Tomasz Prochazka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1974
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 15:00
2. UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Płomień” Limanowa II 2:12
4   D PROCHAZKA Tomasz Z ROZUM Dawid 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇓
5   A DYCHTOŃ Jakub
PROCHAZKA Tomasz
W SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
2:3 (11:2, 7:11, 11:8, 9:11, 5:11) ⇓
9   D PROCHAZKA Tomasz Y GAIK Krystian 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇓
14   D PROCHAZKA Tomasz X GOLONKA Filip 3:0 (11:7, 11:3, 11:3) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-22 11:00
23. LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno IV 8:6
4   D RĘBACZ Wojciech Z PROCHAZKA Tomasz 1:3 (6:11, 16:14, 8:11, 9:11) ⇑
6   B GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
X KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Tomasz
3:0 (11:5, 11:5, 11:8) ⇓
10   C JAWIEŃ Marcin Z PROCHAZKA Tomasz 3:0 (12:10, 12:10, 14:12) ⇓
13   B GAWLIK Adam Z PROCHAZKA Tomasz 3:2 (11:4, 8:11, 9:11, 11:9, 12:10) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-29 15:00
30. UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS Lipie 11:3
3   C PROCHAZKA Tomasz Y SZCZECINA Piotr 3:1 (11:2, 9:11, 11:7, 11:8) ⇑
5   A KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Tomasz
W CEWKA Piotr
DZIEDZIC Marta
3:1 (11:7, 11:6, 4:11, 11:9) ⇑
10   C PROCHAZKA Tomasz Z MRUK Piotr 3:0 (11:3, 11:3, 11:8) ⇑
12   C PROCHAZKA Tomasz W CEWKA Piotr 1:3 (11:7, 10:12, 9:11, 8:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 17:00 ⇨ 2020-12-09 18:30
7. LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 11:3
4   D JASTRZĘBSKI Dawid Z PROCHAZKA Tomasz 3:2 (11:8, 6:11, 11:7, 9:11, 11:9) ⇓
5   A JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
W JANISZEWSKI Tomasz
PROCHAZKA Tomasz
3:1 (6:11, 13:11, 11:7, 13:11) ⇓
10   C WOLIŃSKI Zenon Z PROCHAZKA Tomasz 0:3 (9:11, 7:11, 4:11) ⇑
13   B GAJEWSKI Dominik Z PROCHAZKA Tomasz 3:1 (11:7, 11:7, 4:11, 11:9) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-20 15:00
40. UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6
3   C PROCHAZKA Tomasz Y MARTYKA Bartłomiej 3:2 (11:4, 12:14, 7:11, 11:5, 11:9) ⇑
5   A CHRABĄSZCZ Aleksandra
PROCHAZKA Tomasz
W MARTYKA Bartłomiej
NAGEL Kacper
3:0 (11:6, 12:10, 11:8) ⇑
10   C PROCHAZKA Tomasz Z SIKOŃ Maciej 3:0 (11:5, 11:1, 11:8) ⇑
12   C PROCHAZKA Tomasz W NAGEL Kacper 3:2 (14:16, 11:8, 11:13, 11:9, 11:6) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 15:00 ⇨ 2021-02-23 19:00
18. UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów II 7:7
1   A PROCHAZKA Tomasz W BAŃBOR Andrzej 2:3 (11:8, 7:11, 11:7, 5:11, 5:11) ⇓
6   B KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Tomasz
X BAŃBOR Andrzej
TABOR Marcin
0:3 (10:12, 7:11, 8:11) ⇓
7   A PROCHAZKA Tomasz X JASIELSKI Franciszek 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 12:10) ⇑
11   A PROCHAZKA Tomasz Y TABOR Marcin 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-06 11:00 ⇨ 2021-02-25 18:00
35. KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Villa Verde” Olesno IV 13:1
1   A BORKOWSKI Marek W PROCHAZKA Tomasz 1:3 (8:11, 11:4, 8:11, 4:11) ⇑
5   A TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
W PROCHAZKA Tomasz
JAJE Tomasz
3:0 (11:5, 11:9, 11:7) ⇓
8   B PASEK Kamil W PROCHAZKA Tomasz 3:2 (6:11, 11:7, 14:12, 9:11, 11:7) ⇓
12   C TROJANOWSKI Dawid W PROCHAZKA Tomasz 3:0 (11:8, 12:10, 11:4) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-08 19:00 ⇨ 2021-03-26 19:00
45. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 6:8
2   B BOLSĘGA Henryk X PROCHAZKA Tomasz 3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 11:8) ⇓
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W JANISZEWSKI Tomasz
PROCHAZKA Tomasz
2:3 (11:8, 6:11, 12:14, 11:9, 9:11) ⇑
7   A OBROCHTA Paweł X PROCHAZKA Tomasz 3:0 (12:10, 11:4, 11:6) ⇓
14   D TABOR Krzysztof X PROCHAZKA Tomasz 1:3 (8:11, 9:11, 11:5, 10:12) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1851 BARSZCZ Dominik 2004
15 BIEL Jakub 1977
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2207 BRZĘK Patrycja 2005
336 CEWKA Piotr 1990
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1686 CICH Adrian 2002
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
1633 DZIEDZIC Marta 1969
1719 FIRLIT Alicja 2004
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
287 GAIK Krystian 1997
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
347 JASIELSKI Franciszek 1965
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
342 JURZAK Łukasz 1983
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1352 KĄCKI Mateusz 2002
1919 KIJOWSKI Jan 2002
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
1925 KOWAL Damian 1999
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
2675 KRAS Nikodem 2008
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
2357 MANIAK Paweł 2003
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
2364 MLECZKO Mateusz 2004
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
339 MRUK Piotr 1981
2145 NAGEL Kacper 2006
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2353 NOWAK Dawid 2004
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
946 PARA Eligiusz 1954
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
259 PIĘTOŃ Robert 1983
945 PODGÓRSKI Jan 1959
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
2181 SIKOŃ Maciej 2007
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1904 STAWARA Krystian 2005
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
947 SZMYD Zygmunt 1954
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1219 URBAN Mariusz 1997
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2213 ŻAK Michał 2005
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976