Maksym Hubert Chudzicki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1999
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1879 BAJER Grzegorz 2007
630 BIAŁY Sebastian 1980
1413 BODNAR Michał 2003
1272 BOLEK Łukasz 1997
162 CELARY Mateusz 1995
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1381 DOMITER Julia 2004
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
704 DZIADEK Dominik 1998
1790 DŹWIG Andrzej 1986
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
727 GALUS Mateusz 2001
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
713 GARB Aleksandra 2001
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
1008 KANTOR Jan 1987
19 KIEROŃSKI Adam 1969
662 KLUZEK Sławomir 1986
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
128 LENART Marek 1992
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
151 MAGULSKI Damian 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
3382 MORA Szymon 1987
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
1824 NOWAK Jakub 2007
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
809 OSIKA Janusz 1988
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
2708 PACIA Bartłomiej 1976
236 PALACZ Mirosław 1969
1849 PASEK Kamil 2003
909 PEREK Nikodem 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
344 ROZUM Dawid 1998
1795 RUPA Robert 1965
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
376 TABOR Marcin 1981
480 TOKARZ Adam 1964
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
1269 TURECKI Kacper 2006
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1408 ZAJĄC Anna 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
80 ZIMNICKI Tomasz 1995