Rafał Gajda
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2000
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 12:00
15. KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Backhand” Andrychów 9:5
1   A GAJDA Rafał W KONIECZNY Tomasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇑
5   A BIEL Jakub
GAJDA Rafał
W KONIECZNY Tomasz
OPYD Artur
0:3 (5:11, 8:11, 3:11) ⇓
7   A GAJDA Rafał X OCHMAN Michał 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) ⇑
11   A GAJDA Rafał Y OPYD Artur 3:1 (11:8, 7:11, 11:4, 13:11) ⇑
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-28 18:00 ⇨ 2021-10-05 18:30
9. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Podwawelski” Kraków III 7:7
2   B GŁOWACKI Arkadiusz X GAJDA Rafał 2:3 (11:7, 10:12, 6:11, 13:11, 5:11) ⇑
6   B KUC Leszek
YEHORKIN Paweł
X BODZIONY Mateusz
GAJDA Rafał
0:3 (12:14, 8:11, 2:11) ⇑
7   A YEHORKIN Paweł X GAJDA Rafał 3:1 (11:5, 8:11, 11:9, 15:13) ⇓
14   D BOCHENEK Dariusz X GAJDA Rafał 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) ⇑
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 11:00 ⇨ 2021-10-10 16:30
4. KS „Podwawelski” Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice II 11:3
4   D GAJDA Rafał Z DŹWIG Andrzej 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇑
6   B BODZIONY Mateusz
GAJDA Rafał
X DZIADEK Dominik
ŻĄDŁO Piotr
0:3 (8:11, 8:11, 10:12) ⇓
9   D GAJDA Rafał Y ŻĄDŁO Piotr 3:0 (11:1, 11:7, 11:8) ⇑
14   D GAJDA Rafał X DZIADEK Dominik 3:1 (11:7, 2:11, 11:7, 11:4) ⇑
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-16 12:00
19. MKS „Centrum” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków III 8:6
1   A RAJTAR Marek W GAJDA Rafał 2:3 (6:11, 9:11, 14:12, 11:8, 9:11) ⇑
5   A UTYLSKI Filip
STOCHEL Adam
W BIEL Jakub
GAJDA Rafał
2:3 (11:5, 5:11, 11:8, 8:11, 10:12) ⇑
8   B STOCHEL Adam W GAJDA Rafał 1:3 (6:11, 11:8, 9:11, 6:11) ⇑
12   C RADEK Arkadiusz W GAJDA Rafał 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:8) ⇓
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-23 17:00
26. KS „Podwawelski” Kraków III - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 10:4
2   B GAJDA Rafał X ZALEWSKI Krzysztof 3:0 (13:11, 11:8, 11:8) ⇑
6   B BIEL Jakub
GAJDA Rafał
X BOCHENEK Mariusz
ZALEWSKI Krzysztof
3:1 (8:11, 11:4, 14:12, 11:9) ⇑
8   B GAJDA Rafał W BOCHENEK Mariusz 3:0 (11:5, 12:10, 11:9) ⇑
13   B GAJDA Rafał Z WĄS Bartłomiej 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) ⇑
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-29 18:30
33. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I - KS „Podwawelski” Kraków III 6:8
3   C WOJDYŁA Dominik Y GAJDA Rafał 1:3 (3:11, 14:12, 9:11, 11:13) ⇑
6   B MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
X BIEL Jakub
GAJDA Rafał
3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:6) ⇓
9   D MARCHEWKA Artur Y GAJDA Rafał 1:3 (11:6, 8:11, 3:11, 8:11) ⇑
11   A KURCZYNA Łukasz Y GAJDA Rafał 0:3 (9:11, 8:11, 11:13) ⇑
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 11:00 ⇨ 2021-12-03 19:30
40. KS „Podwawelski” Kraków III - MKS „Skawa” Wadowice II 11:3
1   A GAJDA Rafał W RADWAN Radosław 3:2 (8:11, 11:1, 11:8, 13:15, 12:10) ⇑
5   A BIEL Jakub
GAJDA Rafał
W RADWAN Radosław
WIŚNIEWSKI Mateusz
1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 7:11) ⇓
7   A GAJDA Rafał X JOŃCZYK Bartłomiej 1:3 (11:13, 11:7, 5:11, 9:11) ⇓
11   A GAJDA Rafał Y RUPA Robert 3:0 (11:9, 13:11, 11:9) ⇑
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-15 19:00
52. LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Podwawelski” Kraków III 8:6
1   A GADAWSKI Adrian W GAJDA Rafał 3:1 (6:11, 11:8, 11:3, 11:9) ⇓
5   A GADAWSKI Adrian
DĄBROWSKI Damian
W BODZIONY Mateusz
GAJDA Rafał
1:3 (11:7, 10:12, 4:11, 3:11) ⇑
8   B KALICIAK Dariusz W GAJDA Rafał 0:3 (5:11, 9:11, 9:11) ⇑
12   C DĄBROWSKI Damian W GAJDA Rafał 0:3 (2:11, 11:13, 5:11) ⇑
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 11:00 ⇨ 2021-12-19 11:00
46. KS „Podwawelski” Kraków III - KTS „Victoria” Spytkowice 12:2
3   C GAJDA Rafał Y BODNAR Marcin 3:1 (9:11, 11:3, 11:3, 11:4) ⇑
6   B BIEL Jakub
GAJDA Rafał
X MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
3:1 (7:11, 11:8, 11:4, 12:10) ⇑
10   C GAJDA Rafał Z CHOJNA Dawid 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇑
12   C GAJDA Rafał W GRONDALCZYK Adrian 1:3 (11:8, 10:12, 10:12, 9:11) ⇓
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-09 10:00
58. KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6
1   A GAJDA Rafał W KILISZEK Kamila 2:3 (7:11, 11:7, 5:11, 11:7, 5:11) ⇓
6   B BOLEK Łukasz
GAJDA Rafał
X KILISZEK Kamila
HADRYŚ Matylda
3:0 (12:10, 11:5, 11:3) ⇑
7   A GAJDA Rafał X TWARÓG Mariusz 3:2 (9:11, 11:7, 11:4, 11:13, 11:7) ⇑
11   A GAJDA Rafał Y HADRYŚ Matylda 3:2 (11:6, 8:11, 11:7, 10:12, 11:7) ⇑
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-15 15:00
64. LKS „Victoria” Nidek - KS „Podwawelski” Kraków III 10:4
4   D WOLANIN Piotr Z GAJDA Rafał 2:3 (11:8, 4:11, 12:10, 9:11, 7:11) ⇑
5   A WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
W BOLEK Łukasz
GAJDA Rafał
2:3 (6:11, 8:11, 11:8, 12:10, 9:11) ⇑
10   C HOLCMAN Tomasz Z GAJDA Rafał 3:1 (11:8, 9:11, 13:11, 11:7) ⇓
13   B WODNIAK Kamil Z GAJDA Rafał 1:3 (9:11, 6:11, 11:5, 5:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
15 BIEL Jakub 1977
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
351 BOBER Damian 1987
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
281 BORKOWSKI Marek 1960
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1686 CICH Adrian 2002
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
888 DĄBROWSKI Damian 1979
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
704 DZIADEK Dominik 1998
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1719 FIRLIT Alicja 2004
742 FLĄDRO Piotr 1982
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
728 GAJEWSKI Dominik 1987
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2817 HADRYŚ Matylda 2008
1342 HAZIK Jakub 1971
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1179 HOLECZKO Oskar 1998
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
975 JEDYNAK Damian 1989
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
2390 KAJFASZ Krystian 2002
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1135 KANIA Jan 1952
1008 KANTOR Jan 1987
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
1919 KIJOWSKI Jan 2002
2579 KILISZEK Kamila 2005
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
7 KONIECZNY Tomasz 1987
1932 KORUS Paweł 2002
1925 KOWAL Damian 1999
1510 KOWALCZYK Michał 2007
636 KOZIEŁ Michał 1983
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1802 KUDŁA Paweł 1985
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
2352 LIPKA Jakub 2005
32 ŁABOWSKI Józef 1973
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2357 MANIAK Paweł 2003
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
2364 MLECZKO Mateusz 2004
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2145 NAGEL Kacper 2006
2353 NOWAK Dawid 2004
30 OBROCHTA Piotr 1977
2491 OCHMAN Michał 1987
28 OLECHNY Jakub 1993
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
59 OPYD Artur 1996
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
118 PACYNA Dariusz 1965
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
1687 PANEK Szymon 2002
946 PARA Eligiusz 1954
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1849 PASEK Kamil 2003
81 PIĄSTKA Michał 1994
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
1908 RADEK Arkadiusz 1994
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
995 RAJZER Krzysztof 2003
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1795 RUPA Robert 1965
1111 RUSEK Andrzej 1967
2181 SIKOŃ Maciej 2007
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1641 STOCHEL Adam 2006
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
740 STYRNA Stanisław 1943
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
1669 SZAREK Marcin 1986
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
249 TABOR Krzysztof 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
1927 WAJDA Kamil 2003
2878 WĄS Bartłomiej 2004
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
3341 YEHORKIN Paweł 1984
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003