LKS Polonia Wilczkowice (M)
Klub: LKS „Polonia” Wilczkowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
ul. Jana Pawła II 1
32-091 Michałowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Andrzej Zieliński (e-mail poloniawilczkowice@gmail.com, tel. 600 351 211)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 DĄBROWSKI Damian 1979 M 6085 06.09.2022 888 10.01.2023
2 DUDZIAK Damian 1995 M 6292 06.09.2022 210 14.09.2022
3 LENART Marek 1992 M 6088 06.09.2022 128 14.09.2022
4 LUHA Peter 1989 M 6089 06.09.2022 2002 10.01.2023
5 PARTYKA Ryszard 1976 M 6091 06.09.2022 1709 10.01.2023
6 PEREK Nikodem 2000 M 6092 06.09.2022 909 20.09.2022
7 SKRZYPEK Adrian 2003 M 6094 06.09.2022 1780 14.09.2022
8 SKRZYPEK Grzegorz 1996 M 6095 06.09.2022 752 14.09.2022
9 TOKARCZYK Karolina 1998 K 10278 30.09.2022 3988 30.09.2022
10 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 6100 06.09.2022 2247 14.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2022-09-24 11:00 LKS Polonia Wilczkowice - KS Gorce Nowy Targ II 7:7🏓 ⇔
2 3M 1/2 2022-10-02 11:00 KS Bronowianka Kraków - LKS Polonia Wilczkowice 11:3🏓 ⇓
3 3M 1/3 2022-10-22 11:00 LKS Polonia Wilczkowice - LZS Solidarni Mędrzechów 8:6🏓 ⇑
4 3M 1/6 2022-11-25 19:00 LKS Polonia Wilczkowice - UKS Villa Verde Olesno III 8:6🏓 ⇑
5 3M 1/5 2022-12-17 16:00 UKS Zarabie Myślenice - LKS Polonia Wilczkowice 8:6🏓 ⇓
6 3M 1/4 2022-12-18 14:00 MKS Skawa Wadowice - LKS Polonia Wilczkowice 11:3🏓 ⇓
7 3M 1/9 2023-01-06 14:30 TKS Opoka Trzebinia - LKS Polonia Wilczkowice 5:9🏓 ⇑
8 3M 1/10 2023-01-14 11:00 LKS Polonia Wilczkowice - ULKS Lachowice 5:9🏓 ⇓
9 3M 1/7 2023-01-21 18:00 LKS Kłos Olkusz - LKS Polonia Wilczkowice 9:5🏓 ⇓
10 3M 1/8 2023-01-27 19:00 LKS Polonia Wilczkowice - LKS Victoria Nidek 6:8🏓 ⇓
11 3M 1/11 2023-01-28 10:00 TKKF Dobczyce - LKS Polonia Wilczkowice 8:6🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DD
2
LM
3
PN
4
SA
5
SG
6
TK
1 (D) KS Gorce Nowy Targ II 0,0 1,0 1,5 2,5 2,0   7
2 (W) KS Bronowianka Kraków 0,0 1,0   0,5 1,5   3
3 (D) LZS Solidarni Mędrzechów 2,0 1,0   2,5 2,5   8
4 (D) UKS Villa Verde Olesno III 2,5 2,5   2,5 0,5   8
5 (W) UKS Zarabie Myślenice 0,5 1,5   1,5 2,5   6
6 (W) MKS Skawa Wadowice 0,0 1,0   1,0 1,0   3
7 (W) TKS Opoka Trzebinia   0,5 1,5 3,5 3,5   9
8 (D) ULKS Lachowice 1,0 1,0   1,5 1,5   5
9 (W) LKS Kłos Olkusz   1,5   2,0 1,0 0,5 5
10 (D) LKS Victoria Nidek   1,0   2,0 3,0 0,0 6
11 (W) TKKF Dobczyce   1,5 2,5 2,0 0,0   6
Razem 6,0 13,5 5,5 21,5 19,0 0,5 66
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DUDZIAK Damian 1995 M 6292 06.09.2022 210
2 LENART Marek 1992 M 6088 06.09.2022 128
3 PEREK Nikodem 2000 M 6092 06.09.2022 909
4 SKRZYPEK Adrian 2003 M 6094 06.09.2022 1780
5 SKRZYPEK Grzegorz 1996 M 6095 06.09.2022 752
6 TOKARCZYK Karolina 1998 K 10278 30.09.2022 3988