Tomasz Holcman
Numer zawodnika: 2996
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1978
Przynależność klubowa: LKS „Victoria” Nidek
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 14288
Numer licencji okres.: 4234
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00
6. KS Bronowianka Kraków II - LKS Victoria Nidek 6:8
4   D KARIMOV Artur Z HOLCMAN Tomasz 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:8) ⇓
5   A SMUGA Mariusz
TWARÓG Mariusz
W WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
0:3 (9:11, 7:11, 9:11) ⇑
10   C SMUGA Mariusz Z HOLCMAN Tomasz 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 13:11) ⇓
13   B ANDRZEJAK Kacper Z HOLCMAN Tomasz 3:2 (6:11, 11:9, 11:9, 9:11, 11:4) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 15:00
18. LKS Victoria Nidek - KS Spektrum Karpol Słopnice II 6:8
4   D HOLCMAN Tomasz Z OBROCHTA Piotr 0:3 (11:13, 7:11, 6:11) ⇓
6   B WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
X OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
2:3 (11:6, 6:11, 11:5, 6:11, 10:12) ⇓
9   D HOLCMAN Tomasz Y MADZULA Paweł 1:3 (7:11, 7:11, 11:8, 9:11) ⇓
14   D HOLCMAN Tomasz X SOBCZAK Krzysztof 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 15:00 ⇨ 2023-10-20 18:00
12. LKS Victoria Nidek - KS Gorce Nowy Targ II 8:6
2   B HOLCMAN Tomasz X GARB Aleksandra 1:3 (14:12, 2:11, 8:11, 11:13) ⇓
6   B WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
X GNIADEK Piotr
NAGEL Kacper
3:0 (11:7, 11:3, 11:1) ⇑
8   B HOLCMAN Tomasz W NAGEL Kacper 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) ⇓
13   B HOLCMAN Tomasz Z RYŚ Paweł 3:2 (7:11, 13:11, 11:7, 5:11, 11:6) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 16:00
23. KS Podwawelski Kraków II - LKS Victoria Nidek 8:6
3   C BOLEK Łukasz Y HOLCMAN Tomasz 1:3 (11:8, 10:12, 7:11, 9:11) ⇑
6   B BOLEK Łukasz
JÓZEFIAK Michał
X WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
1:3 (5:11, 8:11, 13:11, 6:11) ⇑
9   D FORNARI LABBE Carlo Vito Y HOLCMAN Tomasz 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 8:11) ⇑
11   A JÓZEFIAK Michał Y HOLCMAN Tomasz 3:1 (11:5, 11:5, 3:11, 11:8) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-28 15:00
29. LKS Victoria Nidek - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 11:3
4   D HOLCMAN Tomasz Z TURECKI Jakub 3:1 (6:11, 11:6, 11:7, 11:8) ⇑
5   A WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
W KOŁOS Arkadiusz
TURECKI Kacper
3:1 (5:11, 12:10, 11:8, 11:7) ⇑
9   D HOLCMAN Tomasz Y TURECKI Kacper 1:3 (11:4, 9:11, 5:11, 4:11) ⇓
14   D HOLCMAN Tomasz X PAWELEC Tomasz 3:0 (11:4, 11:2, 11:3) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 14:00
34. MKS Centrum Kraków - LKS Victoria Nidek 6:8
2   B RADEK Arkadiusz X HOLCMAN Tomasz 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇑
5   A UTYLSKI Filip
MROCZKA Marcel
W WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
1:3 (7:11, 6:11, 11:7, 9:11) ⇑
7   A MROCZKA Marcel X HOLCMAN Tomasz 3:2 (11:9, 8:11, 11:5, 9:11, 11:3) ⇓
14   D UTYLSKI Filip X HOLCMAN Tomasz 3:0 (13:11, 11:9, 11:7) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 15:00
37. LKS Victoria Nidek - LZS Solidarni Mędrzechów 8:6
1   A HOLCMAN Tomasz W BŁOCHO Przemysław 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) ⇓
5   A WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
W TABOR Marcin
OGORZELEC Łukasz
3:1 (11:9, 5:11, 11:4, 11:1) ⇑
7   A HOLCMAN Tomasz X JASTRZĘBSKI Dawid 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇑
11   A HOLCMAN Tomasz Y TABOR Marcin 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 16:00
44. UKS Zarabie Myślenice - LKS Victoria Nidek 6:8
4   D STALMACH Zbigniew Z HOLCMAN Tomasz 2:3 (7:11, 11:9, 7:11, 12:10, 9:11) ⇑
6   B KUZIO Waldemar
KUZIO Aleksandra
X WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
3:1 (5:11, 11:9, 11:8, 11:8) ⇓
10   C KUZIO Waldemar Z HOLCMAN Tomasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) ⇓
13   B ŚWIATŁOŃ Piotr Z HOLCMAN Tomasz 3:1 (11:5, 11:6, 7:11, 11:8) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 15:00 ⇨ 2024-01-05 20:00
51. LKS Victoria Nidek - MKS Skawa Wadowice 4:10
2   B HOLCMAN Tomasz X MLECZKO Bartłomiej 0:3 (1:11, 2:11, 5:11) ⇓
5   A WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
W JURZAK Łukasz
RACZEK Marcin
3:2 (11:7, 11:7, 7:11, 8:11, 11:6) ⇑
8   B HOLCMAN Tomasz W RACZEK Marcin 1:3 (4:11, 11:9, 3:11, 6:11) ⇓
13   B HOLCMAN Tomasz Z ŻOŁYNIAK Hubert 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 16:00
65. LKS Victoria Nidek - TKS Opoka Trzebinia 6:8
4   D HOLCMAN Tomasz Z DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇑
6   B WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
X ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
3:0 (11:7, 11:5, 11:9) ⇑
9   D HOLCMAN Tomasz Y KOPCZYK Adrian 1:3 (7:11, 4:11, 11:9, 10:12) ⇓
14   D HOLCMAN Tomasz X FRĄCZEK Łukasz 2:3 (8:11, 11:6, 11:8, 4:11, 7:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
2931 BOBER Rafał 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1272 BOLEK Łukasz 1997
1838 BRUZDA Rafał 1974
2704 BRYŁA Rafał 2006
3253 BUJACZ Mikołaj 2003
332 CHOJNA Dawid 1992
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
888 DĄBROWSKI Damian 1979
3913 DEIGSLER Michał 1993
858 DŁUGAJ Rafał 1978
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
704 DZIADEK Dominik 1998
1790 DŹWIG Andrzej 1986
4068 FORNARI LABBE Carlo Vito 1996
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2206 GAJDA Rafał 2000
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
713 GARB Aleksandra 2001
2140 GDULA Adam 1977
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2113 GNIADEK Piotr 2008
513 GOŁDA Gabriel 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
2817 HADRYŚ Matylda 2008
3254 HOŁDA Karolina 2007
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
3817 JÓZEFIAK Michał 1997
130 KACHEL Jan 1970
2001 KALICIAK Dariusz 1974
3825 KARIMOV Artur 2007
19 KIEROŃSKI Adam 1969
2579 KILISZEK Kamila 2005
1415 KNAGA Łukasz 2003
7 KONIECZNY Tomasz 1987
1275 KOPACKI Paweł 2004
2953 KOPACZ Paweł 1972
239 KOPCZYK Adrian 1991
1509 KORCZAK Natasza 2006
1510 KOWALCZYK Michał 2007
2000 KUC Leszek 1970
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1694 KUZIO Aleksandra 2007
523 KUZIO Waldemar 1977
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
1034 MADZULA Paweł 1976
328 MAMOŃ Wojciech 1981
3156 MERTA Rafał 1997
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
3382 MORA Szymon 1987
3901 MROCZKA Marcel 2000
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2145 NAGEL Kacper 2006
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
978 NOSEK Robert 1970
3857 NOWAK Jakub 2001
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
30 OBROCHTA Piotr 1977
59 OPYD Artur 1996
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
2634 PALENIK Jerzy 1963
1709 PARTYKA Ryszard 1976
2575 PAWELEC Tomasz 2008
81 PIĄSTKA Michał 1994
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
951 PIETRZYK Marcin 1990
2550 PILCH Aleksander 2008
354 PITALA Stanisław 1952
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
4164 RYŚ Paweł 1999
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
3 SMUGA Mariusz 1994
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
3256 SOWA Bartosz 1994
1313 STALMACH Zbigniew 2000
2070 STUDNICKA Anna 2006
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
355 SURMA Mariusz 1975
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
856 ŚWIRK Robert 1969
376 TABOR Marcin 1981
3988 TOKARCZYK Karolina 1998
1839 TURECKI Jakub 2011
1269 TURECKI Kacper 2006
280 TWARÓG Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
150 WĄSIK Marcin 1996
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
2618 WINIARSKI Adam 1966
2777 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
3341 YEHORKIN Paweł 1984
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996