Paweł Piróg
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: „Siemacha” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 14:00
2. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - „Siemacha” Kraków II 14:0
1   A TOKARZ Paweł W PIRÓG Paweł 3:2 (11:9, 11:8, 8:11, 5:11, 11:4) ⇓
6   B ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
X MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:0 (11:9, 11:7, 11:4) ⇓
8   B ZĘBALA Paweł W PIRÓG Paweł 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:9) ⇓
12   C PIESZCZEK Włodzimierz W PIRÓG Paweł 3:1 (11:5, 17:15, 8:11, 14:12) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00 ⇨ 2020-10-29 17:30
15. TKKF Dobczyce - „Siemacha” Kraków II 14:0
4   D NOWAK Jakub Z PIRÓG Paweł 3:1 (15:17, 11:5, 11:9, 11:3) ⇓
6   B ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
X MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:2 (7:11, 9:11, 11:6, 11:6, 11:8) ⇓
10   C BAJER Emilia Z PIRÓG Paweł 3:2 (8:11, 12:10, 11:8, 7:11, 11:9) ⇓
13   B BAJER Grzegorz Z PIRÓG Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
2931 BOBER Rafał 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
2974 BUCZEK Marcin 1986
2078 BUŁA Dominik 1981
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2883 CHORNYI Yehor 2006
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
2498 CZUBAK Michał 1987
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1393 FILEK Maciej 2000
1626 FILIPEK Angelika 2007
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2768 GŁUSZEK Damian 2003
3026 GNATYSHEN Yevhenii 2008
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2664 JANIK Grzegorz 1977
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2570 KACZMARCZYK Julita 2006
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
2813 KURELUS Piotr 2005
1504 KUZIO Maciej 2005
2268 KWIECIŃSKI Jakub 2004
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2507 MIERNIK Jan 2007
2857 MURZYN Maciej 1999
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
978 NOSEK Robert 1970
1824 NOWAK Jakub 2007
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
1709 PARTYKA Ryszard 1976
2696 PICHLA Paweł 1976
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2730 PIETROW Aleksander 2002
2852 PŁAWIŃSKI Natan 2008
2932 PROCHOT Krystian 1998
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
452 PUU Aarne 1948
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
2577 SKOWRONEK Anna 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2860 STALMACH Zbigniew 1966
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1898 STROJEK Karol 2004
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
2869 TOKARZ Paweł 1977
1839 TURECKI Jakub 2011
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2878 WĄS Bartłomiej 2004
875 ZĘBALA Paweł 1998