Bartłomiej Martyka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: UKS „Jordan” Zakliczyn
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
107 BERDYSZ Mariusz 1964
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2207 BRZĘK Patrycja 2005
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1686 CICH Adrian 2002
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1719 FIRLIT Alicja 2004
1294 FIRLIT Patrycja 2000
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
2206 GAJDA Rafał 2000
2564 GAJDUR Krystian 2005
728 GAJEWSKI Dominik 1987
362 GAWLIK Adam 1989
1342 HAZIK Jakub 1971
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
2215 JELEŃ Michał 2005
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
2390 KAJFASZ Krystian 2002
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
1919 KIJOWSKI Jan 2002
2295 KOCOŁ Piotr 1957
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2173 KRZYWAK Stanisław 1947
190 LECH Sylwester 1998
32 ŁABOWSKI Józef 1973
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
2391 MADEJ Tomasz 1979
2948 MARTYKA Igor 2005
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
339 MRUK Piotr 1981
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2353 NOWAK Dawid 2004
30 OBROCHTA Piotr 1977
2205 OLCHAWA Daniel 1998
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
243 PALACZ Grzegorz 1982
946 PARA Eligiusz 1954
1849 PASEK Kamil 2003
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
995 RAJZER Krzysztof 2003
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1111 RUSEK Andrzej 1967
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
740 STYRNA Stanisław 1943
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
2706 ŚLAZYK Karol 2007
249 TABOR Krzysztof 1974
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
1927 WAJDA Kamil 2003
2354 WĄSIK Dawid 2003
2949 WŁODEK Krystian 2003
2965 WOLAK Michał 2002
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993
2389 ZNAMIROWSKI Sebastian 2002
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002