Karol Sułkowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 15:00
2. UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Płomień” Limanowa II 2:12
1   A DYCHTOŃ Jakub W SUŁKOWSKI Karol 1:3 (6:11, 3:11, 11:4, 7:11) ⇑
5   A DYCHTOŃ Jakub
PROCHAZKA Tomasz
W SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
2:3 (11:2, 7:11, 11:8, 9:11, 5:11) ⇑
8   B TATARCZUCH Marek W SUŁKOWSKI Karol 0:3 (5:11, 8:11, 1:11) ⇑
12   C FLOREK Sławomir W SUŁKOWSKI Karol 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 6:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 11:00
8. UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Orzeł” Wojnarowa 13:1
3   C SUŁKOWSKI Karol Y KANTOR Michał 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 11:4) ⇑
5   A SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
W SYWAŁA Dawid
PLICHTA Józef
3:2 (11:3, 8:11, 9:11, 11:6, 11:8) ⇑
10   C SUŁKOWSKI Karol Z SYWAŁA Dawid 3:0 (11:8, 11:9, 13:11) ⇑
12   C SUŁKOWSKI Karol W PLICHTA Józef 3:1 (8:11, 11:3, 11:6, 11:5) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
15 BIEL Jakub 1977
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
25 FLOREK Sławomir 1977
287 GAIK Krystian 1997
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
342 JURZAK Łukasz 1983
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
19 KIEROŃSKI Adam 1969
2579 KILISZEK Kamila 2005
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
32 ŁABOWSKI Józef 1973
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
1406 MRÓZ Jakub 2003
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
674 OLESIAK Grzegorz 1999
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
259 PIĘTOŃ Robert 1983
2191 PLICHTA Józef 1965
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
344 ROZUM Dawid 1998
1795 RUPA Robert 1965
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1891 SKUBA Emilia 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
249 TABOR Krzysztof 1974
265 TATARCZUCH Marek 1974
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
470 WILK Paweł 1988
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995