Bogdan Kozioł
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1973
Przynależność klubowa: LKS „Orzeł” Wojnarowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-01-15 18:00 ⇨ 2021-02-26 17:00
28. LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:11
1   A KOZIOŁ Bogdan W PIETRZAK Krzysztof 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) ⇓
7   A KOZIOŁ Bogdan X PIĘTOŃ Robert 3:2 (11:8, 11:13, 11:8, 9:11, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
2875 APOLA Grzegorz 1976
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
1290 BŁĘDOWSKI Michał 1996
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1361 BOJDO Julia 2000
247 BOLSĘGA Henryk 1971
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
281 BORKOWSKI Marek 1960
336 CEWKA Piotr 1990
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2076 CHROBAK Anna 2001
687 CZYRNEK Jakub 1998
317 DUTKA Karolina 1992
1633 DZIEDZIC Marta 1969
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
1993 GIERA Paweł 1983
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
637 GNIEWEK Andrzej 1957
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
2399 JANISZEWSKI Krzysztof 2006
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
1183 KASPRZYK Michalina 2002
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
1802 KUDŁA Paweł 1985
744 KUPIEC Dariusz 1982
32 ŁABOWSKI Józef 1973
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
750 MARTYKA Kamil 1991
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
780 MÓL Marcin 1978
1406 MRÓZ Jakub 2003
339 MRUK Piotr 1981
1721 NALEPKA Maciej 1977
14 NIEĆ Andrzej 1984
357 NYCZ Zbigniew 1972
340 ODELGA Jan 1981
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
243 PALACZ Grzegorz 1982
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1111 RUSEK Andrzej 1967
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1995 SYWAŁA Dawid 2000
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
29 TALAR Paweł 1971
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
2711 TUTAK Antoni 1962
251 URBAŃSKI Adam 1950
33 WARIAN Mirosław 1974
470 WILK Paweł 1988
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
2028 WOŹNIAK Kazimierz 1960
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
1950 ZĄBEK Stanisław 1981
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963