Oskar Holeczko
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: UKS „Królewski Biecz”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 11:00
4. UKS „Królewski Biecz” - UKS „Jordan” Zakliczyn II 9:9
1   A HOLECZKO Oskar W NAGEL Nikodem 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) ⇑
6   B HOLECZKO Oskar
CZELUŚNIAK Angelika
X SIKOŃ Maciej
KRAS Nikodem
3:1 (3:11, 11:6, 11:9, 11:5) ⇑
7   A HOLECZKO Oskar X SIKOŃ Maciej 0:3 (8:11, 1:11, 5:11) ⇓
11   A HOLECZKO Oskar Y KRAS Nikodem 3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 11:7) ⇑
15   A HOLECZKO Oskar Z KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (12:10, 11:4, 11:6) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 11:00
10. LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Królewski Biecz” 6:12
1   A KUCHARCZYK Dominik W HOLECZKO Oskar 1:3 (6:11, 11:9, 4:11, 4:11) ⇑
6   B KUCHARCZYK Dominik
KĄCKI Patryk
X HOLECZKO Oskar
CZELUŚNIAK Angelika
0:3 (5:11, 2:11, 10:12) ⇑
8   B KĄCKI Patryk W HOLECZKO Oskar 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) ⇑
12   C KĄCKI Mateusz W HOLECZKO Oskar 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 12:10) ⇓
16   D TROJAŃSKI Sebastian W HOLECZKO Oskar 0:3 (8:11, 2:11, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
281 BORKOWSKI Marek 1960
167 BRACH Agnieszka 1995
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
58 DUDZIK Grzegorz 1994
2022 FARON Antoni 2002
2206 GAJDA Rafał 2000
1130 GARBOWSKI Mateusz 1995
1993 GIERA Paweł 1983
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
437 JOCHER Krzysztof 1970
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
1008 KANTOR Jan 1987
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
661 KLĘBA Mirosław 1966
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
2675 KRAS Nikodem 2008
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
2020 KUZIEL Adam 2003
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
325 ŁATKA Tomasz 1972
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
554 MIKOŁAJCZYK Janusz 1995
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
2721 NAGEL Nikodem 2010
475 NATANEK Franciszek 1958
30 OBROCHTA Piotr 1977
497 OBRZUT Tomasz 1972
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1072 PĘKALA Piotr 1996
259 PIĘTOŃ Robert 1983
354 PITALA Stanisław 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
2181 SIKOŃ Maciej 2007
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1121 SOBOLEWSKI Piotr 1996
1221 SOPATA Jan 1999
1093 STEINHOFF Bogumił 1991
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
355 SURMA Mariusz 1975
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1106 SZABLA Maciej 1983
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
1266 SZELIGA Andrzej 1960
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
439 SZUBRYT Tomasz 1974
56 ŚLĄSKI Damian 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
249 TABOR Krzysztof 1974
29 TALAR Paweł 1971
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
408 TRZECIAK Piotr 1993
1205 WANTUCH Kamil 1997
478 WIKAR Tadeusz 1961
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996