Anna Kopacka
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 11:00
2. KS „Bronowianka” Kraków III - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12
3   C KOPACKA Anna Y KOPACZ Paweł 0:3 (6:11, 10:12, 3:11) ⇓
6   B KOPACKA Anna
SYRDA Zuzanna
X BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
2:3 (11:8, 12:10, 8:11, 6:11, 7:11) ⇓
10   C KOPACKA Anna Z KOPCZYK Adrian 2:3 (11:8, 3:11, 11:4, 3:11, 8:11) ⇓
12   C KOPACKA Anna W BAŁUSZEK Kamil 0:3 (3:11, 8:11, 8:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 15:00 ⇨ 2020-11-14 16:00
6. KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1
2   B KOPACKA Anna X MARDOSZ Maciej 2:3 (7:11, 9:11, 11:9, 11:5, 7:11) ⇓
5   A KOPACKA Anna
ANDRZEJAK Kacper
W MARDOSZ Maciej
GAJ Krystian
3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 11:7) ⇑
8   B KOPACKA Anna W STACHEL Artur 3:1 (11:5, 11:4, 8:11, 11:8) ⇑
13   B KOPACKA Anna Z GAJ Julia 3:0 (12:10, 11:6, 11:5) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-22 11:00
16. KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 10:4
4   D KOPACKA Anna Z STALMACH Zbigniew 1:3 (3:11, 16:14, 8:11, 8:11) ⇓
6   B KOPACKA Anna
WIKTOR Julia
X MURZYN Maciej
STALMACH Zbigniew
1:3 (11:8, 7:11, 10:12, 8:11) ⇓
9   D KOPACKA Anna Y KUCHNIA Andrzej 1:3 (8:11, 11:5, 9:11, 6:11) ⇓
14   D KOPACKA Anna X MURZYN Maciej 2:3 (11:3, 9:11, 11:2, 8:11, 7:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 11:00 ⇨ 2020-11-27 18:00
11. SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Bronowianka” Kraków IV 0:14
2   B CHORNYI Yehor X KOPACKA Anna 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) ⇑
6   B BULIŃSKI Sebastian
SALETNIK Jakub
X KOPACKA Anna
WILK Roman
2:3 (3:11, 10:12, 12:10, 11:7, 21:23) ⇑
7   A PŁAWIŃSKI Natan X KOPACKA Anna 1:3 (9:11, 10:12, 11:8, 9:11) ⇑
14   D BULIŃSKI Sebastian X KOPACKA Anna 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-29 16:00
21. KS „Jordan” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6
3   C BOROŃ Sławomir Y KOPACKA Anna 3:2 (14:12, 10:12, 9:11, 11:9, 11:7) ⇓
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X KOPACKA Anna
DUDEK Anna
3:0 (11:8, 11:3, 11:9) ⇓
9   D URBAN Piotr Y KOPACKA Anna 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) ⇓
11   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej Y KOPACKA Anna 0:3 (1:11, 6:11, 4:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-05 15:00
26. KS „Bronowianka” Kraków IV - LKS „Polonia” Wilczkowice III 14:0
4   D KOPACKA Anna Z KAUFMANN Damian 3:0 (11:5, 11:4, 11:1) ⇑
6   B KOPACKA Anna
BARTKIEWICZ Julia
X ZIELIŃSKI Andrzej
WIDEŁKA Mirosław
3:1 (7:11, 11:7, 11:5, 11:7) ⇑
9   D KOPACKA Anna Y WIDEŁKA Mirosław 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇑
14   D KOPACKA Anna X KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-20 12:00 ⇨ 2020-12-17 18:30
31. LKS „Wisła” Rząska I - KS „Bronowianka” Kraków IV 11:3
3   C NOWAK Artur Y KOPACKA Anna 1:3 (11:7, 7:11, 7:11, 6:11) ⇑
6   B OSIAK Tomasz
BUŁA Dominik
X KOPACKA Anna
WILK Roman
3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇓
9   D KORCZEK Łukasz Y KOPACKA Anna 3:2 (12:14, 11:5, 8:11, 11:5, 12:10) ⇓
11   A OSIAK Tomasz Y KOPACKA Anna 3:0 (12:10, 11:6, 11:7) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-01-16 12:30 ⇨ 2021-02-20 12:30
41. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Bronowianka” Kraków IV 11:3
1   A NAŁÓDKA Dariusz W KOPACKA Anna 3:2 (16:18, 11:5, 14:12, 11:13, 11:9) ⇓
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X KOPACKA Anna
BRUZDA Julia
3:0 (11:8, 11:7, 11:1) ⇓
8   B GŁOWACKI Arkadiusz W KOPACKA Anna 3:1 (11:7, 11:5, 7:11, 11:6) ⇓
12   C KUC Leszek W KOPACKA Anna 3:0 (11:3, 11:7, 11:2) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-29 18:00 ⇨ 2021-03-12 19:00
51. TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków IV 6:8
3   C WIELGOSZ Mirosław Y KOPACKA Anna 3:0 (11:1, 11:6, 11:7) ⇓
6   B WIELGOSZ Mirosław
GLANOWSKI Bartosz
X KOPACKA Anna
BRUZDA Julia
3:2 (8:11, 6:11, 11:5, 11:2, 11:5) ⇓
9   D GLANOWSKI Bartosz Y KOPACKA Anna 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇓
11   A ZAJĘCKI Rafał Y KOPACKA Anna 0:3 (6:11, 10:12, 11:13) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-09 15:00 ⇨ 2021-03-17 18:00
36. KS „Bronowianka” Kraków IV - „Q Team” Kraków 9:5
2   B KOPACKA Anna X WALA Tomasz 1:3 (11:6, 6:11, 3:11, 5:11) ⇓
6   B KOPACKA Anna
HADRYŚ Matylda
X BIESAGA Marek
KARATNIK Zbigniew
2:3 (13:11, 5:11, 8:11, 11:8, 9:11) ⇓
8   B KOPACKA Anna W BIESAGA Marek 3:2 (1:11, 17:15, 2:11, 11:8, 12:10) ⇑
13   B KOPACKA Anna Z WOŹNY Dariusz 3:2 (10:12, 11:9, 12:10, 9:11, 14:12) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
218 BIESAGA Marek 1964
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2725 BRODA Klaudia 2003
2847 BULIŃSKI Sebastian 2008
2078 BUŁA Dominik 1981
2883 CHORNYI Yehor 2006
2249 DYMEK Michał 1987
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
2416 GAJ Julia 2010
1625 GAJ Milena 2008
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2747 GOŁĄB Martyna 2005
925 GRABANIA Zdzisław 1947
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
2568 JANUŚ Karolina 1999
2567 JANUŚ Weronika 1999
2031 JURCZYK Marcin 1985
2030 JURCZYK Marek 1970
2928 KAUFMANN Damian 2004
2130 KLIMA Karolina 2005
176 KLIMCZAK Marek 1965
2953 KOPACZ Paweł 1972
239 KOPCZYK Adrian 1991
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2595 KORDAS Konrad 1987
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
3142 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 1985
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2599 KUREK Kinga 2001
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2395 MARDOSZ Maciej 2010
2124 MARZEC Stefan 1953
2250 MIKRUT Jakub 2003
1644 MOTYKA Martyna 2001
157 MRYC Henryk 1937
2857 MURZYN Maciej 1999
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978
2083 NOWAK Artur 1987
2654 NOWAK Kamil 2001
2345 NOWAK Mateusz 2007
193 OSIAK Tomasz 1974
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
1759 PAŁKA Patryk 2002
1543 PERZ Izabela 2008
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2730 PIETROW Aleksander 2002
2550 PILCH Aleksander 2008
2551 PILCH Mikołaj 2011
2852 PŁAWIŃSKI Natan 2008
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
659 RAŚ Tomasz 1979
1777 ROJEK Mateusz 1993
2584 RUDZKA Oliwia 2005
1604 SĘK Rafał 1977
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2174 STACHEL Artur 2011
2219 STACHNIAK Martyna 2003
2341 STACHURA Magdalena 2005
2860 STALMACH Zbigniew 1966
1641 STOCHEL Adam 2006
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
2576 SZOSTAK Michał 2005
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
1329 WCISŁO Konrad 2005
3022 WIDEŁKA Mirosław 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
778 WOŹNY Dariusz 1986
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002