Adam Gdula
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1977
Przynależność klubowa: TKKF Dobczyce
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-09 13:30 ⇨ 2021-09-18 13:30
25. LKS „Kłos” Olkusz - TKKF Dobczyce 10:4
2   B PACIA Bartłomiej X GDULA Adam 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 9:11) ⇑
5   A TOMSIA Sławomir
MORA Szymon
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:2 (11:5, 7:11, 11:5, 4:11, 11:8) ⇓
7   A SKOTNICZNY Rafał X GDULA Adam 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇑
14   D MORA Szymon X GDULA Adam 3:0 (11:7, 11:9, 11:2) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 10:30 ⇨ 2021-10-12 18:00
10. UKS „Villa Verde” Olesno II - TKKF Dobczyce 10:4
1   A DYCHTOŃ Jakub W GDULA Adam 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) ⇑
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:0 (11:6, 11:6, 11:5) ⇓
8   B TATARCZUCH Rafał W GDULA Adam 3:2 (9:11, 11:5, 12:14, 11:9, 11:5) ⇓
12   C WŁODEK Grzegorz W GDULA Adam 1:3 (8:11, 8:11, 12:10, 4:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-17 11:00
32. TKKF Dobczyce - UKS „Płomień” Limanowa II 7:7
1   A GDULA Adam W DOMITER Julia 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) ⇑
6   B BAJER Grzegorz
GDULA Adam
X GOLONKA Filip
DOMITER Julia
3:0 (11:3, 11:4, 11:4) ⇑
7   A GDULA Adam X ROZUM Dawid 2:3 (7:11, 11:7, 11:9, 9:11, 8:11) ⇓
11   A GDULA Adam Y SUŁKOWSKI Karol 3:1 (11:8, 6:11, 11:7, 11:6) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00 ⇨ 2021-10-21 17:30
19. TKKF Dobczyce - KS „Start” Nowy Sącz 10:4
2   B GDULA Adam X BULZAK Jan 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇑
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
3:2 (12:10, 10:12, 11:8, 6:11, 11:2) ⇑
8   B GDULA Adam W PASEK Kamil 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) ⇑
13   B GDULA Adam Z BORKOWSKI Marek 3:1 (5:11, 11:5, 11:3, 11:8) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-23 16:00
40. UKS „Zarabie” Myślenice - TKKF Dobczyce 5:9
2   B KUZIO Waldemar X GDULA Adam 0:3 (7:11, 10:12, 7:11) ⇑
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
0:3 (9:11, 3:11, 11:13) ⇑
7   A STALMACH Zbigniew X GDULA Adam 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) ⇑
14   D CZYŻYCKI Bogdan X GDULA Adam 1:3 (14:16, 12:10, 6:11, 6:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 11:00 ⇨ 2021-11-04 17:30
6. TKKF Dobczyce - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10
2   B GDULA Adam X GAJEWSKA Natalia 3:1 (8:11, 11:2, 11:1, 11:4) ⇑
6   B ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
X KARMOLIŃSKI Maciej
JABŁOŃSKI Paweł
2:3 (7:11, 9:11, 11:6, 11:7, 8:11) ⇓
8   B GDULA Adam W KARMOLIŃSKI Maciej 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) ⇓
13   B GDULA Adam Z CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:9) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 10:00 ⇨ 2021-11-11 11:00
55. „Siemacha” Kraków - TKKF Dobczyce 8:6
2   B PILCH Aleksander X GDULA Adam 1:3 (9:11, 5:11, 11:9, 4:11) ⇑
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:1 (7:11, 11:6, 11:9, 12:10) ⇓
7   A GRATKOWSKI Jacek X GDULA Adam 3:0 (11:5, 11:9, 12:10) ⇓
14   D KONSTANTYN Paweł X GDULA Adam 2:3 (9:11, 13:11, 13:11, 6:11, 5:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 11:00 ⇨ 2021-11-13 10:00
58. TKKF Dobczyce - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7
4   D GDULA Adam Z ZIMNICKI Tomasz 2:3 (9:11, 9:11, 11:7, 12:10, 7:11) ⇓
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
2:3 (11:4, 5:11, 2:11, 11:7, 5:11) ⇓
9   D GDULA Adam Y KOŁOS Arkadiusz 3:2 (9:11, 6:11, 12:10, 17:15, 11:7) ⇑
14   D GDULA Adam X TURECKI Kacper 3:1 (12:10, 4:11, 11:3, 11:3) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 11:00 ⇨ 2021-12-04 10:00
45. TKKF Dobczyce - KS „Gorce” Nowy Targ II 10:4
1   A GDULA Adam W MRUGAŁA Jan 1:3 (11:7, 5:11, 9:11, 8:11) ⇓
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇑
7   A GDULA Adam X MRUGAŁA Bartłomiej 3:1 (12:14, 11:3, 11:8, 11:9) ⇑
11   A GDULA Adam Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-18 10:00 ⇨ 2022-01-05 17:30
71. TKKF Dobczyce - TKS „Opoka” Trzebinia 10:4
4   D GDULA Adam Z KOZIEŁ Michał 3:0 (12:10, 11:9, 12:10) ⇑
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
3:1 (11:8, 13:11, 5:11, 11:7) ⇑
9   D GDULA Adam Y FRĄCZEK Łukasz 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇑
14   D GDULA Adam X ŚWIRK Robert 3:2 (11:9, 7:11, 12:10, 10:12, 11:9) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-08 10:00
84. TKKF Dobczyce - LKS „Polonia” Wilczkowice 8:6
2   B GDULA Adam X DUDZIAK Damian 3:1 (11:4, 11:9, 8:11, 11:2) ⇑
6   B ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
X DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
3:1 (6:11, 11:7, 11:7, 11:7) ⇑
8   B GDULA Adam W SKRZYPEK Adrian 2:3 (11:8, 11:4, 10:12, 6:11, 10:12) ⇓
13   B GDULA Adam Z LENART Marek 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 8:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-16 11:00 ⇨ 2022-01-09 09:30
86. MKS „Radość” Gorlice - TKKF Dobczyce 6:8
1   A MÓL Marcin W GDULA Adam 1:3 (11:3, 3:11, 8:11, 8:11) ⇑
5   A NOWAK Marcin
MÓL Marcin
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
0:3 (6:11, 6:11, 10:12) ⇑
8   B NOWAK Marcin W GDULA Adam 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇓
12   C WILK Paweł W GDULA Adam 2:3 (7:11, 11:6, 12:10, 9:11, 9:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 15:00 ⇨ 2022-01-15 16:00
70. ULKS „Lachowice” - TKKF Dobczyce 8:6
4   D KLUZEK Sławomir Z GDULA Adam 3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:5) ⇓
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:1 (11:9, 11:9, 5:11, 11:3) ⇓
10   C SURMA Krzysztof Z GDULA Adam 1:3 (11:9, 7:11, 10:12, 10:12) ⇑
13   B RAPUTA Tomasz Z GDULA Adam 3:2 (11:6, 6:11, 8:11, 13:11, 18:16) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-12 16:00 ⇨ 2022-02-18 18:00
93. KS „Gorce” Nowy Targ II - TKKF Dobczyce 6:8
1   A SUBIK Filip W GDULA Adam 3:1 (11:6, 11:7, 6:11, 11:8) ⇓
5   A SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
2:3 (12:10, 8:11, 5:11, 11:6, 7:11) ⇑
8   B MRUGAŁA Jan W GDULA Adam 1:3 (13:11, 10:12, 9:11, 4:11) ⇑
12   C GNIADEK Piotr W GDULA Adam 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-26 10:00
96. TKKF Dobczyce - „Siemacha” Kraków 8:6
4   D GDULA Adam Z KONSTANTYN Paweł 3:0 (11:1, 11:6, 11:3) ⇑
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W GŁĄB Damian
KONSTANTYN Paweł
2:3 (8:11, 11:7, 4:11, 11:8, 9:11) ⇓
9   D GDULA Adam Y GŁĄB Damian 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) ⇑
14   D GDULA Adam X PILCH Aleksander 3:0 (11:9, 11:5, 11:3) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-03 11:00
106. KS „Bronowianka” Kraków II - TKKF Dobczyce 4:10
2   B SZCZEBAK Jerzy X GDULA Adam 0:3 (11:13, 4:11, 9:11) ⇑
6   B SZCZEBAK Jerzy
LELEK Paweł
X ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
0:3 (19:21, 4:11, 9:11) ⇑
7   A HADRYŚ Matylda X GDULA Adam 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
14   D LELEK Paweł X GDULA Adam 0:3 (5:11, 11:13, 4:11) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-30 17:00
107. „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKKF Dobczyce 12:2
1   A CELARY Mateusz W GDULA Adam 3:2 (6:11, 3:11, 12:10, 11:5, 11:5) ⇓
5   A ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:0 (13:11, 11:9, 11:8) ⇓
8   B TURECKI Kacper W GDULA Adam 3:1 (11:5, 11:7, 6:11, 11:7) ⇓
12   C KOŁOS Arkadiusz W GDULA Adam 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-12 10:00 ⇨ 2022-05-05 18:00
100. TKKF Dobczyce - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
1   A GDULA Adam W PACIA Bartłomiej 2:3 (11:8, 11:9, 8:11, 10:12, 8:11) ⇓
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
3:2 (12:14, 11:8, 11:7, 8:11, 11:7) ⇑
7   A GDULA Adam X SKOTNICZNY Rafał 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) ⇑
11   A GDULA Adam Y MORA Szymon 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-14 10:00 ⇨ 2022-05-11 18:00
111. TKKF Dobczyce - UKS „Villa Verde” Olesno II 10:4
1   A GDULA Adam W KUDŁA Paweł 3:0 (11:6, 11:2, 11:2) ⇑
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W KIEROŃSKI Adam
KUDŁA Paweł
3:1 (11:3, 11:9, 10:12, 11:8) ⇑
7   A GDULA Adam X WŁODEK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) ⇑
11   A GDULA Adam Y KIEROŃSKI Adam 0:3 (6:11, 5:11, 2:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2018 ADAMSKI Łukasz 1989
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
1449 BARTNICKI Jakub 2004
630 BIAŁY Sebastian 1980
218 BIESAGA Marek 1964
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1413 BODNAR Michał 2003
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
281 BORKOWSKI Marek 1960
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
3551 BULZAK Jan 1964
162 CELARY Mateusz 1995
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
332 CHOJNA Dawid 1992
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1381 DOMITER Julia 2004
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
3091 FURMANKIEWICZ Paweł 1990
622 GADAWSKI Adrian 1990
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
1672 GALA Bartłomiej 2003
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
2306 GASIDŁO Grzegorz 1998
2258 GĄSIOR Natalia 2004
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
633 GŁĄB Damian 1989
2113 GNIADEK Piotr 2008
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2817 HADRYŚ Matylda 2008
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
808 JANIK Tomasz 1979
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
245 KAIM Adrian 1997
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1403 KLAG Wiktor 2007
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
636 KOZIEŁ Michał 1983
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1802 KUDŁA Paweł 1985
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1819 KUTEK Edyta 2003
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
1034 MADZULA Paweł 1976
151 MAGULSKI Damian 1997
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1447 MITORAJ Paweł 2000
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
3382 MORA Szymon 1987
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
780 MÓL Marcin 1978
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
496 NOWAK Marcin 1984
1832 NOWICKI Marek 1975
30 OBROCHTA Piotr 1977
809 OSIKA Janusz 1988
312 PACH Łukasz 1991
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
1849 PASEK Kamil 2003
909 PEREK Nikodem 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
148 PIETRZAK Antoni 1998
951 PIETRZYK Marcin 1990
2550 PILCH Aleksander 2008
139 PNIACZEK Dominik 1999
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
344 ROZUM Dawid 1998
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
862 SARNA Ryszard 1962
1944 SEROKA Szymon 2001
561 SITARZ Krzysztof 1985
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
836 SOBOTA Andrzej 1966
2202 SPOREK Szymon 2004
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
856 ŚWIRK Robert 1969
376 TABOR Marcin 1981
670 TALAGA Samuel 1999
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
1269 TURECKI Kacper 2006
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1886 WOLANIN Piotr 2001
1283 WÓJCIK Jan 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
1678 ŻYDEK Robert 2007