Adrian Kopczyk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1991
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 11:00
2. KS „Bronowianka” Kraków III - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12
4   D SYRDA Zuzanna Z KOPCZYK Adrian 0:3 (8:11, 11:13, 5:11) ⇑
6   B KOPACKA Anna
SYRDA Zuzanna
X BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
2:3 (11:8, 12:10, 8:11, 6:11, 7:11) ⇑
10   C KOPACKA Anna Z KOPCZYK Adrian 2:3 (11:8, 3:11, 11:4, 3:11, 8:11) ⇑
13   B ANDRZEJAK Kacper Z KOPCZYK Adrian 2:3 (3:11, 11:9, 6:11, 11:9, 10:12) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-20 18:00
20. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Victoria” Nidek 12:2
3   C KOPCZYK Adrian Y SZEMIK Krzysztof 3:0 (12:10, 11:7, 11:8) ⇑
6   B BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
X SZEMIK Krzysztof
WODNIAK Kamil
3:1 (11:5, 12:14, 11:4, 11:5) ⇑
10   C KOPCZYK Adrian Z WODNIAK Kamil 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) ⇑
12   C KOPCZYK Adrian W WOLANIN Piotr 3:0 (11:3, 11:5, 12:10) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
222 BARAN Roman 1980
123 BARTUZI Wojciech 1990
15 BIEL Jakub 1977
218 BIESAGA Marek 1964
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1838 BRUZDA Rafał 1974
211 BUJAK Michał 1997
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1274 DULIAN Dariusz 1967
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
234 FLIS Bogusław 1972
2 FLOREK Arkadiusz 1993
622 GADAWSKI Adrian 1990
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
543 JARZĄBEK Szymon 1998
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
47 KACZOR Jan 1996
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
1403 KLAG Wiktor 2007
364 KLOCEK Tomasz 1993
662 KLUZEK Sławomir 1986
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
1544 KOPACKA Anna 2006
2898 KOWAL Łukasz 1983
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
227 KRÓL Maciej 1972
568 KRZYK Bartosz 1991
101 KUFEL Dominik 1979
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
157 MRYC Henryk 1937
1096 NALEPA Maciej 1973
2615 NATKANIEC Michał 1980
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
1832 NOWICKI Marek 1975
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
291 PAJĄK Hubert 1996
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
909 PEREK Nikodem 2000
81 PIĄSTKA Michał 1994
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
147 PIETRZAK Mateusz 1995
627 POJNAR Marcin 1991
629 RACZEK Marcin 1978
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
1158 REJDYCH Marek 1959
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
181 SITKO Mirosław 1978
16 SKALDA Jacek 1966
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
129 SKOWRON Daniel 1995
931 SMOLIK Czesław 1945
3 SMUGA Mariusz 1994
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
46 STACH Paweł 1978
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
1569 SYRDA Zuzanna 2006
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
880 SZEROCKI Jan 1999
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
2829 SZURLEJ Kacper 2007
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
53 TERLECKI Mirosław 1965
2447 TOMSIA Sławomir 1979
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
152 WAWRZON Mateusz 1990
150 WĄSIK Marcin 1996
1414 WODNIAK Kamil 2003
1886 WOLANIN Piotr 2001
214 WOLNICKI Marcin 1994
55 WOLSKI Dariusz 1996
54 WOLSKI Tomasz 1972
940 WRZESZCZ Leon 1941
155 ZAJĄC Damian 1986
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
875 ZĘBALA Paweł 1998
94 ZYCH Szymon 1995