Karol Sułkowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-23 18:00
5. UKS Villa Verde Olesno IV - UKS Płomień Limanowa II 5:9
2   B TATARCZUCH Marek X SUŁKOWSKI Karol 1:3 (11:9, 6:11, 11:13, 3:11) ⇑
5   A FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
W SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
0:3 (7:11, 7:11, 1:11) ⇑
7   A LIPOWICZ Kacper X SUŁKOWSKI Karol 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 9:11) ⇑
14   D PROCHAZKA Tomasz X SUŁKOWSKI Karol 0:3 (7:11, 3:11, 4:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1879 BAJER Grzegorz 2007
373 BAŃBOR Andrzej 1969
15 BIEL Jakub 1977
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
3215 BOMBA Łukasz 2006
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
3551 BULZAK Jan 1964
336 CEWKA Piotr 1990
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
887 DZIEDZIC Piotr 2001
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
2371 FRANCZAK Szymon 2006
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
287 GAIK Krystian 1997
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
633 GŁĄB Damian 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
19 KIEROŃSKI Adam 1969
2579 KILISZEK Kamila 2005
1428 KLAG Tomasz 1980
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
636 KOZIEŁ Michał 1983
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
523 KUZIO Waldemar 1977
128 LENART Marek 1992
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
32 ŁABOWSKI Józef 1973
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
769 MOREK Radosław 2000
3318 MÓL Jakub 2007
780 MÓL Marcin 1978
1406 MRÓZ Jakub 2003
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2145 NAGEL Kacper 2006
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
496 NOWAK Marcin 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
674 OLESIAK Grzegorz 1999
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
2708 PACIA Bartłomiej 1976
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
1849 PASEK Kamil 2003
81 PIĄSTKA Michał 1994
108 PIECHOWICZ Marek 1965
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1184 PIS Konrad 2003
2191 PLICHTA Józef 1965
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
344 ROZUM Dawid 1998
1795 RUPA Robert 1965
2181 SIKOŃ Maciej 2007
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1891 SKUBA Emilia 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1313 STALMACH Zbigniew 2000
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
311 ŚLIWA Alicja 1998
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
856 ŚWIRK Robert 1969
249 TABOR Krzysztof 1974
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
2447 TOMSIA Sławomir 1979
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1269 TURECKI Kacper 2006
280 TWARÓG Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1853 WÓJS Tomasz 1989
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995