Rafał Bruzda
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1974
Przynależność klubowa: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 16:00 ⇨ 2020-10-14 18:00
6. MKS „Centrum” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7
4   D RAJTAR Marek Z BRUZDA Rafał 2:3 (11:5, 6:11, 13:15, 14:12, 6:11) ⇑
6   B PASIECZNY Jan
STOCHEL Adam
X KOLIŃSKI Witold
BRUZDA Rafał
3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:6) ⇓
10   C PASIECZNY Jan Z BRUZDA Rafał 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) ⇑
13   B PACYNA Dariusz Z BRUZDA Rafał 0:3 (7:11, 3:11, 8:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-16 18:30
12. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - LKS „Victoria” Nidek 7:7
4   D BRUZDA Rafał Z HOLCMAN Tomasz 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) ⇑
6   B PORĄBKA Dariusz
BRUZDA Rafał
X HOLCMAN Zbigniew
HOLCMAN Tomasz
2:3 (10:12, 12:10, 6:11, 11:7, 10:12) ⇓
9   D BRUZDA Rafał Y WOLANIN Piotr 1:3 (11:5, 4:11, 9:11, 4:11) ⇓
14   D BRUZDA Rafał X WODNIAK Kamil 2:3 (14:12, 9:11, 11:9, 10:12, 5:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-23 18:30
15. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Gorce” Nowy Targ III 11:3
1   A BRUZDA Rafał W MRUGAŁA Jan 3:2 (11:4, 5:11, 11:6, 6:11, 11:9) ⇑
5   A WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
W JACHYMIAK Krzysztof
MRUGAŁA Jan
2:3 (11:9, 12:10, 10:12, 7:11, 11:13) ⇓
7   A BRUZDA Rafał X KOWALCZYK Michał 3:2 (8:11, 11:9, 7:11, 11:8, 11:6) ⇑
11   A BRUZDA Rafał Y GNIADEK Piotr 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:4) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-28 11:00
30. KS „Bronowianka” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 6:8
2   B ZAJĄC Anna X BRUZDA Rafał 1:3 (6:11, 9:11, 11:7, 7:11) ⇑
5   A ZAJĄC Anna
CIEŚLIK Faustyna
W PORĄBKA Dariusz
BRUZDA Rafał
3:0 (11:1, 11:3, 11:7) ⇓
7   A CIEŚLIK Faustyna X BRUZDA Rafał 3:0 (12:10, 12:10, 11:6) ⇓
14   D ANDRZEJAK Kacper X BRUZDA Rafał 1:3 (12:10, 5:11, 8:11, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
18 BOCHENEK Mariusz 1969
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
2818 CIEŚLIK Faustyna 2005
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
210 DUDZIAK Damian 1995
2249 DYMEK Michał 1987
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1790 DŹWIG Andrzej 1986
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
727 GALUS Mateusz 2001
713 GARB Aleksandra 2001
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
2113 GNIADEK Piotr 2008
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
2568 JANUŚ Karolina 1999
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
342 JURZAK Łukasz 1983
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1403 KLAG Wiktor 2007
662 KLUZEK Sławomir 1986
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
2953 KOPACZ Paweł 1972
239 KOPCZYK Adrian 1991
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1510 KOWALCZYK Michał 2007
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
986 KRUPA Natalia 2002
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
328 MAMOŃ Wojciech 1981
246 MATUSIAK Łukasz 1997
2250 MIKRUT Jakub 2003
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2886 MUCHA Daniel 1990
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
496 NOWAK Marcin 1984
1832 NOWICKI Marek 1975
30 OBROCHTA Piotr 1977
2491 OCHMAN Michał 1987
2296 OLCZAK Mariusz 1996
59 OPYD Artur 1996
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
1759 PAŁKA Patryk 2002
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
1441 PĘK Karolina 1998
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1313 STALMACH Zbigniew 2000
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
2829 SZURLEJ Kacper 2007
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
2887 ŚLUSARCZYK Michał 1990
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
856 ŚWIRK Robert 1969
376 TABOR Marcin 1981
480 TOKARZ Adam 1964
2447 TOMSIA Sławomir 1979
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1269 TURECKI Kacper 2006
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1886 WOLANIN Piotr 2001
54 WOLSKI Tomasz 1972
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994