Mariusz Urban
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1997
Przynależność klubowa: MKS „Radość” Gorlice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 17:00
6. MKS „Radość” Gorlice II - LUKS Lipie 13:1
2   B URBAN Mariusz X BOMBA Łukasz 3:0 (11:6, 11:1, 11:5) ⇑
6   B PIECHOWICZ Marek
URBAN Mariusz
X MRUK Piotr
SZCZECINA Piotr
3:1 (7:11, 12:10, 11:4, 11:3) ⇑
8   B URBAN Mariusz W DZIEDZIC Marta 3:0 (11:9, 11:3, 12:10) ⇑
13   B URBAN Mariusz Z MRUK Piotr 3:1 (11:2, 11:5, 9:11, 11:9) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1137 BARDON Piotr 2000
1075 BEDUS Marcin 2001
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
351 BOBER Damian 1987
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1361 BOJDO Julia 2000
1272 BOLEK Łukasz 1997
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
3215 BOMBA Łukasz 2006
281 BORKOWSKI Marek 1960
167 BRACH Agnieszka 1995
1838 BRUZDA Rafał 1974
336 CEWKA Piotr 1990
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
687 CZYRNEK Jakub 1998
381 DAMIAN Tomasz 1979
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1381 DOMITER Julia 2004
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
886 DZIEDZIC Janusz 1968
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
468 GAJ Rafał 1994
2206 GAJDA Rafał 2000
460 GAJDOSZ Jakub 1996
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1130 GARBOWSKI Mateusz 1995
362 GAWLIK Adam 1989
2140 GDULA Adam 1977
885 GEMBACZ Marcin 2000
633 GŁĄB Damian 1989
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
347 JASIELSKI Franciszek 1965
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
437 JOCHER Krzysztof 1970
342 JURZAK Łukasz 1983
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
100 KACHEL Mateusz 1996
256 KAIM Michał 2000
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
19 KIEROŃSKI Adam 1969
661 KLĘBA Mirosław 1966
662 KLUZEK Sławomir 1986
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
744 KUPIEC Dariusz 1982
1287 KUSIAK Franciszek 2002
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
352 LEKKI Paweł 1979
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
1670 ŁEBEK Alicja 1999
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
750 MARTYKA Kamil 1991
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
769 MOREK Radosław 2000
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
339 MRUK Piotr 1981
701 MYRTA Agnieszka 1974
1096 NALEPA Maciej 1973
475 NATANEK Franciszek 1958
14 NIEĆ Andrzej 1984
496 NOWAK Marcin 1984
1340 NOWAK Rafał 2000
30 OBROCHTA Piotr 1977
340 ODELGA Jan 1981
2296 OLCZAK Mariusz 1996
59 OPYD Artur 1996
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
243 PALACZ Grzegorz 1982
884 PAPIEŻ Filip 2001
917 PARAIS Leszek 1969
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
442 PEREGRYM Andrzej 1957
909 PEREK Nikodem 2000
1441 PĘK Karolina 1998
81 PIĄSTKA Michał 1994
108 PIECHOWICZ Marek 1965
877 PIEGZA Adrian 2000
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
354 PITALA Stanisław 1952
1788 PORĘBA Adam 1978
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
745 PRZYBYŁO Marek 1955
1609 PRZYCHOCKI Damian 1993
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1795 RUPA Robert 1965
1111 RUSEK Andrzej 1967
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
1948 STOSZKO Marek 1974
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
1439 SURDZIEL Łukasz 1997
355 SURMA Mariusz 1975
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
439 SZUBRYT Tomasz 1974
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
248 TABOR Janusz 1970
9 TALAR Konrad 1991
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
1205 WANTUCH Kamil 1997
478 WIKAR Tadeusz 1961
470 WILK Paweł 1988
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
1950 ZĄBEK Stanisław 1981
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996