Paweł Kudła
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1985
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 15:00
14. UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 15:3
4   D KUDŁA Paweł Z KĄCKI Patryk 3:0 (11:2, 11:3, 11:5) ⇑
5   A KUDŁA Paweł
KUCHARSKI Michał
W KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
3:2 (9:11, 11:5, 11:8, 6:11, 11:8) ⇑
9   D KUDŁA Paweł Y TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇑
14   D KUDŁA Paweł X KĄCKI Mateusz 3:2 (11:3, 11:8, 10:12, 10:12, 11:6) ⇑
16   D KUDŁA Paweł W BABRAL Stanisław 3:0 (11:4, 11:2, 11:1) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-17 11:00
19. UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 6:12
4   D PRZEKLASA Karol Z KUDŁA Paweł 0:3 (5:11, 4:11, 3:11) ⇑
6   B PRZEKLASA Karol
WINKLER Hubert
X KUDŁA Paweł
KUCHARSKI Michał
2:3 (7:11, 3:11, 11:9, 11:3, 10:12) ⇑
10   C WINKLER Hubert Z KUDŁA Paweł 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) ⇑
13   B STOSZKO Artur Z KUDŁA Paweł 3:2 (6:11, 11:3, 5:11, 14:12, 11:7) ⇓
15   A MADUZIA Leszek Z KUDŁA Paweł 1:3 (10:12, 11:9, 9:11, 7:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-29 19:00 ⇨ 2021-11-12 19:00
32. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno III 11:3
3   C OBROCHTA Piotr Y KUDŁA Paweł 3:1 (11:9, 3:11, 11:4, 12:10) ⇓
6   B SOBCZAK Krzysztof
PIĘTOŃ Robert
X KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Tomasz
1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 14:16) ⇑
9   D SOBCZAK Krzysztof Y KUDŁA Paweł 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) ⇓
11   A OBROCHTA Paweł Y KUDŁA Paweł 3:0 (11:5, 12:10, 11:8) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 11:00 ⇨ 2021-11-21 16:00
39. UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Radość” Gorlice II 4:10
4   D KUDŁA Paweł Z TOKARZ Adam 0:3 (11:13, 10:12, 11:13) ⇓
9   D KUDŁA Paweł Y WOŹNIAK Marcin 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-24 11:00 ⇨ 2021-12-09 18:00
25. UKS „Villa Verde” Olesno III - LZS „Solidarni” Mędrzechów 5:9
14   D KUDŁA Paweł X GAJEWSKI Dominik 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 11:00 ⇨ 2021-12-12 16:00
5. UKS „Villa Verde” Olesno III - LKS „Orzeł” Wojnarowa 10:4
2   B KUDŁA Paweł X ŁUKASIK Andrzej 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) ⇑
6   B KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Tomasz
X RYBOWICZ Rafał
ŻAROWSKA Sonia
3:2 (11:7, 9:11, 9:11, 11:9, 11:6) ⇑
8   B KUDŁA Paweł W ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇑
13   B KUDŁA Paweł Z PLICHTA Józef 1:3 (4:11, 7:11, 11:7, 8:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-09 11:00
59. UKS „Villa Verde” Olesno III - UKS „Jordan” Zakliczyn 11:3
8   B KUDŁA Paweł W NAGEL Kacper 3:1 (11:8, 11:4, 5:11, 11:5) ⇑
13   B KUDŁA Paweł Z NAGEL Nikodem 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-19 11:00 ⇨ 2022-01-13 18:30
53. UKS „Villa Verde” Olesno III - UKS „Fortem” Pawęzów 0:14
11   A KUDŁA Paweł Y ROBAK Mateusz 0:3 (4:11, 7:11, 13:15) ⇓
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-17 18:00
82. UKS „Villa Verde” Olesno III - TG „Sokół” Brzesko 12:2
4   D KUDŁA Paweł Z HAZIK Jakub 3:1 (11:9, 12:10, 9:11, 11:7) ⇑
9   D KUDŁA Paweł Y PIĘKOSZ Jakub 1:3 (8:11, 11:6, 7:11, 8:11) ⇓
14   D KUDŁA Paweł X NOWAK Dawid 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) ⇑
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-13 11:00
89. UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS "Solsum" Lipie 9:5
3   C KUDŁA Paweł Y SZCZECINA Piotr 3:2 (6:11, 11:13, 11:8, 12:10, 11:5) ⇑
6   B MOTYKA Tadeusz
KUDŁA Paweł
X SZCZECINA Piotr
DZIEDZIC Marta
2:3 (11:7, 11:9, 9:11, 8:11, 7:11) ⇓
10   C KUDŁA Paweł Z MRUK Piotr 0:3 (4:11, 10:12, 4:11) ⇓
12   C KUDŁA Paweł W DZIEDZIC Marta 3:1 (11:9, 13:15, 11:4, 11:9) ⇑
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-27 11:00 ⇨ 2022-04-01 19:00
92. KS „Talar Team” Szczawa - UKS „Villa Verde” Olesno III 8:6
3   C NIEĆ Andrzej Y KUDŁA Paweł 2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 10:12, 8:11) ⇑
6   B NIEĆ Andrzej
CHRONOWSKI Jakub
X KUDŁA Paweł
TATARCZUCH Szymon
3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇓
9   D CHRONOWSKI Jakub Y KUDŁA Paweł 2:3 (9:11, 6:11, 11:5, 11:9, 5:11) ⇑
11   A SZAREK Marcin Y KUDŁA Paweł 3:1 (11:8, 11:9, 5:11, 11:9) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-14 10:00 ⇨ 2022-05-11 18:00
111. TKKF Dobczyce - UKS „Villa Verde” Olesno II 10:4
1   A GDULA Adam W KUDŁA Paweł 3:0 (11:6, 11:2, 11:2) ⇓
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W KIEROŃSKI Adam
KUDŁA Paweł
3:1 (11:3, 11:9, 10:12, 11:8) ⇓
8   B NOWAK Jakub W KUDŁA Paweł 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) ⇑
12   C BAJER Grzegorz W KUDŁA Paweł 3:1 (11:8, 6:11, 11:6, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2328 BABRAL Stanisław 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
373 BAŃBOR Andrzej 1969
996 BARAN Jakub 1999
1851 BARSZCZ Dominik 2004
107 BERDYSZ Mariusz 1964
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2208 BRZĘK Magdalena 2003
2207 BRZĘK Patrycja 2005
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
1686 CICH Adrian 2002
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
210 DUDZIAK Damian 1995
1633 DZIEDZIC Marta 1969
1719 FIRLIT Alicja 2004
1294 FIRLIT Patrycja 2000
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
2140 GDULA Adam 1977
1140 GNIADEK Adrian 2003
513 GOŁDA Gabriel 1997
1342 HAZIK Jakub 1971
1979 JADAM Dawid 2007
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
342 JURZAK Łukasz 1983
1135 KANIA Jan 1952
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1183 KASPRZYK Michalina 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
901 KIEŁBASA Józef 1972
1919 KIJOWSKI Jan 2002
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1029 KOPCZYK Hubert 1998
1932 KORUS Paweł 2002
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
511 KRÓL Stanisław 1959
2173 KRZYWAK Stanisław 1947
32 ŁABOWSKI Józef 1973
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
3125 MADUZIA Leszek 1979
750 MARTYKA Kamil 1991
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
339 MRUK Piotr 1981
2145 NAGEL Kacper 2006
2721 NAGEL Nikodem 2010
1721 NALEPKA Maciej 1977
14 NIEĆ Andrzej 1984
2353 NOWAK Dawid 2004
1824 NOWAK Jakub 2007
424 NOWAK Patryk 1997
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2201 OLBRYCHT Michał 2004
2205 OLCHAWA Daniel 1998
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
598 OPIŁO Zygmunt 1962
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
946 PARA Eligiusz 1954
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
2191 PLICHTA Józef 1965
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
3118 PRZEKLASA Karol 2006
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1795 RUPA Robert 1965
1111 RUSEK Andrzej 1967
2181 SIKOŃ Maciej 2007
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
524 SZLACHETKA Jakub 1993
947 SZMYD Zygmunt 1954
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
376 TABOR Marcin 1981
1519 TOBIASZ Szymon 2006
480 TOKARZ Adam 1964
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1927 WAJDA Kamil 2003
33 WARIAN Mirosław 1974
2354 WĄSIK Dawid 2003
3121 WINKLER Hubert 2009
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1853 WÓJS Tomasz 1989
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
989 ZBYLUT Andrzej 1972
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002