Sławomir Tomsia
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1979
Przynależność klubowa: LKS „Kłos” Olkusz
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-09-30 19:00 ⇨ 2020-10-07 19:00
4. LKS „Polonia” Wilczkowice II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9
5   A DĄBROWSKI Damian
JEDYNAK Damian
W GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 6:11) ⇑
13   B JEDYNAK Damian Z TOMSIA Sławomir 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 10:00
9. LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ III 13:1
5   A GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
W KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
3:2 (7:11, 11:3, 8:11, 11:6, 11:6) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 10:00 ⇨ 2020-11-07 10:00
17. „Dorbud-Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9
2   B CELARY Mateusz X TOMSIA Sławomir 3:0 (11:5, 12:10, 11:0 krecz) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
15 BIEL Jakub 1977
329 BOBAK Piotr 1978
1272 BOLEK Łukasz 1997
1838 BRUZDA Rafał 1974
518 BUJAK Piotr 1960
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
1701 CHOLEWA Wacław 1960
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
2249 DYMEK Michał 1987
1672 GALA Bartłomiej 2003
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2664 JANIK Grzegorz 1977
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
239 KOPCZYK Adrian 1991
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
1887 KRUPA Cezary 1992
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1671 KUĆ Grzegorz 2004
523 KUZIO Waldemar 1977
1197 LELEK Paweł 1973
2002 LUHA Peter 1989
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2250 MIKRUT Jakub 2003
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
1096 NALEPA Maciej 1973
1832 NOWICKI Marek 1975
59 OPYD Artur 1996
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1833 PEREK Robert 1973
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
951 PIETRZYK Marcin 1990
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
4 RAJTAR Marek 1997
1850 ROBAK Wiktor 2002
1795 RUPA Robert 1965
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
2829 SZURLEJ Kacper 2007
156 ŚLAZYK Paweł 1971
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
856 ŚWIRK Robert 1969
670 TALAGA Samuel 1999
2594 URBAN Witold 1994
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
778 WOŹNY Dariusz 1986
1408 ZAJĄC Anna 2002
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003