11, 12:10, 12:14, 8:11) ⇓
8   B GLANOWSKI Waldemar W SUBIK Filip 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) ⇓
13   B GLANOWSKI Waldemar Z MRUGAŁA Bartłomiej 2:3 (8:11, 11:9, 9:11, 11:7, 3:11) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-02 10:00 ⇨ 2022-04-12 17:00
105. „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Kłos” Olkusz 13:1
3   C CELARY Mateusz Y GLANOWSKI Waldemar 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) ⇓
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X GLANOWSKI Waldemar
MORA Szymon
2:3 (6:11, 11:8, 9:11, 11:6, 11:13) ⇑
9   D KOŁOS Arkadiusz Y GLANOWSKI Waldemar 3:2 (11:13, 10:12, 11:2, 11:8, 11:7) ⇓
11   A TURECKI Kacper Y GLANOWSKI Waldemar 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-30 10:30 ⇨ 2022-04-24 18:00
108. UKS „Villa Verde” Olesno II - LKS „Kłos” Olkusz 12:2
2   B WŁODEK Grzegorz X GLANOWSKI Waldemar 3:2 (11:9, 8:11, 11:9, 7:11, 11:8) ⇓
5   A WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
W GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 9:11, 10:12) ⇑
7   A TATARCZUCH Rafał X GLANOWSKI Waldemar 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) ⇓
14   D DYCHTOŃ Jakub X GLANOWSKI Waldemar 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-26 13:30 ⇨ 2022-05-09 20:30
103. LKS „Kłos” Olkusz - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4
3   C GLANOWSKI Waldemar Y KOPACKI Adam 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) ⇑
6   B GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
X KOPACKI Paweł
KOPACKI Adam
3:0 (11:6, 14:12, 11:3) ⇑
10   C GLANOWSKI Waldemar Z SZCZEBAK Jerzy 3:0 (11:7, 11:3, 11:6) ⇑
12   C GLANOWSKI Waldemar W KOPACKI Paweł 1:3 (5:11, 11:9, 11:13, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
878 ARENDARSKI Michał 1992
1879 BAJER Grzegorz 2007
1482 BALIK Robert 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1335 BEŁZA Janusz 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
518 BUJAK Piotr 1960
3551 BULZAK Jan 1964
162 CELARY Mateusz 1995
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1218 CHRZAN Hubert 1999
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
888 DĄBROWSKI Damian 1979
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1790 DŹWIG Andrzej 1986
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2206 GAJDA Rafał 2000
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
1336 GIBAŁA Marcin 1976
633 GŁĄB Damian 1989
2113 GNIADEK Piotr 2008
1372 GOLONKA Filip 2006
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
100 KACHEL Mateusz 1996
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2579 KILISZEK Kamila 2005
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
3751 KOPACKI Adam 1973
1275 KOPACKI Paweł 2004
2953 KOPACZ Paweł 1972
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
153 KUTYŁA Dawid 1991
32 ŁABOWSKI Józef 1973
1298 MARCHEWKA Artur 1976
540 MRÓZEK Mateusz 1999
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
890 MYSTEK Rafał 2001
1761 NEUMANN Jacek 1965
322 NOWACKA Dorota 1966
1824 NOWAK Jakub 2007
496 NOWAK Marcin 1984
929 NYCZ Bartosz 1999
118 PACYNA Dariusz 1965
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1849 PASEK Kamil 2003
601 PASIECZNY Jan 1967
951 PIETRZYK Marcin 1990
784 PORADZISZ Michał 1994
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
1604 SĘK Rafał 1977
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
146 SUBIK Filip 1996
1348 SUCHERSKA Kamila 1999
98 SURMA Krzysztof 1981
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
856 ŚWIRK Robert 1969
670 TALAGA Samuel 1999
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1269 TURECKI Kacper 2006
3217 URBAN Paweł 1993
1196 URBAN Piotr 1976
2878 WĄS Bartłomiej 2004
2588 WĄTOR Oliwia 2006
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1491 WITKOWSKI Adam 1978
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1414 WODNIAK Kamil 2003
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1283 WÓJCIK Jan 1959
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991