Grzegorz Bajer
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: TKKF Dobczyce
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-24 10:00
4. UKS Villa Verde Olesno III - TKKF Dobczyce 7:7
3   C WŁODEK Grzegorz Y BAJER Grzegorz 3:1 (12:10, 11:7, 11:13, 11:7) ⇓
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:2 (9:11, 11:5, 5:11, 11:6, 11:6) ⇓
9   D DYCHTOŃ Jakub Y BAJER Grzegorz 3:1 (11:5, 6:11, 11:7, 11:5) ⇓
11   A KIEROŃSKI Adam Y BAJER Grzegorz 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1482 BALIK Robert 1976
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
281 BORKOWSKI Marek 1960
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
3551 BULZAK Jan 1964
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
1920 CNOTA Jakub 2002
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
2271 DIETRICH Aleksander 2004
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1381 DOMITER Julia 2004
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
2249 DYMEK Michał 1987
704 DZIADEK Dominik 1998
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
2343 GADZINA Karol 2006
2342 GADZINA Krystian 2006
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2113 GNIADEK Piotr 2008
1372 GOLONKA Filip 2006
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
2024 GUMULA Marcin 1975
2817 HADRYŚ Matylda 2008
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
975 JEDYNAK Damian 1989
2030 JURCZYK Marek 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
19 KIEROŃSKI Adam 1969
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
2868 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966
1874 KONSTANTYN Kaja 2009
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1802 KUDŁA Paweł 1985
1694 KUZIO Aleksandra 2007
523 KUZIO Waldemar 1977
2268 KWIECIŃSKI Jakub 2004
2094 LASKOWSKI Jan 1958
1197 LELEK Paweł 1973
2638 ŁABĘDŹ Janusz 1966
1666 MAJDAK Rafał 2006
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2507 MIERNIK Jan 2007
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2250 MIKRUT Jakub 2003
2262 MLAK Michał 1983
3382 MORA Szymon 1987
780 MÓL Marcin 1978
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
978 NOSEK Robert 1970
2083 NOWAK Artur 1987
2345 NOWAK Mateusz 2007
2677 OCHALIK Konrad 2008
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2708 PACIA Bartłomiej 1976
1988 PALUCH Michał 1999
1899 PASZEK Hubert 2004
2575 PAWELEC Tomasz 2008
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2178 PIRÓG Paweł 2008
784 PORADZISZ Michał 1994
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
2377 PUT Maciej 2004
452 PUU Aarne 1948
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
253 RAPUTA Tomasz 1980
2867 REPTAK Grzegorz 1974
2177 RESZKA Adam 2009
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1641 STOCHEL Adam 2006
2036 STOJEK Michał 1974
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
132 SUSKI Karol 1994
1241 SZELEST Jacek 1981
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
856 ŚWIRK Robert 1969
670 TALAGA Samuel 1999
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
2869 TOKARZ Paweł 1977
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1839 TURECKI Jakub 2011
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1886 WOLANIN Piotr 2001
110 WOŹNIAK Marcin 1993
874 ZĘBALA Mateusz 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995