Adam Gdula
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1977
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-03 11:00
11. UKS MOSiR Dukla - UKS „Zarabie” Myślenice 6:4
2 2 C KIEŁT Dawid W GDULA Adam 3:2 (9:11, 11:6, 8:11, 13:11, 11:5) ⇓
5 1 A GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
X ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:1 (11:6, 17:19, 11:6, 15:13) ⇓
10 2 D GAŁUSZKA Jacek W GDULA Adam 2:3 (15:13, 11:5, 8:11, 5:11, 8:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-11-22 16:00
33. KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1
2 2 C FLAUMENHAFT Jacek W GDULA Adam 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇓
6 2 C FLAUMENHAFT Jacek
SPOREK Szymon
W ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:1) ⇓
10 2 D SPOREK Szymon W GDULA Adam 2:3 (11:9, 11:5, 7:11, 11:13, 9:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-11-28 10:30
41. UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Zarabie” Myślenice 8:2
1 1 A MARCINOWSKI Krzysztof X GDULA Adam 3:0 (11:3, 11:3, 11:7) ⇓
6 2 C BŁOCHO Przemysław
PROCHAZKA Piotr
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:1 (11:5, 7:11, 11:7, 11:7) ⇓
9 1 B PROCHAZKA Piotr X GDULA Adam 0:3 (1:11, 5:11, 6:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2020-12-05 16:00
47. UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7
2 2 C GDULA Adam W MADZULA Paweł 2:3 (14:12, 4:11, 11:8, 10:12, 7:11) ⇓
6 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
3:1 (11:4, 9:11, 11:5, 11:7) ⇑
8 2 C GDULA Adam Z KAIM Adrian 2:3 (11:4, 8:11, 12:10, 7:11, 4:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-14 16:00 ⇨ 2020-12-06 12:00
28. UKS „Zarabie” Myślenice - „Kolping” Jarosław II 5:5
2 2 C GDULA Adam W ZIELIŃSKI Konrad 2:3 (5:11, 11:7, 8:11, 11:9, 11:13) ⇓
6 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W ZIELIŃSKI Konrad
JADAM Dawid
3:0 (11:3, 12:10, 11:5) ⇑
8 2 C GDULA Adam Z ADAMSKI Łukasz 3:1 (12:10, 11:6, 4:11, 11:8) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-10-24 11:00 ⇨ 2020-12-12 14:30
19. UKS „Płomień” Limanowa - UKS „Zarabie” Myślenice 10:0
2 2 C SUŁKOWSKI Bartosz W GDULA Adam 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) ⇓
5 1 A SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
X ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:1 (8:11, 11:4, 11:8, 12:10) ⇓
10 2 D BŁĄKAŁA Paweł W GDULA Adam 3:1 (14:12, 11:7, 10:12, 11:9) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-12-19 16:00
53. LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS „Zarabie” Myślenice 5:5
2 2 C TABOR Marcin W GDULA Adam 0:3 (16:18, 11:13, 3:11) ⇑
5 1 A MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
X ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:0 (11:9, 11:4, 11:7) ⇓
10 2 D MLECZKO Bartłomiej W GDULA Adam 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2018 ADAMSKI Łukasz 1989
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
1449 BARTNICKI Jakub 2004
630 BIAŁY Sebastian 1980
218 BIESAGA Marek 1964
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1413 BODNAR Michał 2003
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
332 CHOJNA Dawid 1992
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
1381 DOMITER Julia 2004
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
1672 GALA Bartłomiej 2003
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
2306 GASIDŁO Grzegorz 1998
2258 GĄSIOR Natalia 2004
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
245 KAIM Adrian 1997
814 KIEŁT Dawid 1991
1403 KLAG Wiktor 2007
662 KLUZEK Sławomir 1986
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1819 KUTEK Edyta 2003
153 KUTYŁA Dawid 1991
1197 LELEK Paweł 1973
1034 MADZULA Paweł 1976
151 MAGULSKI Damian 1997
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1447 MITORAJ Paweł 2000
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
780 MÓL Marcin 1978
496 NOWAK Marcin 1984
1832 NOWICKI Marek 1975
30 OBROCHTA Piotr 1977
809 OSIKA Janusz 1988
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
909 PEREK Nikodem 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
148 PIETRZAK Antoni 1998
951 PIETRZYK Marcin 1990
139 PNIACZEK Dominik 1999
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
344 ROZUM Dawid 1998
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
862 SARNA Ryszard 1962
1944 SEROKA Szymon 2001
561 SITARZ Krzysztof 1985
2202 SPOREK Szymon 2004
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
376 TABOR Marcin 1981
670 TALAGA Samuel 1999
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1886 WOLANIN Piotr 2001
1283 WÓJCIK Jan 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
1678 ŻYDEK Robert 2007