III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2022-10-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-10-22 11:00 13 LKS Polonia Wilczkowice - LZS Solidarni Mędrzechów 8:6
1   A LENART Marek W OGORZELEC Łukasz 3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 11:8) 1:0
2   B DUDZIAK Damian X TABOR Marcin 0:3 (9:11, 14:16, 5:11) 1:1
3   C SKRZYPEK Adrian Y BŁOCHO Przemysław 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 1:2
4   D SKRZYPEK Grzegorz Z KRAWIEC Kamil 3:0 (11:3, 11:7, 11:7) 2:2
5   A SKRZYPEK Grzegorz
SKRZYPEK Adrian
W TABOR Marcin
WOLIŃSKI Zenon
3:2 (11:7, 9:11, 13:11, 6:11, 11:8) 3:2
6   B LENART Marek
DUDZIAK Damian
X BŁOCHO Przemysław
KRAWIEC Kamil
1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 8:11) 3:3
7   A LENART Marek X TABOR Marcin 1:3 (13:11, 10:12, 5:11, 3:11) 3:4
8   B DUDZIAK Damian W OGORZELEC Łukasz 3:1 (11:4, 2:11, 11:6, 11:9) 4:4
9   D SKRZYPEK Grzegorz Y BŁOCHO Przemysław 2:3 (11:7, 8:11, 4:11, 11:9, 6:11) 4:5
10   C SKRZYPEK Adrian Z KRAWIEC Kamil 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) 5:5
11   A LENART Marek Y BŁOCHO Przemysław 1:3 (9:11, 6:11, 11:9, 8:11) 5:6
12   C SKRZYPEK Adrian W OGORZELEC Łukasz 3:0 (11:8, 11:5, 12:10) 6:6
13   B DUDZIAK Damian Z WOLIŃSKI Zenon 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 7:6
14   D SKRZYPEK Grzegorz X TABOR Marcin 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) 8:6
2022-10-22 16:00 14 UKS Zarabie Myślenice - MKS Skawa Wadowice 4:10
1   A KUZIO Aleksandra W PIEKARCZYK Zuzanna 2:3 (8:11, 11:8, 11:6, 11:13, 6:11) 0:1
2   B STALMACH Zbigniew X RACZEK Marcin 2:3 (8:11, 6:11, 11:8, 11:9, 8:11) 0:2
3   C ŚWIATŁOŃ Piotr Y RUPA Robert 2:3 (11:9, 9:11, 9:11, 11:8, 7:11) 0:3
4   D KUZIO Waldemar Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) 0:4
5   A ŚWIATŁOŃ Piotr
KUZIO Aleksandra
W RACZEK Marcin
MLECZKO Bartłomiej
0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 0:5
6   B KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
X RUPA Robert
PIEKARCZYK Zuzanna
3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 1:5
7   A KUZIO Aleksandra X RACZEK Marcin 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 1:6
8   B STALMACH Zbigniew W PIEKARCZYK Zuzanna 3:0 (12:10, 13:11, 11:5) 2:6
9   D KUZIO Waldemar Y RUPA Robert 3:0 (13:11, 11:6, 11:9) 3:6
10   C ŚWIATŁOŃ Piotr Z MLECZKO Bartłomiej 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 3:11) 3:7
11   A KUZIO Aleksandra Y RUPA Robert 2:3 (8:11, 4:11, 11:7, 11:8, 9:11) 3:8
12   C ŚWIATŁOŃ Piotr W PIEKARCZYK Zuzanna 3:0 (11:3, 13:11, 11:9) 4:8
13   B STALMACH Zbigniew Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 4:9
14   D KUZIO Waldemar X RACZEK Marcin 2:3 (11:8, 11:6, 6:11, 7:11, 11:13) 4:10
2022-10-22 12:00 15 UKS Villa Verde Olesno III - KS Bronowianka Kraków 5:9
1   A KIEROŃSKI Adam W KNAGA Łukasz 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 6:11) 0:1
2   B DYCHTOŃ Jakub X KOPACKI Paweł 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 1:1
3   C PILCH Aleksander Y CHUDZICKI Maksym 2:3 (8:11, 11:9, 11:9, 7:11, 8:11) 1:2
4   D WŁODEK Grzegorz Z DEIGSLER Michał 3:0 (13:11, 11:9, 11:5) 2:2
5   A WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
W CHUDZICKI Maksym
DEIGSLER Michał
1:3 (11:7, 10:12, 11:13, 10:12) 2:3
6   B KIEROŃSKI Adam
PILCH Aleksander
X KOPACKI Paweł
KNAGA Łukasz
1:3 (10:12, 11:8, 3:11, 10:12) 2:4
7   A KIEROŃSKI Adam X KOPACKI Paweł 3:1 (11:7, 11:9, 7:11, 11:9) 3:4
8   B DYCHTOŃ Jakub W KNAGA Łukasz 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 3:5
9   D WŁODEK Grzegorz Y CHUDZICKI Maksym 2:3 (15:13, 11:8, 2:11, 5:11, 8:11) 3:6
10   C PILCH Aleksander Z KONSTANTYN Paweł 3:1 (11:2, 13:11, 7:11, 11:8) 4:6
11   A KIEROŃSKI Adam Y CHUDZICKI Maksym 2:3 (11:7, 11:4, 8:11, 5:11, 7:11) 4:7
12   C PILCH Aleksander W KNAGA Łukasz 1:3 (11:7, 7:11, 6:11, 8:11) 4:8
13   B DYCHTOŃ Jakub Z KONSTANTYN Paweł 3:2 (11:3, 11:4, 9:11, 6:11, 11:6) 5:8
14   D REMIAN Janusz X KOPACKI Paweł 0:3 (1:11, 3:11, 4:11) 5:9
2022-10-22 11:00 16 LKS Kłos Olkusz - KS Gorce Nowy Targ II 6:8
1   A NOWAK Jakub W MRUGAŁA Bartłomiej 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 0:1
2   B SOWA Bartosz X KOWALCZYK Zuzanna 3:1 (11:4, 11:6, 5:11, 11:7) 1:1
3   C SKOTNICZNY Rafał Y GNIADEK Piotr 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) 1:2
4   D MORA Szymon Z NAGEL Kacper 3:0 (12:10, 11:6, 11:7) 2:2
5   A MORA Szymon
NOWAK Jakub
W GNIADEK Piotr
NAGEL Kacper
1:3 (11:6, 12:14, 10:12, 9:11) 2:3
6   B SKOTNICZNY Rafał
SOWA Bartosz
X KOWALCZYK Zuzanna
MRUGAŁA Bartłomiej
2:3 (11:8, 9:11, 15:13, 5:11, 7:11) 2:4
7   A NOWAK Jakub X KOWALCZYK Zuzanna 2:3 (11:13, 11:8, 5:11, 11:9, 6:11) 2:5
8   B SOWA Bartosz W MRUGAŁA Bartłomiej 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 2:6
9   D MORA Szymon Y GNIADEK Piotr 3:1 (11:6, 7:11, 11:7, 12:10) 3:6
10   C SKOTNICZNY Rafał Z NAGEL Kacper 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 8:11) 3:7
11   A NOWAK Jakub Y GNIADEK Piotr 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 17:15) 4:7
12   C SKOTNICZNY Rafał W MRUGAŁA Bartłomiej 3:2 (7:11, 11:9, 11:9, 1:11, 11:9) 5:7
13   B SOWA Bartosz Z NAGEL Kacper 2:3 (7:11, 10:12, 11:3, 11:9, 5:11) 5:8
14   D MORA Szymon X KOWALCZYK Zuzanna 3:0 (11:9, 11:6, 11:3) 6:8
2022-10-22 15:00 17 LKS Victoria Nidek - TKKF Dobczyce 8:6
1   A WODNIAK Kamil W GDULA Adam 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 4:11) 0:1
2   B JURZAK Łukasz X ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 5:11) 0:2
3   C HOLCMAN Tomasz Y BAJER Grzegorz 3:0 (11:6, 11:9, 11:3) 1:2
4   D PIEKARCZYK Michał Z NOWAK Jakub 3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:9, 15:13) 2:2
5   A WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:9) 3:2
6   B JURZAK Łukasz
PIEKARCZYK Michał
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:1 (11:5, 12:10, 7:11, 11:4) 4:2
7   A WODNIAK Kamil X ZAKRZYŃSKI Dominik 3:2 (7:11, 12:10, 11:6, 6:11, 11:9) 5:2
8   B JURZAK Łukasz W GDULA Adam 2:3 (11:9, 13:11, 5:11, 5:11, 4:11) 5:3
9   D PIEKARCZYK Michał Y BAJER Grzegorz 3:0 (11:9, 11:5, 11:2) 6:3
10   C HOLCMAN Tomasz Z NOWAK Jakub 2:3 (11:9, 11:6, 8:11, 8:11, 4:11) 6:4
11   A WODNIAK Kamil Y BAJER Grzegorz 3:1 (12:14, 11:8, 11:6, 11:8) 7:4
12   C HOLCMAN Tomasz W GDULA Adam 2:3 (10:12, 11:9, 11:7, 7:11, 5:11) 7:5
13   B JURZAK Łukasz Z NOWAK Jakub 3:2 (11:7, 6:11, 11:9, 6:11, 11:7) 8:5
14   D PIEKARCZYK Michał X ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (7:11, 11:9, 4:11, 7:11) 8:6
2022-10-22 11:00 18 TKS Opoka Trzebinia - ULKS Lachowice 6:8
1   A KOPCZYK Adrian W PIETRZAK Antoni 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 0:1
2   B FRĄCZEK Łukasz X SUBIK Filip 1:3 (7:11, 11:6, 6:11, 8:11) 0:2
3   C ŚWIRK Robert Y SURMA Krzysztof 2:3 (9:11, 9:11, 11:6, 11:5, 10:12) 0:3
4   D KOPACZ Paweł Z RAPUTA Tomasz 1:3 (7:11, 11:8, 4:11, 4:11) 0:4
5   A ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
W SURMA Krzysztof
SUBIK Filip
3:2 (11:9, 4:11, 12:10, 8:11, 18:16) 1:4
6   B KOPCZYK Adrian
KOPACZ Paweł
X PIETRZAK Antoni
RAPUTA Tomasz
3:2 (6:11, 11:9, 8:11, 11:5, 11:7) 2:4
7   A KOPCZYK Adrian X SUBIK Filip 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 2:5
8   B FRĄCZEK Łukasz W PIETRZAK Antoni 3:2 (12:14, 5:11, 11:7, 11:9, 11:7) 3:5
9   D KOPACZ Paweł Y SURMA Krzysztof 1:3 (11:8, 7:11, 7:11, 7:11) 3:6
10   C ŚWIRK Robert Z RAPUTA Tomasz 3:2 (11:4, 11:7, 9:11, 11:13, 11:6) 4:6
11   A KOPCZYK Adrian Y SURMA Krzysztof 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 4:7
12   C ŚWIRK Robert W PIETRZAK Antoni 3:0 (12:10, 11:6, 11:1) 5:7
13   B FRĄCZEK Łukasz Z RAPUTA Tomasz 3:1 (11:8, 11:6, 4:11, 11:8) 6:7
14   D KOPACZ Paweł X SUBIK Filip 0:3 (2:11, 7:11, 8:11) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu