Błażej Chłopek
Numer zawodnika: 3120
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: UKS „Fortem” Pawęzów
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 54654
Numer licencji okres.: 1132
Data wydania: 16.08.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-25 16:30
2. UKS Fortem Pawęzów II - LUKS Galux Skrzyszów III 12:2
4   D CHŁOPEK Błażej Z SARAD Anna 3:0 (11:8, 11:3, 13:11) ⇑
6   B ROBAK Mateusz
CHŁOPEK Błażej
X SZMYD Zygmunt
SZMYD Marcin
3:0 (12:10, 11:7, 11:1) ⇑
9   D CHŁOPEK Błażej Y SZMYD Zygmunt 3:1 (4:11, 11:8, 11:6, 11:8) ⇑
14   D CHŁOPEK Błażej X SARAD Kamil 3:2 (11:7, 11:6, 7:11, 8:11, 11:4) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-10-01 16:00
7. LZS Solidarni Mędrzechów II - UKS Fortem Pawęzów II 3:11
2   B RUSEK Andrzej X CHŁOPEK Błażej 0:3 (7:11, 11:13, 12:14) ⇑
6   B RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
X STOSZKO Artur
CHŁOPEK Błażej
0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇑
7   A WOLIŃSKI Wojciech X CHŁOPEK Błażej 1:3 (2:11, 2:11, 11:7, 6:11) ⇑
14   D ZIMOWSKI Mateusz X CHŁOPEK Błażej 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-22 11:00
14. UKS Królewski Biecz - UKS Fortem Pawęzów II 2:12
3   C CZELUŚNIAK Angelika Y CHŁOPEK Błażej 0:3 (7:11, 4:11, 5:11) ⇑
5   A CICHOŃ Łukasz
MARKOWICZ Marcin
W STOSZKO Artur
CHŁOPEK Błażej
1:3 (9:11, 11:5, 9:11, 5:11) ⇑
9   D DUDEK Adam Y CHŁOPEK Błażej 1:3 (4:11, 4:11, 11:7, 6:11) ⇑
11   A CICHOŃ Łukasz Y CHŁOPEK Błażej 3:0 (11:9, 11:7, 12:10) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-10-29 11:00
20. UKS Fortem Pawęzów II - MKS Tarnovia Tarnów I 11:3
2   B CHŁOPEK Błażej X JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) ⇑
6   B STOSZKO Artur
CHŁOPEK Błażej
X JURKIEWICZ Jakub
BUZOWSKI Piotr
3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇑
8   B CHŁOPEK Błażej W FRANCZAK Szymon 1:3 (8:11, 10:12, 11:2, 9:11) ⇓
13   B CHŁOPEK Błażej Z TOKARCZYK Szymon 3:1 (8:11, 11:7, 11:4, 11:9) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2022-11-11 18:00 ⇨ 2022-11-10 18:30
26. UKS Villa Verde Olesno V - UKS Fortem Pawęzów II 3:11
3   C DROŻDŻ Jarosław Y CHŁOPEK Błażej 0:3 (10:12, 3:11, 11:13) ⇑
5   A PROCHAZKA Tomasz
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
W STOSZKO Artur
CHŁOPEK Błażej
0:3 (9:11, 5:11, 8:11) ⇑
9   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian Y CHŁOPEK Błażej 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇓
11   A ZACHARA Józef Y CHŁOPEK Błażej 2:3 (11:8, 9:11, 11:3, 5:11, 7:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-27 15:00
32. UKS Fortem Pawęzów II - UKS Sokół Żabno II 11:3
2   B CHŁOPEK Błażej X MILÓWKA Emilia 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) ⇑
6   B STOSZKO Artur
CHŁOPEK Błażej
X MLECZKO Mateusz
CIERNIAK Konrad
3:0 (11:9, 17:15, 11:9) ⇑
8   B CHŁOPEK Błażej W GAJOWY Mateusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇑
13   B CHŁOPEK Błażej Z MLECZKO Mateusz 3:0 (13:11, 11:7, 13:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2328 BABRAL Stanisław 2005
3330 BUZOWSKI Piotr 2011
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2976 CZELUŚNIAK Angelika 2006
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
672 DUDEK Adam 1948
2371 FRANCZAK Szymon 2006
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
1915 GAJOWY Mateusz 2006
2430 HABA Klaudia 2010
3769 JEWUŁA Michał 2010
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
2873 KARTECZKA Martyna 2005
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
422 KLUBA Krzysztof 1962
3202 KRAKOWSKI Paweł 1977
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
3107 KUCHARSKI Michał 1989
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
3174 MARKOWICZ Marcin 2004
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
2364 MLECZKO Mateusz 2004
1406 MRÓZ Jakub 2003
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2729 PIS Artur 2010
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1111 RUSEK Andrzej 1967
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
947 SZMYD Zygmunt 1954
3210 SZUMILAS Władysław 1976
2706 ŚLAZYK Karol 2007
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
3201 WĘGLARCZYK Jan 2006
2949 WŁODEK Krystian 2003
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
264 ZACHARA Józef 1988
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993