Grzegorz Bajer
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: TKKF Dobczyce
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 11:00 ⇨ 2020-10-11 11:00
1. TKKF Dobczyce - PKS „Porta” Kraków 8:6
2   B BAJER Grzegorz X DZIAŁEK Mateusz 1:3 (8:11, 9:11, 12:10, 9:11) ⇓
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W MAŚLONG Mirosław
KMIEĆ Paweł
3:0 (11:5, 11:9, 11:7) ⇑
8   B BAJER Grzegorz W MAŚLONG Mirosław 3:2 (8:11, 11:9, 13:11, 9:11, 11:3) ⇑
13   B BAJER Grzegorz Z SUSKI Karol 3:1 (12:10, 11:5, 11:13, 11:6) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00 ⇨ 2020-10-29 17:30
15. TKKF Dobczyce - „Siemacha” Kraków II 14:0
2   B BAJER Grzegorz X OCHALIK Konrad 3:0 (11:3, 11:5, 11:7) ⇑
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W RESZKA Adam
OCHALIK Konrad
3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇑
8   B BAJER Grzegorz W RESZKA Adam 3:0 (12:10, 11:3, 11:6) ⇑
13   B BAJER Grzegorz Z PIRÓG Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-29 11:00
25. TKKF Dobczyce - MKS „Centrum” Kraków IV 11:3
3   C BAJER Grzegorz Y DIETRICH Aleksander 3:2 (11:6, 11:8, 9:11, 11:13, 11:5) ⇑
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X SZEWCZYK Hubert
DIETRICH Aleksander
3:1 (5:11, 11:8, 11:1, 11:9) ⇑
10   C BAJER Grzegorz Z SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:9, 11:9, 11:2) ⇑
12   C BAJER Grzegorz W KONSTANTYN Kaja 3:1 (7:11, 11:6, 11:7, 11:5) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-05 13:30
30. LKS „Kłos” Olkusz II - TKKF Dobczyce 5:9
4   D CHOCHÓŁ Paweł Z BAJER Grzegorz 2:3 (9:11, 7:11, 11:6, 11:7, 7:11) ⇑
5   A CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
W NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 8:11) ⇑
10   C BALIK Robert Z BAJER Grzegorz 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇑
13   B TRZECIAK Jacek Z BAJER Grzegorz 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-20 11:00
33. TKKF Dobczyce - UKS „Zarabie” Myślenice III 6:8
3   C BAJER Grzegorz Y DŹWIG Andrzej 2:3 (6:11, 11:8, 11:7, 6:11, 10:12) ⇓
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W WALICZEK Wojciech
DŹWIG Andrzej
1:3 (6:11, 3:11, 11:9, 8:11) ⇓
10   C BAJER Grzegorz Z PORADZISZ Michał 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) ⇓
12   C BAJER Grzegorz W DZIADEK Dominik 3:0 (11:9, 13:11, 11:5) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 16:00 ⇨ 2020-12-22 18:30
20. UKS „Rokicie” Szczytniki I - TKKF Dobczyce 3:11
4   D KLIMCZAK Marek Z BAJER Grzegorz 3:2 (8:11, 6:11, 11:8, 11:7, 11:9) ⇓
5   A LEWICKI Piotr
PRZEPOLSKI Andrzej
W NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
0:3 (5:11, 4:11, 7:11) ⇑
10   C PRZEPOLSKI Andrzej Z BAJER Grzegorz 1:3 (12:14, 7:11, 11:4, 4:11) ⇑
13   B FILIPEK Angelika Z BAJER Grzegorz 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-01-17 11:00 ⇨ 2021-02-22 18:00
45. TKKF Dobczyce - LKS „Wisła” Rząska II 13:1
4   D BAJER Grzegorz Z ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:2) ⇑
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X ŁABĘDŹ Janusz
REPTAK Grzegorz
3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇑
9   D BAJER Grzegorz Y REPTAK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) ⇑
14   D BAJER Grzegorz X KONIECZKOWICZ Dariusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-10 14:00 ⇨ 2021-02-28 15:00
38. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - TKKF Dobczyce 8:6
3   C ZĘBALA Mateusz Y BAJER Grzegorz 3:2 (6:11, 9:11, 11:7, 11:7, 11:6) ⇓
6   B ZĘBALA Paweł
SĘK Rafał
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
0:3 (4:11, 7:11, 5:11) ⇑
9   D TOKARZ Paweł Y BAJER Grzegorz 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) ⇑
11   A SĘK Rafał Y BAJER Grzegorz 1:3 (8:11, 8:11, 11:4, 6:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-01-23 10:00 ⇨ 2021-03-12 17:30
50. UKS „Gryf” Gdów III - TKKF Dobczyce 7:7
2   B PAWELEC Tomasz X BAJER Grzegorz 0:3 (2:11, 4:11, 5:11) ⇑
5   A TURECKI Jakub
KARWASIŃSKI Szymon
W NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
1:3 (5:11, 8:11, 13:11, 9:11) ⇑
7   A TURECKI Jakub X BAJER Grzegorz 2:3 (11:4, 8:11, 11:9, 8:11, 9:11) ⇑
14   D MIERNIK Jan X BAJER Grzegorz 2:3 (8:11, 11:3, 4:11, 11:9, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1482 BALIK Robert 1976
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
2078 BUŁA Dominik 1981
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
1920 CNOTA Jakub 2002
2271 DIETRICH Aleksander 2004
2249 DYMEK Michał 1987
704 DZIADEK Dominik 1998
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
2343 GADZINA Karol 2006
2342 GADZINA Krystian 2006
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
2024 GUMULA Marcin 1975
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
975 JEDYNAK Damian 1989
2030 JURCZYK Marek 1970
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
2868 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966
1874 KONSTANTYN Kaja 2009
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1694 KUZIO Aleksandra 2007
523 KUZIO Waldemar 1977
2268 KWIECIŃSKI Jakub 2004
2094 LASKOWSKI Jan 1958
2638 ŁABĘDŹ Janusz 1966
1666 MAJDAK Rafał 2006
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2507 MIERNIK Jan 2007
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2250 MIKRUT Jakub 2003
2262 MLAK Michał 1983
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
978 NOSEK Robert 1970
2083 NOWAK Artur 1987
2345 NOWAK Mateusz 2007
2677 OCHALIK Konrad 2008
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
1988 PALUCH Michał 1999
1899 PASZEK Hubert 2004
2575 PAWELEC Tomasz 2008
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2178 PIRÓG Paweł 2008
784 PORADZISZ Michał 1994
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
2377 PUT Maciej 2004
452 PUU Aarne 1948
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
2867 REPTAK Grzegorz 1974
2177 RESZKA Adam 2009
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1641 STOCHEL Adam 2006
2036 STOJEK Michał 1974
132 SUSKI Karol 1994
1241 SZELEST Jacek 1981
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
670 TALAGA Samuel 1999
2869 TOKARZ Paweł 1977
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1839 TURECKI Jakub 2011
1196 URBAN Piotr 1976
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1886 WOLANIN Piotr 2001
874 ZĘBALA Mateusz 2001