Maksym Hubert Chudzicki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1999
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-16 11:00 ⇨ 2021-10-19 19:00
23. UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Bronowianka” Kraków III 6:8
1   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz W CHUDZICKI Maksym 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 11:7, 9:11) ⇑
5   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
DŹWIG Andrzej
W KOPACKA Anna
CHUDZICKI Maksym
3:1 (11:6, 9:11, 11:6, 11:7) ⇓
8   B DŹWIG Andrzej W CHUDZICKI Maksym 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 9:11) ⇑
12   C DZIADEK Dominik W CHUDZICKI Maksym 2:3 (11:9, 11:8, 9:11, 7:11, 8:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-24 11:00
37. KS „Start” Nowy Sącz - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8
2   B LEŚNIAK Kamil X CHUDZICKI Maksym 2:3 (11:8, 11:6, 9:11, 9:11, 5:11) ⇑
6   B TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
X GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
1:3 (11:5, 8:11, 6:11, 10:12) ⇑
7   A PASEK Kamil X CHUDZICKI Maksym 0:3 (5:11, 10:12, 10:12) ⇑
14   D TROJANOWSKI Dawid X CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:6, 8:11, 11:5, 11:1) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 14:00
48. KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9
4   D CHUDZICKI Maksym Z GLANOWSKI Waldemar 3:2 (11:8, 7:11, 16:18, 22:20, 11:9) ⇑
5   A GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
W GLANOWSKI Waldemar
MORA Szymon
2:3 (3:11, 9:11, 11:9, 11:6, 7:11) ⇓
9   D CHUDZICKI Maksym Y PACIA Bartłomiej 3:2 (11:8, 9:11, 11:7, 6:11, 11:8) ⇑
14   D CHUDZICKI Maksym X MORA Szymon 3:2 (11:8, 7:11, 11:9, 8:11, 11:8) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 11:00 ⇨ 2021-11-04 17:30
6. TKKF Dobczyce - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10
4   D BAJER Grzegorz Z CHUDZICKI Maksym 0:3 (9:11, 10:12, 5:11) ⇑
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 11:13) ⇑
10   C NOWAK Jakub Z CHUDZICKI Maksym 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 4:11) ⇑
13   B GDULA Adam Z CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:9) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 11:00 ⇨ 2021-12-05 15:00
61. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3
2   B CHUDZICKI Maksym X ŚWIATŁOŃ Piotr 3:2 (3:11, 10:12, 11:3, 15:13, 11:4) ⇑
6   B GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
X CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Piotr
3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:7) ⇑
8   B CHUDZICKI Maksym W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:3, 8:11, 11:6, 11:8) ⇑
13   B CHUDZICKI Maksym Z KUZIO Waldemar 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 15:00 ⇨ 2021-12-10 19:00
52. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7
3   C GOLONKA Filip Y CHUDZICKI Maksym 2:3 (11:9, 8:11, 3:11, 12:10, 13:15) ⇑
5   A GOLONKA Filip
KORNAŚ Bartłomiej
W TWARÓG Mariusz
CHUDZICKI Maksym
2:3 (11:9, 8:11, 10:12, 11:3, 8:11) ⇑
9   D KORNAŚ Bartłomiej Y CHUDZICKI Maksym 3:2 (11:4, 11:13, 5:11, 11:5, 11:9) ⇓
11   A ROZUM Dawid Y CHUDZICKI Maksym 3:2 (7:11, 12:10, 11:9, 4:11, 11:3) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-16 11:00 ⇨ 2021-12-11 19:00
87. KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 8:6
4   D CHUDZICKI Maksym Z RAPUTA Tomasz 1:3 (11:6, 11:13, 9:11, 13:15) ⇓
5   A GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:2 (8:11, 11:9, 11:9, 9:11, 11:3) ⇑
9   D CHUDZICKI Maksym Y PIETRZAK Antoni 3:2 (5:11, 10:12, 11:6, 11:8, 11:9) ⇑
14   D CHUDZICKI Maksym X SURMA Krzysztof 3:2 (11:7, 10:12, 10:12, 11:5, 11:2) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00 ⇨ 2021-12-12 10:00
21. MKS „Radość” Gorlice - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
2   B NOWAK Marcin X CHUDZICKI Maksym 3:2 (8:11, 12:10, 11:7, 11:13, 11:9) ⇓
5   A WOŹNIAK Dominik
TOKARZ Adam
W GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇓
7   A MÓL Marcin X CHUDZICKI Maksym 3:2 (11:9, 6:11, 4:11, 11:6, 11:5) ⇓
14   D TOKARZ Adam X CHUDZICKI Maksym 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-21 18:30
67. KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
3   C MRUGAŁA Bartłomiej Y CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:8) ⇓
6   B GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
X GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 11:13, 11:7) ⇓
9   D MRUGAŁA Jan Y CHUDZICKI Maksym 1:3 (9:11, 11:7, 8:11, 3:11) ⇑
11   A SUBIK Filip Y CHUDZICKI Maksym 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 8:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-19 11:00 ⇨ 2022-01-09 18:00
74. KS „Bronowianka” Kraków II - „Siemacha” Kraków 6:8
2   B CHUDZICKI Maksym X RESZKA Jakub 3:0 (11:8, 11:2, 11:3) ⇑
5   A GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
W RESZKA Jakub
ŚLIWIŃSKI Karol
3:1 (11:8, 11:4, 14:16, 11:9) ⇑
8   B CHUDZICKI Maksym W ŚLIWIŃSKI Karol 1:3 (12:10, 6:11, 4:11, 9:11) ⇓
13   B CHUDZICKI Maksym Z GRATKOWSKI Jacek 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-07 18:00 ⇨ 2022-01-15 16:30
82. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4
2   B KOŁOS Arkadiusz X CHUDZICKI Maksym 0:3 (6:11, 7:11, 11:13) ⇑
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W PĘK Karolina
CHUDZICKI Maksym
3:2 (12:10, 11:8, 4:11, 10:12, 13:11) ⇓
7   A CELARY Mateusz X CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 11:5) ⇓
14   D ZIMNICKI Tomasz X CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:8, 7:11, 11:7, 11:3) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-12 10:30 ⇨ 2022-02-09 18:00
92. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II 13:1
4   D KIEROŃSKI Adam Z CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:9, 11:7, 5:11, 11:5) ⇓
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W KOPACKA Anna
CHUDZICKI Maksym
3:0 (11:3, 11:5, 11:9) ⇓
10   C WŁODEK Grzegorz Z CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:9, 6:11, 15:13, 11:5) ⇓
13   B DYCHTOŃ Jakub Z CHUDZICKI Maksym 3:2 (7:11, 11:3, 7:11, 13:11, 11:5) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-15 11:00 ⇨ 2022-02-16 20:00
112. KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12
1   A CHUDZICKI Maksym W CELARY Mateusz 2:3 (11:8, 11:5, 8:11, 4:11, 8:11) ⇓
6   B KILISZEK Kamila
CHUDZICKI Maksym
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
2:3 (3:11, 12:10, 11:8, 11:13, 12:14) ⇓
7   A CHUDZICKI Maksym X KOŁOS Arkadiusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) ⇑
11   A CHUDZICKI Maksym Y ZIMNICKI Tomasz 1:3 (7:11, 4:11, 11:9, 4:11) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-27 11:00 ⇨ 2022-02-23 20:00
97. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
2   B CHUDZICKI Maksym X SUBIK Filip 1:3 (11:7, 6:11, 2:11, 1:11) ⇓
6   B ZAJĄC Anna
CHUDZICKI Maksym
X SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
1:3 (11:7, 7:11, 7:11, 7:11) ⇓
8   B CHUDZICKI Maksym W GARB Aleksandra 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:9) ⇑
13   B CHUDZICKI Maksym Z MRUGAŁA Bartłomiej 3:1 (11:8, 8:11, 11:8, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1879 BAJER Grzegorz 2007
630 BIAŁY Sebastian 1980
1413 BODNAR Michał 2003
1272 BOLEK Łukasz 1997
162 CELARY Mateusz 1995
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1381 DOMITER Julia 2004
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
704 DZIADEK Dominik 1998
1790 DŹWIG Andrzej 1986
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
727 GALUS Mateusz 2001
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
713 GARB Aleksandra 2001
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
1008 KANTOR Jan 1987
19 KIEROŃSKI Adam 1969
662 KLUZEK Sławomir 1986
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
128 LENART Marek 1992
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
151 MAGULSKI Damian 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
3382 MORA Szymon 1987
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
1824 NOWAK Jakub 2007
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
809 OSIKA Janusz 1988
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
2708 PACIA Bartłomiej 1976
236 PALACZ Mirosław 1969
1849 PASEK Kamil 2003
909 PEREK Nikodem 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
344 ROZUM Dawid 1998
1795 RUPA Robert 1965
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
376 TABOR Marcin 1981
480 TOKARZ Adam 1964
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
1269 TURECKI Kacper 2006
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1408 ZAJĄC Anna 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
80 ZIMNICKI Tomasz 1995