Kamil Krawiec
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2000
Przynależność klubowa: LZS Mędrzechów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00
6. LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MKS „Tarnovia” Tarnów I 16:2
3   C KRAWIEC Kamil Y ŚLAZYK Karol 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) ⇑
6   B WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
X FRANCZAK Szymon
TOKARCZYK Szymon
3:2 (5:11, 11:4, 11:7, 9:11, 11:6) ⇑
10   C KRAWIEC Kamil Z TOKARCZYK Szymon 3:0 (12:10, 11:4, 11:5) ⇑
12   C KRAWIEC Kamil W JURKIEWICZ Jakub 3:1 (11:7, 12:10, 13:15, 11:4) ⇑
18   C KRAWIEC Kamil X FRANCZAK Szymon 3:0 (11:4, 11:2, 11:7) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-09-30 18:30
11. MOKSiR Czchów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 10:8
1   A KANOWNIK Kajetan W KRAWIEC Kamil 1:3 (7:11, 9:11, 12:10, 7:11) ⇑
6   B KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
X KRAWIEC Kamil
CZUPRYNA Andrzej
3:0 (11:8, 13:11, 11:9) ⇓
8   B SIKOŃ Mateusz W KRAWIEC Kamil 1:3 (11:8, 4:11, 3:11, 6:11) ⇑
12   C BACZ Andrzej W KRAWIEC Kamil 3:2 (11:8, 11:6, 6:11, 4:11, 11:4) ⇓
16   D NIEĆ Tomasz W KRAWIEC Kamil 2:3 (7:11, 11:9, 14:12, 8:11, 8:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-17 11:00 ⇨ 2021-10-10 11:00
16. LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 17:1
3   C KRAWIEC Kamil Y PIS Artur 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇑
6   B WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
X PIS Artur
KLUZEK Michał
3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇑
10   C KRAWIEC Kamil Z SARAD Anna 3:0 (11:2, 11:6, 11:5) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-24 11:00 ⇨ 2021-10-21 18:00
21. UKS „Sokół” Żabno - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 11:7
3   C SZUMILAS Władysław Y KRAWIEC Kamil 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) ⇑
5   A NAGÓRZAŃSKI Seweryn
SZUMILAS Władysław
W WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
1:3 (7:11, 2:11, 11:8, 8:11) ⇑
9   D CHRABĄSZCZ Aleksandra Y KRAWIEC Kamil 3:1 (11:7, 3:11, 11:6, 11:4) ⇓
11   A OSTROWSKI Artur Y KRAWIEC Kamil 3:2 (5:11, 5:11, 11:6, 11:7, 11:7) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-31 11:00 ⇨ 2021-11-04 18:30
26. LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:6
1   A KRAWIEC Kamil W KUCHARSKI Michał 2:3 (13:15, 13:15, 11:1, 11:8, 1:11) ⇓
6   B KRAWIEC Kamil
CZUPRYNA Andrzej
X WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
2:3 (11:5, 9:11, 6:11, 11:7, 8:11) ⇓
7   A KRAWIEC Kamil X WAJDA Kamil 2:3 (11:9, 8:11, 11:7, 9:11, 6:11) ⇓
11   A KRAWIEC Kamil Y ŚWIATŁOWSKI Sebastian 3:2 (7:11, 7:11, 11:9, 11:8, 11:5) ⇑
15   A KRAWIEC Kamil Z LIPOWICZ Kacper 3:0 (11:6, 11:8, 14:12) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-26 19:00 ⇨ 2021-12-03 19:00
31. UKS „Jordan” Zakliczyn II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 8:10
1   A NAGEL Nikodem W KRAWIEC Kamil 1:3 (9:11, 15:13, 5:11, 4:11) ⇑
5   A KRAKOWSKI Sebastian
RAMIAN Marcin
W WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
0:3 (6:11, 6:11, 6:11) ⇑
8   B KRAS Nikodem W KRAWIEC Kamil 3:2 (7:11, 2:11, 11:3, 11:8, 11:9) ⇓
12   C RAMIAN Marcin W KRAWIEC Kamil 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) ⇑
16   D KRAKOWSKI Sebastian W KRAWIEC Kamil 3:2 (11:5, 3:11, 13:11, 9:11, 13:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2327 BABRAL Berenika 2008
2328 BABRAL Stanisław 2005
1661 BACZ Andrzej 1948
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
999 BRATOWNIK Julia 2005
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2976 CZELUŚNIAK Angelika 2006
747 DĄBROWA Bolesław 1963
672 DUDEK Adam 1948
742 FLĄDRO Piotr 1982
2371 FRANCZAK Szymon 2006
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
362 GAWLIK Adam 1989
1951 GNIEWEK Walentyna 1959
2430 HABA Klaudia 2010
1342 HAZIK Jakub 1971
1813 JASNOS Filip 2004
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
422 KLUBA Krzysztof 1962
2295 KOCOŁ Piotr 1957
1932 KORUS Paweł 2002
2674 KOSTRZEWA Kacper 2009
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
3202 KRAKOWSKI Paweł 1977
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
3107 KUCHARSKI Michał 1989
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
3174 MARKOWICZ Marcin 2004
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
2948 MARTYKA Igor 2005
750 MARTYKA Kamil 1991
2581 MILÓWKA Julia 2008
2364 MLECZKO Mateusz 2004
2145 NAGEL Kacper 2006
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
14 NIEĆ Andrzej 1984
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
2434 OBAL Daniel 2009
59 OPYD Artur 1996
2562 OSTROWSKI Artur 2005
946 PARA Eligiusz 1954
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
2729 PIS Artur 2010
945 PODGÓRSKI Jan 1959
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
995 RAJZER Krzysztof 2003
3345 RAMIAN Marcin 2008
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
2181 SIKOŃ Maciej 2007
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
1680 STEFAN Igor 2003
740 STYRNA Stanisław 1943
1669 SZAREK Marcin 1986
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
947 SZMYD Zygmunt 1954
3210 SZUMILAS Władysław 1976
2706 ŚLAZYK Karol 2007
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
29 TALAR Paweł 1971
1519 TOBIASZ Szymon 2006
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
2780 TOMKOWSKI Dawid 2011
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1927 WAJDA Kamil 2003
3123 WINKLER Grzegorz 1980
3124 WINKLER Paweł 1978
2949 WŁODEK Krystian 2003
1268 ZBYLUT Patryk 2005